Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Institut für Animation, Visual Effects und digitale Postproduktion در سال 2002 به عنوان بخشی از Filmakademie بادن وورتمبرگ تاسیس شد. تحت هدایت پروفسور توماس هاژل، این مرکز یکی از موفق ترین مراکز آموزش انیمیشن در آلمان بوده و دارای شهرتی عالی بین المللی است. فیلم های انیمیشن آکادمی فیلم قبلا جوایز متعددی را در جشنواره های آلمانی و بین المللی به دست آورده اند.

از زمان تاسیس آن در سال 1991، Filmakademie بادن وورتمبرگ آموزش و تولید شده است با توجه به اصل "یادگیری با انجام". دانش آموزان یاد می گیرند چطور فیلم ها را با ساخت فیلم ها یاد بگیرند: آنها اسکریپت ها، طراحی و ساخت مجموعه ها، فیلمبرداری و یا کارگردانی، ایجاد انیمیشن و جلوه های بصری، ساخت فیلم موسیقی یا طراحی طراحی صدا، ویرایش و مونتاژ، می نویسند.

کار پروژه پشتیبانی و همراه استادان مهمان از این زمینه است. حرفه ای ها از صنعت فیلم و رسانه های آلمان و بین المللی دانش و تجربه خود را به دانش آموزان در سمینارها و کارگاه های آموزشی می گذرانند. این فلسفه ارتباط مستقیم بین مطالعه و عمل را ایجاد می کند و با نزدیکی آن به بازار، سهم تعیین کننده ای در موفقیت آکادمی فیلم ها ایجاد کرده است.

پروژه های دانشجویی

از زمان نامزدی اسکار برای فیلم کوتاه "Das Rad"، Institut für Animation, Visual Effects und digitale Postproduktion توجه جهانیان را به خود جلب کرده است. The Platform Automation Career Review موسسه انیمیشن Animation 2014 را از میان 5 بهترین مدرسه انیمیشن در سراسر جهان برگزیده است. در سال های اخیر، محصولات دانش آموزی موسسه انیمیشن جایزه های متعددی در جشنواره های آلمانی و بین المللی مانند مراحل اول، جوایز VES، LA Shorts، SIGGRAPH، SICAF یا جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن بین المللی Annecy برگزار کرده است.

مکان ها

لودویگسبورگ

Institute of Animation, Visual Effects and digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg

Address
Filmakademie Baden-Württemberg
Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction
Akademiehof 10

D-71638 لودویگسبورگ, بادن-وورتمبرگ, آلمان
تلفن
+49 7141 969 82 800