ISS International Business School of Service Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره ها و آموزش های ISS ارائه می دهد تمرکز بر تقویت و توسعه شرکت هایی که خدمات در حال حاضر انجام دهند یا به عنوان بخشی از مشاغل خود نقش اساسی ایفا می کنند. در سطح ملی و بین المللی ، ما شرکت ها را در پروژه های تحول همراه با پروژه های ارزیابی ، مشاوره و توسعه و همچنین آموزش های مدیریتی همراهی می کنیم.

از نظر ما به عنوان یک دانشکده تجارت ، تراز استراتژیک و اجرای عملی برای دستیابی به اثر مورد نظر در بازار تفکیک ناپذیر هستند. به همین دلیل ما کلیه فعالیتهایی را که به طور فعال تحول را تقویت می کنند ، به عنوان بخشی لاینفک از خدمات مشاهده می کنیم. کارکنان شرکت محوری هستند تا به طور فعال در پروژه های ارزیابی و مشاوره شرکت کنند و در پروژه های آموزشی و همچنین پروژه های انتقال توسعه ، پروژه های زندگی واقعی (RLP) ، از اجرای مطالب آموزشی در کارهای روزانه خود اطمینان حاصل کنند. در نتیجه ، آنها همچنین برای بازپرداخت بسیار مهم هستند. ROI سرمایه گذاری

126968_pexels-photo-416405.jpegPixabay / Pexels

فلسفه ما

خدمات اول - ساختن خدمات به عنوان عامل موفقیت برای شرکتها ، فلسفه ISS ما است. با انجام این کار ، ما از مشتریان خود در جهت گیری استراتژیک آنها به سمت بازارهای آینده خود و در توسعه سازمانی و پرسنلی مشخص حمایت می کنیم.

در ISS ، ما خدمات را به عنوان تعامل بین تأمین کنندگان و مشتریان می شناسیم که هدف آنها تولید ارزش اضافی برای هر کس دیگری است.

چرا ISS؟

تمرکز آشکار آن بر مدیریت خدمات به عنوان محرک توسعه شرکتها ، ISS را به یکی از مؤسسات پیشرو در این زمینه تبدیل کرده است.

موفقیت تاکتیکی و پایداری استراتژیک: مهارت های خدمات

برای هر کسی که به طور کامل کار شغلی را انجام دهد ، چه در میز راهنما و چه به عنوان مدیر عامل ، فقط یک تمرین ذهنی نیست. آنها فکر می کنند و احساس خدمات می کنند ، از مهارت های تحلیلی و ویژگی های عاطفی استفاده می کنند. به عنوان ترکیبی ، این مهارتهای خدماتی یکدیگر را به وجود می آورند تا تیمی بی نظیر را رقم بزنند.

تجربه ، شایستگی و مشتری مداری

برای دستیابی به تعالی خدمات ، شرکت ابتدا باید وضع موجود خود را از نظر خدمات روشن کند:
چگونه می توانم با خدمات خود عمل کنم؟ در چه سطح خدمتی هستم؟ اگر فقط به عنوان بخشی از ضمانت دستگاه فنی را تعمیر کنم ، صرفاً اصول اولیه را انجام می دهم. یا اینکه آیا بر اساس دانش من در مورد صنعت ، به مشتریان خود حتی فراتر از محصول خودم توصیه می کنم؟

اگر این کار را انجام دهیم ، درباره ارزش افزوده مستقل از یک محصول صحبت می کنیم. این باعث می شود دانش مبتنی بر خدمات باشد و از دانش و آموزش دانش ارزش کسب کند.

طیف گسترده ای از مطالب و قالب ها

مدل صلاحیت خدمات یک چارچوب جهت گیری ، راهنما و چشم انداز برای کارکنان و همچنین مدیران در استراتژی های روزانه خود برای برخورداری از نقاط قوت ، ضعف ، هنجارها و ارزش ها است. صلاحیتهای فردی درایورهای مشاغل داخلی ناشی می شود - اینها مباحثی هستند که تأثیر بسزایی در آینده شرکت دارند.

126969_pexels-photo-70292.jpegTim Gouw / Pexels

فرآیند تحول با ISS

شایستگی های عاطفی می توانند رابطه نزدیکی با مشتری ایجاد کنند - همدلی نشان دهند ، نزدیکی ایجاد کنند ، اعتماد به نفس کسب کنند. مهارت های خبره به ما امکان می دهد تا شغل مشتری را بشناسیم ، از ابزارهایی با صلاحیت روششناختی استفاده کنیم و راهکارهای خدماتی کارآمد را توسعه دهیم.

با یک نگاه اقتصادی به کل تجارت ، خدمات برای شرکت شما و مشتری ارزش ایجاد می کند: سود و سود مشتری.

دانشکده بازرگانی ISS - مجوز توسعه حرفه ای

ما عضو انجمن آموزش پیشرفته Weiterbildung Hamburg eV هستیم و خود را به استانداردهای کیفیت متعهد کرده ایم. دانشکده بازرگانی ISS متعهد است که از استانداردهای کیفیت Weiterbildung Hamburg eV پیروی کند و این استانداردها را در دسترس عموم قرار دهد. مهر "موسسه آموزش مداوم معتبر" به شرکت هایی اعطا می شود که تحت یک آزمایش قرار می گیرند و در ممیزی های منظم در محل شرکت می کنند.

کیفیت آموزشها

استانداردهای کیفیت ، مشتری مداری ، شرایط شفاف و عادلانه و همچنین قالب های مدرن و دوستانه بزرگسالان را برای شرکت کنندگان در آموزش حرفه ای تضمین می کند. علاوه بر این ، ما یک سرویس حفاظت مشارکتی رایگان را به شما پیشنهاد می دهیم: به هر دانشجویی که در آموزش خود دچار مشکلات یا سؤالاتی است ، امکان استفاده از خدمات مشاوره درگیری از Weiterbildung هامبورگ - علاوه بر فرصتی برای پرداختن به هر مسئله ای که مستقیماً در داخل با ISS باشد ، ارائه می شود. .

برای بیش از 20 سال ، Weiterbildung هامبورگ eV و این مهر تأیید شده است برای تضمین کیفیت و حمایت از شرکت کنندگان برای سازمان های آموزش حرفه ای در هامبورگ.

مکان ها

هامبورگ

Address
Dorotheenstraße,29A
22301 هامبورگ, هامبورگ, آلمان