توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خانه جدید دور از خانه

دانش آموزان با عشق ورزیدن به محوطه دانشگاه "حباب" - یک میکروکوزوم انگلیسی زبان انگلیسی در وسط اروپا، که در آن شما با دانش آموزان از بیش از 100 کشور زندگی می کنند و با آنها یاد می گیرید، تماس می گیرند. پس از یک ترم در جاکوبز، هر گوشه ای از دانشگاه به حافظه ای متصل می شود. آن گروهی از کرسیها در گوشه ای از منطقه مطالعات آرام است که در آن شما تمام شب را به سختی کار کردید، با دوستان خود خندید و در ساعت 3 صبح سفارش پیتزا کرد

آن تپه های کوچکی در Campus Green است که شما و دوستانتان برای رانندگی در صندلی های کافه تریا، هنگامی که اولین برف در زمستان افتاد، استفاده می شود. آن را درخت در مقابل کالج خود، که در آن شما دستبند خود را برای اولین بار از دوستی بلغاری را برای شکار تعقیب کنید. زندگی و یادگیری در محوطه دانشگاه به این معنی است که دوستان شما به زودی احساس خانواده می کنند و این دانشگاه به یک خانه جدید تبدیل می شود.

هر گاه بازدیدکنندگان به محوطه دانشگاه می آیند، آنها از زیبایی محوطه جغرافیایی 34ha سبز تحت تاثیر قرار می گیرند. محوطه دانشگاه بزرگ سبز در وسط دانشگاه و زمین فوتبال جذب دانش آموزان برای نشستن با هم، برای حمام کردن و ورزش کردن در خارج.

شیرجه رفتن به تنوع

اجازه دادن به دانش آموزان برای ارتقای مهارت های بین فردی و بین فرهنگی، جزء مهمی از مأموریت آموزشی جاکوبس است. به عنوان یک دانش آموز سال پایه، می توانید از بسیاری از فرصت های یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس استفاده کنید. در محوطه فرهنگی بین فرهنگی غوطه ور شوید، در فعالیت های ورزشی مختلف ارائه شده یا عضو یکی از بسیاری از باشگاه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی و کارآفرینی در محوطه دانشگاه شوید.

کالج های مسکونی در محوطه دانشگاه تجربه زندگی و یادگیری ایمن، تعاملی و الهام بخش را ارائه می دهند: شما یک اتاق خصوصی در یک آپارتمان دو خوابه دریافت خواهید کرد و یک منطقه مشترک و یک حمام با یک همسر دارد که معمولا ملیت های مختلف است.

کافه تریا در کالج صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد و یک فضای عالی برای ملاقات، گفتگو و استراحت با دوستان خود است. دسترسی همه روزه به مرکز تفریحی مدرن در محوطه دانشگاه و مناطق فعالیت مجهز، مانند فضای تئاتری، دادگاه های ورزشی، اتاق رقص و استودیوی کاغذ، تنها یکی از مزایای زندگی در ماست. پردیس زیبا این دانشگاه در نزدیکی مرکز شهر برمن واقع شده است، یک شهر چند فرهنگی و کارآفرینی دریایی در شمال آلمان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

سال آماده سازی

Jacobs University Foundation Year

شما جوان، بلندپرواز هستید و به دنبال الهام هستید؟ شما دبیرستان را به پایان رسانده اید، طعم زندگی در دانشگاه را میخواهید و مایل به یادگیری بیشتر در مورد جهان و فرهنگ آن هس ... [+]

شما جوان، بلندپرواز هستید و به دنبال الهام هستید؟ شما دبیرستان را به پایان رسانده اید، طعم زندگی در دانشگاه را میخواهید و مایل به یادگیری بیشتر در مورد جهان و فرهنگ آن هستید؟ سپس شما علاقه مند به برنامه سالن های ما خواهد بود.

برنامه ریزی و آماده سازی برای آینده تحصیلی شما یک گام مهم است. برای تحصیل در زمینه های مختلف تحصیل و به دست آوردن مهارت های یادگیری آکادمیک قبل از شروع دوره لیسانس به دانشگاه سال تاسیس ژاکوب بروید .... [-]

آلمان برمن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Jacobs University is ...

Jacobs Graduation 2016

Foundation Year - Get ready for university!