Mentora Sprachschule

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MENTORA مدرسه زبان بخشی از یک شبکه جهانی

Mentora یک نهاد بسیار مورد توجه در بخش آموزش و پرورش بین المللی است. ما با ارائه یک تحریک کننده و تجربه یادگیری گرایش آکادمیک است. مدرسه زبان ما در مرکز سیاسی و تاریخی برلین، نزدیک به منطقه بسیار محبوب Friedrichshain-کروزبرگ واقع شده است.

Mentora ارائه می دهد برنامه های پویا و فشرده زبان انگلیسی و آلمانی برای مبتدیان و زبان آموزان پیشرفته به همان اندازه. ما با ارائه منحصر به فرد، دوره ارتباط گرا و زبان با کیفیت بالا برای دانش آموزان ما که از یک اتمسفر می باشد که خانوادگی و حرفه ای در همان زمان بهره مند شوند.

هر یک از برنامه های ما است - مطابق با مفهوم علمی ما - متناسب با پس زمینه ها و نیازهای شرکت کنندگان خاص. Mentora است که نه تنها به راحتی قرار گرفته است، اما آن علاوه بر این توسط کادر مجرب و امکانات لوکس خود مشخص می شود.

BAU جهانی شبکه جهانی BAU متشکل از موسسات آموزش عالی در سراسر جهان گسترش یافته است. این شبکه بین المللی دانش آموزان از سراسر جهان استقبال و دسترسی منابع محلی در هر شهرستان، دولت و ملت به منظور افزایش کیفیت آموزش و پرورش بالاتر از آن فراهم می کند. دانشجویان و فارغ التحصیلان BAU جهانی جامعه دانشگاهی گسترش بیش از هفت کشور در سه قاره تشکیل می دهند. شمال امریکا، اروپا و آسیا است. شبکه BAU جهانی متشکل از 4 دانشگاه، 2 زبان مدارس و 6 دانشگاه های ماهواره ای.

دانشگاه BAU جهانی صدها نفر از مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در معماری، هنر، مدیریت کسب و کار، طراحی، آموزش، مهندسی، علوم سلامت، فناوری اطلاعات، حقوق و پزشکی را ارائه دهد. با کار در سراسر زمینه بین المللی، BAU شبکه جهانی به دنبال برای تضمین کیفیت و آموزش و پرورش پایدار است.

مکان ها

برلین

Mentora Sprachschule

Address
Heinrich-Heine Straße 27
10179 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 40032434

برنامه ها