dBs Music Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صنعت موسیقی است که تا به حال تغییر و با در نظر گرفتن گزینه های برای آموزش و پرورش خود را، چه از ساخت آن را به شما می دهد یک مزیت مهم تر است؟ هنگامی که ما دربیمارستان موسیقی برلین به عنوان "هیچ مدرسه عادی" توصیف ما صحبت در مورد که فقط. جامعه، محل، امکانات، کیفیت آموزش، حمایت غیر قابل انعطاف ... آن همه با هم می آید می شود نمونه ای از شور و شوق در حال پیشرفت است. این بدان معناست که نه تنها وجود دارد شادی شدید در همه چیز ما با هم انجام دهید، بلکه که ما با هم نشان می دهد که چگونه شور کلید موفقیت است.

بررسی اجمالی

دولت از هنر و امکانات تازه بازسازی شده ما در اینجا در برلین تنها چند سال سن دارند. اما ما در حال ایجاد کردن میراث موسسه ما است که از سال 1999 عامل در انگلستان است. در سال 2013 ما باز دربیمارستان موسیقی برلین را به دانش آموزان ما دسترسی داشته باشید به صحنه موسیقی متنوع و تاسیس در اینجا پیدا کنید. انواع این صحنه ممکن است شما نیز تعجب! در حالی که پایتخت آلمان دارای میل ترکیبی معروف برای همه چیز الکترونیکی، ما همچنین می توانید می گویند این یک لذتگرا از نظر تشویق انتخاب گسترده ای از ژانرهای و صحنه های است.

آیا درس های خود را در استودیو های ما در Funkhaus تاریخی و یا در مرکز آموزش اصلی ما در منطقه Friedrichshain شبانه برگزار می شود، شما دست خود را بر روی آخرین چرخ دنده در بعضی از نقاط الهام بخش است. اما چه خوب تکنولوژی بدون برخی از آموزش است؟ آموزگار ما صنعت را تجربه حرفه ای فعال در صحنه هنر هستند. آنها شما را با بینش عملی در مورد چگونگی استفاده از ماشین آلات خود و رشد مهارت های خود را به طور موثر در زندگی حرفه ای خود را ارائه.

اگر شما به دنبال برای معرفی جامع برای تولید موسیقی و مهندسی صدا یا تولید موسیقی الکترونیک و عملکرد، برنامه های دیپلم یک سال ما کامل است. این هم یک راه فوق العاده برای دوباره انرژی ماموریت خود را به عنوان یک هنرمند و صرف یک سال هیجان انگیز در خارج از کشور هستند.

اگر شما به دنبال یک درجه معتبر با ارزش بالا، درجه (لیسانس) کارشناسی ما که از طریق دانشگاه سنت مارک و سنت جان در انگلستان اداره در نظر بگیرند. این برنامه سریع 3 سال یا 2 سال برای کسانی که می خواهند به شیرجه رفتن به عمق مفاهیم، ​​نظریه، مهارت های فنی و عمل است.

بیشتر بدانید

آیا می خواهید برای دیدن آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد؟ با ثبت نام در یکی از روزهای باز در وب سایت ما (dbsmusic.net) و آمده در فرد ملاقات ما.

هنوز بهانه ای برای آمدن به برلین در حال حاضر ندارد؟ یافتن پست های بیشتر در مورد انواع فرصت شما می توانید با DBS موسیقی برلین از طریق بررسی مشخصات ما در اینجا در مطالعات کارشناسی. و یا رسیدن به ما امروز با ارسال یک ایمیل ما: admissions@dbsmusic.net ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما!

مکان ها

برلین

dBs Music Berlin

Address
برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 29009052