Summer School at Bauhaus University Weimar

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدر

باوهاوس تابستان مدرسه

... برنامه های تابستانی بین المللی از باوهاوس-دانشگاه وایمار است

ارائه می دهد و در دوره های

  • معماری | شهر سازی
  • هنری | طرح
  • مهندسی | محیط
  • زبان

را انتخاب کنید از زبان بسیاری از ما و دوره های تخصصی.

... به دانش آموزان آینده نگر، در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی باز است.

هر ساله حدود 400 شرکت کننده از 70 کشور در سراسر جهان ایجاد یک فضای بین فرهنگی منحصر به فرد. یک بخشی از تجربه و دوستی که یک عمر طول بکشد!

... یک فرصت بزرگ برای رسیدن به باوهاوس وایمار Univerität است

و برای اتصال به یک شبکه بین المللی و افق های فرهنگی و علمی خود را گسترش دهد. نگاهی به این شانس!

... یک منبع الهام بخش و یک تجربه فراموش نشدنی را برای یک عمر است.

تجارب، شما با شرکت در مدرسه تابستانی باوهاوس را، به شما ایده های جدید می دهد و غنی سازی زندگی خود را. الهام گرفته!

پرچم

دوست داری بیشتر یاد بگیری؟ کشف برنامه های متنوع از دوره ها و حوادث ارائه شده در مدرسه تابستانی باوهاوس! تجربه زیبایی از وایمار، این شهرستان از یوهان ولفگانگ فون گوته و باوهاوس!

سه دلیل خوب ...

1. به وایمار

وایمار یک شهرستان نمادین با یک تاریخ غنی است. زندگی فرهنگی وایمار گستراند بین گوته و شیلر و باوهاوس، بین بوخنوالت یادبود و اشلوس Ettersburg (فقط آلمانی). از موزه های بیشمار آن، چهار سینما (فقط به زبان آلمانی)، تئاتر آلمان ملی (فقط به زبان آلمانی) و عملکرد و موسیقی های مختلف صحنه آن، وایمار ارائه می دهد صدها نفر از حوادث در هر ماه.

باوهاوس مدرسه تابستانی متصل به این امکانات و برنامه های گوناگون است که شما می توانید به منافع خود خیاط ایجاد می کند. شما می توانید در بسیاری از حوادث در کاهش هزینه و یا رایگان با ID باوهاوس مدرسه تابستانی خود را شرکت می کنند.

پرچم

2. از سخنرانان

همه از استادان ما با تجربه هستند، درگیر و حرفه ای آموزش دیده و آماده به آن لذت ببرید! یادگیری یک زبان با یک مربی بومی بلندگو یا انتخاب کنید تا یک موضوع تخصص در راه های مختلف، در یک محیط یادگیری آرام، الهام بخش گشت و گذار، پیک نیک در پارک و بسیاری از رقص در سنتی احزاب باوهاوس مدرسه تابستانی.

همه سخنرانان انجام بهترین خود را برای کمک به ایجاد وقت خود را در وایمار فراموش نشدنی. علاوه بر این، تمام مدرسان دوره زبان به زبان مادری از زبان تدریس خود هستند.

پرچم

3. ORGANISERS

تیم ما در مورد مراقبت از هر شرکت، چیزی که روشن می شود قبل از شما تا به حال در وایمار می رسند. ما با کمال میل هم شخصا پاسخ به تمام سوالات و ایمیل است. آیا از طریق پست و یا از طریق تلفن، ما بهترین های ما به شما کمک کند با هر گونه سوال، نگرانی یا مسائل شما ممکن است.

ما شخصا شما را ملاقات در روز ورود و شما را به مسکن خود را. به منظور کمک به شما در حل و فصل و در زندگی روزمره شما در وایمار آشنا شوند، ما ارائه می دهیم یک روز قبل از گرایش البته آغاز می شود. شما همچنین می خواهید معلم خود را و دیگر شرکت کنندگان وجود دارد را تامین کند. علاوه بر این، شما می توانید با ما در تمام طول مدرسه باوهاوس تابستان در اوت رسیدن به 24 ساعت در روز.

ما مشتاقانه منتظر شما خوش آمد در وایمار و به اشتراک گذاری یک تابستان فراموش نشدنی با شما!

مکان ها

ویمار

Address
Geschwister-Scholl-Straße 15
Room 107

99423 ویمار, تورینگیا, آلمان