توضیحات رسمی را مطالعه کنید

JMU: سابقه موفقیت

تاریخ جولیوس-ماکسیمیلانس-دانشگاهی (JMU) وورزبورگ تا سال 1402 بازمیگردد. در آن زمان، این موسسه ششم بود که در مناطق آلمانی زبانهای اروپایی، پس از دانشگاههای پراگ، وین ، هیدلبرگ، کلن و Erfurt.

دانشمندان معروف

بسیاری از دانشمندان برجسته و دانشمند، 14 برنده جایزه نوبل در میان آنها، تحقیقاتی انجام داده و در ورسبورگ تدریس کرده اند. دانشمندان مشهور عبارتند از: ویلهلم کنراد رنتنگ، که در سال 1895 اشعه ایکس را در ورسبورگ کشف کرد و کلاوس فون کلیتزینگ، که اثر کوانتومی Hall را کشف کرد. امروز دانشگاه Würzburg شامل ده دانشکده با تقریبا 425 استاد و 29،000 دانش آموز است.

انتخاب گسترده ای از موضوعات

علاوه بر چهار موضوع کلاسیک - پزشکی، الهیات، فلسفه و قانون - دانشگاه همچنین بسیاری از برنامه های درجه جدید را ارائه می دهد. اخیرا شامل فناوری Nanostructure، مواد کاربردی، مهندسی بازی، مدرن چین، علوم انسانی دیجیتال، ارتباطات رسانه ای، عوامل انسانی در سیستم های کامپیوتری و موزه شناسی است.

تحقیق اصلی

JMU به شدت به 8 ستون متعهد است:

  • علوم زیستی
  • علوم بهداشتی
  • شیمی مولکولی و مواد
  • پدیده کوانتومی در مواد جدید
  • جامعه دیجیتال
  • میراث فرهنگی
  • مقررات و رفتار
  • تغییرات جهانی

سیاست گسترش

همانطور که تعداد برنامه های تحصیلی افزایش یافته است، دانشگاه نیز چنین است. به جای رشد جمعیت دانشجویان، دانشگاه هوبلند بر روی یک تپه در لبه شرقی شهر ساخته شد. برنامه های درجه جدید طراحی شده و هجوم مداوم دانش آموزان همچنان به رشد و پیشرفت موسسات ادامه می دهند. در سال 2011، دانشگاه گسترش یافت تا جدید Campus Nord، که یک منطقه 39 هکتار در مجاورت پردیس هوبلند است، شامل شود.

JMU یکی از مؤسسات برجسته آموزش عالی در آلمان است، با توجه به رتبه بندی سازمان های پژوهشی داخلی و بین المللی و کمیته های تخصصی بین المللی. در سطح بین المللی، دانشگاه وورزبورگ در بالاترین رده از موسسات دانشگاهی در بسیاری از رشته های علمی از جمله زیست شناسی، پزشکی، فیزیک و روانشناسی قرار دارد.

مراکز تحقیقاتی به عنوان علامت تجاری

در دهه 1990، دانشگاه شروع به ایجاد مراکز پژوهشی متشکل از مراکز تحقیقاتی کرد که زمینه های تحقیقاتی جدید و امکان برنامه های نوآورانه را فراهم می کردند. این مراکز بین رشته ای، مانند مرکز تحقیقات بیماری های عفونی، به علامت تجاری بین المللی مشهور دانشگاه وورزبورگ تبدیل شده است.

ایجاد مراکز تحقیقاتی این دانشگاه را به سطوح بالاتر موسسات دانشگاهی آلمان تحویل داده است و تأثیرات مثبت زیادی دارد. به عنوان مثال، میزان کمک های دولتی، کمک های خصوصی و بودجه تحقیقاتی شرکت های صنعتی به سرعت افزایش یافته است. تعدادی از نشریات معتبر علمی معتبر نیز از اواسط دهه 1990 رشد چشمگیری داشته است، هرچند تعدادی از موقعیت ها برای استادان و دستیاران در دانشگاه در این مدت تقریبا ثابت باقی مانده است.

علم و موفقیت

مرکز تحقیقات همکاری دانشگاه وورزبورگ، گروه های آموزش پژوهشی و واحد های تحقیقاتی، که توسط بنیاد پژوهشی آلمان (DFG) تامین می شود، به شدت در جایگاه دانشگاه در جامعه علمی قرار دارند. در سال 2002 دانشگاه ويرزبورگ يكي از سه مركز تعيين شده DFG در سراسر آلمان را راه اندازي كرد - مركز تحقيقات راولفول Virchow Centre / DFG براي بيومديزيك تجربي. تیم های تحقیقاتی پروتئین های کلیدی را بررسی می کنند که برای سلامتی پایدار و درک منشاء بیماری ها بسیار مهم هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Julius-Maximilians-Universität Würzburg

این ماژول برای دانشجویان کارشناسی ارشد و فارغ التحصیل علاقه مند به اقتصاد بین المللی و مدیریت بین المللی طراحی شده است. این یک ترکیب منحصر به فرد از کسب و کار و اقتصاد را ... [+]

این ماژول برای دانشجویان کارشناسی ارشد و فارغ التحصیل علاقه مند به اقتصاد بین المللی و مدیریت بین المللی طراحی شده است. این یک ترکیب منحصر به فرد از کسب و کار و اقتصاد را در سخنرانی ها با تمرکز بر فرصت ها، تهدیدات و چالش هایی که مدیران و سیاستمداران آینده در سراسر جهان با آن روبرو هستند، فراهم می کند.

سخنرانی های اقتصادی، سیاست های کلان، آب و هوا، تجارت و رقابت اروپایی و همچنین گسترش بزرگ اتحادیه را پوشش می دهد. سخنرانی های کسب و کار با گزارشگری مالی و مالیات بین المللی، زنجیره های عرضه جهانی و مدیریت منابع انسانی برطبق انتقال جمعیت شناسی صورت می گیرد.... [-]

آلمان Würzburg
ژوئیه 2019
تمام وقت
10 days
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Julius-Maximilians-Universität Würzburg

این ماژول برای دانشجویان پیشرفته و کارشناسی ارشد و علاقه مند به سیستم های اطلاعات کسب و کار و مدیریت بین المللی طراحی شده است. این یک ترکیب منحصر به فرد از فناوری اطلاعات ... [+]

این ماژول برای دانشجویان پیشرفته و کارشناسی ارشد و علاقه مند به سیستم های اطلاعات کسب و کار و مدیریت بین المللی طراحی شده است. این یک ترکیب منحصر به فرد از فناوری اطلاعات و کسب و کار را فراهم می کند و بر فرصت هایی که از یک اقتصاد دیجیتال شده و جهانی شدن در اروپا پیش می آید تمرکز می کند.

سخنرانی ها جنبه های مختلف دیجیتالی سازی، سیستم های اطلاعات کسب و کار و مدیریت اطلاعات را پوشش می دهد. با توجه به طراحی تعاملی خود، سخنرانی ها، دیدگاه های نظری و عملی را به موضوعات مهم فردا، از جمله مدل های کسب و کار دیجیتال، تجزیه و تحلیل کسب و کار، مدیریت اطلاعات و فن آوری های مبتنی بر Blockchain، ارائه می دهد.... [-]

آلمان Würzburg
ژوئیه 2019
تمام وقت
10 days
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی