Entrepreneur Lab by CIEE

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما توسط CIEE الکترونیکی هستیم

eLab یک برنامه کارآفرینی 6 یا 12 هفته ای است که توسط یک سازمان غیرانتفاعی و غیردولتی به نام CIEE اجرا می شود. از سال 1947 ، CIEE به هزاران نفر کمک کرده است تا با ارائه جامع ترین ، مرتبط و با ارزش ترین برنامه های مبادله ای ، دانش و مهارت های لازم برای زندگی و کار در دنیای جهانی به هم وابسته و فرهنگی متنوع را بدست آورند.

آنچه ما انجام می دهیم

eLab برنامه ای است که در آن کارآفرینان مشتاق از طریق شروع کار خودشان راهنمایی می شوند. ما در حال توسعه ذهن جوان کارآفرینی هستیم که از سراسر جهان به سمت ما می آیند و آنها را با صحنه شروع به کار در لندن یا برلین معرفی می کنیم. ما به کارآفرینان مهارت های عملی ، فرصت های شبکه سازی و راهنمایی های گام به گام مورد نیاز برای ایجاد مشاغل خود را از زمین به بالا می دهیم.

ما این کار را انجام می دهیم:

  • ارائه جامع ترین ترکیب برنامه ها و خدمات ارز در دسترس.
  • جمع آوری بیشترین منابع و مجرب ترین ، پرشورترین سخنرانان و سخنرانان مهمان در صحنه استارتاپ.
  • اطمینان از این که جلسات مربیگری فردی و گروهی هفتگی و همچنین مشاوره تخصصی برای ارزیابی و بهبود مدلهای تجاری در دسترس هستند.

فواید eLab

برنامه 6 هفته ما شما را با یک الگوی کسب و کار و نقشه راه کنار می گذارد ، بنابراین می توانید ایده های خود را به خوبی عملی کنید و همچنین یک عرشه زمین برای ارائه به مؤسسین ، سرمایه گذاران و انکوباتورهای احتمالی خود قرار دهید. ما اهداف و نیازهای فردی شما را ارزیابی می کنیم تا به شما در یافتن بهترین راه حل برای مشکلات خود کمک کنیم. به علاوه ، ما شما را مستقیماً با متخصصان و مربیان حوزه صنعت خود و همچنین برخی از بزرگترین ذهن در صحنه استارتاپ متصل خواهیم کرد. ناگفته نماند ، مربیگری و راهنمایی هایی که در اینجا دریافت می کنید ، شما را با اطمینان و آماده برای شروع فعالیت تجاری خود ترک خواهد کرد.120810_WDBD2788.jpg

مکان ها

برلین

Address
Gneisenaustr. 27
10961 برلین, برلین, آلمان

لندن

Address
46-47 Russell Square, Bloomsbury
WC1B 4JP لندن, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها