Jacobs University Foundation Year

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خانه جدید دور از خانه

دانش آموزان با عشق ورزیدن به محوطه دانشگاه "حباب" - یک میکروکوزوم انگلیسی زبان انگلیسی در وسط اروپا، که در آن شما با دانش آموزان از بیش از 100 کشور زندگی می کنند و با آنها یاد می گیرید، تماس می گیرند. پس از یک ترم در جاکوبز، هر گوشه ای از دانشگاه به حافظه ای متصل می شود. آن گروهی از کرسیها در گوشه ای از منطقه مطالعات آرام است که در آن شما تمام شب را به سختی کار کردید، با دوستان خود خندید و در ساعت 3 صبح سفارش پیتزا کرد

آن تپه های کوچکی در Campus Green است که شما و دوستانتان برای رانندگی در صندلی های کافه تریا، هنگامی که اولین برف در زمستان افتاد، استفاده می شود. آن را درخت در مقابل کالج خود، که در آن شما دستبند خود را برای اولین بار از دوستی بلغاری را برای شکار تعقیب کنید. زندگی و یادگیری در محوطه دانشگاه به این معنی است که دوستان شما به زودی احساس خانواده می کنند و این دانشگاه به یک خانه جدید تبدیل می شود.

هر گاه بازدیدکنندگان به محوطه دانشگاه می آیند، آنها از زیبایی محوطه جغرافیایی 34ha سبز تحت تاثیر قرار می گیرند. محوطه دانشگاه بزرگ سبز در وسط دانشگاه و زمین فوتبال جذب دانش آموزان برای نشستن با هم، برای حمام کردن و ورزش کردن در خارج.

شیرجه رفتن به تنوع

اجازه دادن به دانش آموزان برای ارتقای مهارت های بین فردی و بین فرهنگی، جزء مهمی از مأموریت آموزشی جاکوبس است. به عنوان یک دانش آموز سال پایه، می توانید از بسیاری از فرصت های یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس استفاده کنید. در محوطه فرهنگی بین فرهنگی غوطه ور شوید، در فعالیت های ورزشی مختلف ارائه شده یا عضو یکی از بسیاری از باشگاه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی و کارآفرینی در محوطه دانشگاه شوید.

کالج های مسکونی در محوطه دانشگاه تجربه زندگی و یادگیری ایمن، تعاملی و الهام بخش را ارائه می دهند: شما یک اتاق خصوصی در یک آپارتمان دو خوابه دریافت خواهید کرد و یک منطقه مشترک و یک حمام با یک همسر دارد که معمولا ملیت های مختلف است.

کافه تریا در کالج صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد و یک فضای عالی برای ملاقات، گفتگو و استراحت با دوستان خود است. دسترسی همه روزه به مرکز تفریحی مدرن در محوطه دانشگاه و مناطق فعالیت مجهز، مانند فضای تئاتری، دادگاه های ورزشی، اتاق رقص و استودیوی کاغذ، تنها یکی از مزایای زندگی در ماست. پردیس زیبا این دانشگاه در نزدیکی مرکز شهر برمن واقع شده است، یک شهر چند فرهنگی و کارآفرینی دریایی در شمال آلمان.

مکان ها

برمن

Address
Jacobs University Bremen
Campus Ring 1

28759 برمن, برمن, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها