توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صنعت موسیقی است که تا به حال تغییر و با در نظر گرفتن گزینه های برای آموزش و پرورش خود را، چه از ساخت آن را به شما می دهد یک مزیت مهم تر است؟ هنگامی که ما دربیمارستان موسیقی برلین به عنوان "هیچ مدرسه عادی" توصیف ما صحبت در مورد که فقط. جامعه، محل، امکانات، کیفیت آموزش، حمایت غیر قابل انعطاف ... آن همه با هم می آید می شود نمونه ای از شور و شوق در حال پیشرفت است. این بدان معناست که نه تنها وجود دارد شادی شدید در همه چیز ما با هم انجام دهید، بلکه که ما با هم نشان می دهد که چگونه شور کلید موفقیت است.

بررسی اجمالی

دولت از هنر و امکانات تازه بازسازی شده ما در اینجا در برلین تنها چند سال سن دارند. اما ما در حال ایجاد کردن میراث موسسه ما است که از سال 1999 عامل در انگلستان است. در سال 2013 ما باز دربیمارستان موسیقی برلین را به دانش آموزان ما دسترسی داشته باشید به صحنه موسیقی متنوع و تاسیس در اینجا پیدا کنید. انواع این صحنه ممکن است شما نیز تعجب! در حالی که پایتخت آلمان دارای میل ترکیبی معروف برای همه چیز الکترونیکی، ما همچنین می توانید می گویند این یک لذتگرا از نظر تشویق انتخاب گسترده ای از ژانرهای و صحنه های است.

آیا درس های خود را در استودیو های ما در Funkhaus تاریخی و یا در مرکز آموزش اصلی ما در منطقه Friedrichshain شبانه برگزار می شود، شما دست خود را بر روی آخرین چرخ دنده در بعضی از نقاط الهام بخش است. اما چه خوب تکنولوژی بدون برخی از آموزش است؟ آموزگار ما صنعت را تجربه حرفه ای فعال در صحنه هنر هستند. آنها شما را با بینش عملی در مورد چگونگی استفاده از ماشین آلات خود و رشد مهارت های خود را به طور موثر در زندگی حرفه ای خود را ارائه.

اگر شما به دنبال برای معرفی جامع برای تولید موسیقی و مهندسی صدا یا تولید موسیقی الکترونیک و عملکرد، برنامه های دیپلم یک سال ما کامل است. این هم یک راه فوق العاده برای دوباره انرژی ماموریت خود را به عنوان یک هنرمند و صرف یک سال هیجان انگیز در خارج از کشور هستند.

اگر شما به دنبال یک درجه معتبر با ارزش بالا، درجه (لیسانس) کارشناسی ما که از طریق دانشگاه سنت مارک و سنت جان در انگلستان اداره در نظر بگیرند. این برنامه سریع 3 سال یا 2 سال برای کسانی که می خواهند به شیرجه رفتن به عمق مفاهیم، ​​نظریه، مهارت های فنی و عمل است.

بیشتر بدانید

آیا می خواهید برای دیدن آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد؟ با ثبت نام در یکی از روزهای باز در وب سایت ما (dbsmusic.net) و آمده در فرد ملاقات ما.

هنوز بهانه ای برای آمدن به برلین در حال حاضر ندارد؟ یافتن پست های بیشتر در مورد انواع فرصت شما می توانید با DBS موسیقی برلین از طریق بررسی مشخصات ما در اینجا در مطالعات کارشناسی. و یا رسیدن به ما امروز با ارسال یک ایمیل ما: admissions@dbsmusic.net ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

dBs Music Berlin

با استفاده از ترکیبی از فن آوری دیجیتال و آنالوگ، یک سال تولید الکترونیکی و موسیقی عملکرد دیپلم ما مهارت های خود را در ایجاد صدا و دستکاری توسعه. کار را از طریق پروژه های ... [+]

با استفاده از ترکیبی از فن آوری دیجیتال و آنالوگ، یک سال تولید الکترونیکی و موسیقی عملکرد دیپلم ما مهارت های خود را در ایجاد صدا و دستکاری توسعه. کار را از طریق پروژه های مشترک و دست در خلاقیت شما خواهد شد بسیاری از جنبه های موسیقی الکترونیک مطالعه، اعم از سنتز و نمونه برداری، تولید و مخلوط به تکنولوژی موسیقی و عمل صنعت در حالی که شما تنظیم در مسیر تبدیل شدن به یک تولید کننده، عملکرد و تمرین هنرمند. ... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
dBs Music Berlin

یک سال تولید ما موسیقی و مهندسی صدا دیپلم خواهد پایه مهارت های خود را به رفع ابهام در فنون و روند تولید موسیقی و مهندسی صدا را توسعه دهد. کار بر روی مشترک، پروژه های خلاق ... [+]

یک سال تولید ما موسیقی و مهندسی صدا دیپلم خواهد پایه مهارت های خود را به رفع ابهام در فنون و روند تولید موسیقی و مهندسی صدا را توسعه دهد. کار بر روی مشترک، پروژه های خلاقانه، شما بسیاری از جنبه های تولید موسیقی از ضبط و میکس، آکوستیک و مهارت های لازم برای صدا برای حرکت تصویر، تکنولوژی موسیقی و عمل صنعت گوش دادن، در حالی که یادگیری را پیدا صدای خود را به عنوان یک تولید کننده موسیقی خلاق مطالعه است. ... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Why dBs Music Berlin? - 2016