Humboldt-Institut e.V.

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هومبولت انستیتو

در 40 سال گذشته بیش از 60،000 دانشجو از بیش از 160 کشور مورد مطالعه قرار آلمانی با هومبولت انستیتو. این باعث می شود هومبولت انستیتو یکی از بزرگترین و با تجربه ترین ارائه دهندگان آلمانی به عنوان یک زبان خارجی است. آرمان هومبولت انستیتو همواره برای ارائه بهترین دوره های آلمانی و تضمین یادگیری سریع و موثر برای همه دانش آموزان. برلین میته (Mitte)، کنستانس، لیندنبرگ و شوسنرید - - باز در طول سال دوره فشرده زبان آلمانی در 17 مکان در سراسر آلمان، که چهار ارائه شده است. هومبولت انستیتو ارائه می دهد کلاس آلمانی برای همه گروه های سنی و سطح زبان است.

اندازه کلاس

کلاس های ما از حدود است. 10 شرکت کنندگان در دوره. با چنین اندازه کوچک ما می خواهیم مطمئن شوید که توجه فردی است که به هر فرد داده می شود. همانطور که ما تمرکز بسیار در رویکرد ارتباطی از زبان، در حالی که دستور زبان غفلت نیست، ما اطمینان را به هر دانش آموز بحث و وضوح شرکت با محدود کردن تعداد شرکت کنندگان در هر گروه.

هومبولت انستیتو ولت

سطح زبان

ما ارائه می دهیم تا 6 سطح زبان مختلف، از مجموع مبتدی تا بسیار پیشرفته، و یا، با توجه به چارچوب اروپا از مرجع، سطح A1-C2.

برنامه

در طول یک دوره فشرده، بزرگسالان ما 5 درس از 45 دقیقه هر روز صبح، با شروع در 08:30 و در حال اجرا تا 01:00، از جمله دو معافیت. در بعد از ظهر روز دوشنبه، یک درس از 2:15 وجود دارد خواهد بود تا 3:00. در روز سه شنبه و پنج شنبه ها وجود خواهد داشت دو درس از 2:15 تا 03:45.

آزمون

همه شرکت کنندگان در دوره یک امتحان در این هفته که شامل تمام محتوای دوره تدریس هفته قبل، به طوری که دانش آموزان و معلمان به طور یکسان می توانید پیشرفت در زبان آلمانی را ارزیابی کنند. در پایان سطح، وجود خواهد داشت "سطح آزمون" اضافی، که نیاز به با حداقل 75٪ منتقل می شود قادر به پیشبرد به سطح زبان زیر است.

تکلیف

بزرگسالان ما نیز انتظار می رود هر روز به انجام برخی از مشق شب، در عین حال آنها هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای فعالیت های فوق را داشته باشد.

مدارس مسکونی

در مدارس مسکونی ما دانشجویان در محوطه دانشگاه همان جایی که آنها درس خود را، که، البته، مزایای زیادی را برای شرکت کنندگان در دوره ما باقی بماند: آنها تمام وعده های غذایی با هم، با هم صرف بعد از ظهر، شب ها و تعطیلات آخر هفته و از این رو آن را بسیار آسان برای آنها را به بسیاری از دوستان جدید از کشورهای مختلف در یک زمان کوتاه است.

تمرین آلمانی در تمام طول روز

کارکنان ما سعی خواهد برای ایجاد یک احساس بودن یک خانواده بزرگ بین المللی در هومبولت انستیتو، که در آن همه دانش آموزان یکپارچه هستند، و که در آن آلمان تنها زبان گفتاری است. داشتن یک فرصت برای تمرین زبان هدف در تمام طول روز، حتی در خارج از کلاس درس، افزایش سرعت فرایند یادگیری فوق العاده، و افزایش انگیزه دانشجویان.

مکان ها

برلین

Humboldt-Institut e.V. (Berlin)

Address
Invalidenstrasse 19
10115 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 7522 988 0

کنستانز

Humboldt-Institut e.V. (Constance)

Address
Mainaustrasse 172
78464 کنستانز, بادن-وورتمبرگ, آلمان
تلفن
+49 7522 988 0

Lindenberg im Allgäu

Humboldt-Institut e.V. (Lindenberg)

Address
Humboldt-Institut e.V.
Ellgasser Str. 42,
Lindenberg im Allgäu

88161 Lindenberg im Allgäu, بایرن, آلمان
تلفن
+49 7522 988 0

بد شوسنورد

Humboldt-Institut e.V. (Bad Schussenried)

Address
Humboldt-Institut e.V.
Zellerseeweg 11
Bad Schussenried

88427 بد شوسنورد, بادن-وورتمبرگ, آلمان
تلفن
+49 7522 988 0