توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

گالری زبان ارائه دوره های زبان با کیفیت بالا را در تعدادی از نقاط جهان ارائه می دهد. با مدارس در لندن، منچستر، بیرمنگام، برلین، هانوفر، ونکوور و تورنتو، ما بر اساس بین المللی بودن و رویکرد تعاملی ما به فرآیند یادگیری افتخار می کنیم. همه امکانات ما به راحتی در مرکز شهرهایی قرار دارند که در آنها قرار دارد.

اندازه کلاس های کوچک ما یادگیری فردی را افزایش می دهد زیرا شما می توانید از توجه معلمان از توجه شخصی بهره مند شوید. همچنین، احساس قوی جامعه در هر مدرسه به این معنی است که شما هیچ مشکلی در حل مساله ندارید، هر کدام از مقصد را انتخاب کنید.

دوره های ما

در گالری زبان، شما می توانید از انواع مختلف دوره های زبان انگلیسی و آلمانی برای بزرگسالان و همچنین اردوهای تابستانی بین المللی برای نوجوانان انتخاب کنید. ترکیب کلاس ها برای یادگیری زبان خود را بیشتر فشرده و استفاده از انعطاف پذیری ما برای تغییر از یک نوع دوره زبان به دیگری به تناسب نیاز خود را بدون هیچ هزینه اضافی.

متدولوژی ما

کارکنان ما به شما کمک می کنند تا بهترین تجربه یادگیری را در اختیار شما قرار دهد و مهارت های زبان خود را به شکوفایی برساند. معلمان ما تعاملات مثبت را تشویق می کنند، به این امر کمک می کند که زبان به شما تبدیل شود. همچنین مشاوران وجود دارد که به شما در هر مرحله از راه کمک می کند.

معلم های ما

پرشور، خوب آماده و پویا - این بهترین روش برای توصیف معلمان ما است. آنها همه دارای معلم آموزش CELTA یا TESOL بودند و بسیاری نیز دارای مدرک DELTA یا MA هستند و یا در حال کار هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

The Language Gallery in Germany

TLG تورنتو فرصت خوبی برای آماده شدن برای زندگی دانشگاهی در یک محیط انگلیسی زبان ارائه می دهد، برای هر دو دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های همکار و همکاران ... [+]

برنامه Pathway دانشگاه

برنامه Pathway دانشگاه یک دوره پیش جلسه ای است که برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی را در یک دانشگاه در بریتانیا، کانادا یا آلمان دارند و نیاز به شرایط زبان مشروط را دارند.

این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا:

با زبان های مناسب و مهارت های لازم برای موسسات علمی آشنا شویدایجاد استراتژی های یادگیری برای زندگی دانشگاهیمهارت های عملکردی مورد نیاز برای داخل و خارج از کلاس را توسعه دهیدپیش از شروع تحصیل، به یک محیط دانشگاهی بپیوندیدالزامات دورهسطوح: A0 و بالاتر (وابسته به مکان)مدت زمان: 8-58 هفته **... [-]
آلمان Berlin Hanover
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
8 - 58 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی