توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Andorra Aviation Academy در ولسوالی آندورا واقع شده است. در ژوئن 2015، با الهام از یک گروه از علاقه مندان به هواپیمایی، توافق برای ایجاد این برنامه درجه تخصصی حمل و نقل هوایی با دولت آندورا و دانشگاه آندورا در ماه ژوئن امضا شد.

Andorra Aviation Academy یک برنامه آموزش خلبان (دوره 18 ماهه سریع مسیر) ارائه می دهد و در حال پیشرفت در دانشگاه آندورا 3 ساله کارشناسی دوره حمل و نقل هوایی در سراسر اروپا و در 47 کشور (180 ECTS سیستم انتقال اعتبار اروپا با توجه به روند بولونیا).

Andorra Aviation Academy و شرکای آن ارائه دوره های آموزش خلبان را که توسط EASA تأیید شده و تحت نظارت آن هستند. این آکادمی یک محیط حرفه ای دانشگاهی و آموزش پرواز فراهم می کند که استانداردهای هواپیمایی بهترین کلاس را در زمینه ایمنی، کیفیت، استاندارد سازی و عملکرد ترویج می کند. علاوه بر این، مهارت های مدیریتی را برای تقویت تفکر انتقادی، تصمیم گیری در محیط های پیچیده، رهبری و ارتباطات توسعه می دهد.

براساس آخرین تحقیقات دانشگاهی در زمینه خلبان و آموزش پیچیده محیط زیست، ما یک روش آموزشی به نام "تمرین ذهنی" ایجاد کرده ایم تا دانش آموزان بتوانند شرایط پیچیده و غیر منتظره را کنار بگذارند و "دانش ذهنی" را در دانش آموزان ترویج کنند. آموزش خلبان توسط طبیعت بسیار گران است. برای کاهش هزینه های آموزشی با حفظ استانداردهای بالا، ما قراردادهایی را با شرکای دوستانه عمومی هواپیمایی در فرانسه ایجاد کردیم. Auch (32000، فرانسه) مخصوصا از همان آب و هوای نامطلوبی که اغلب در مکان های دیگر وجود دارد، رنج می برند. همه این مزایا به افزایش سرعت تکمیل، به منظور استاندارد کردن کیفیت آموزش بر اساس الزامات EASA اروپایی کمک می کند.

ما یک برنامه همه جانبه (بدون هزینه پنهان) ارائه می دهیم که به نیازهای خاص هر دانش آموز در یک جامعه چند فرهنگی ایمن و خوب حفظ شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Andorra Aviation Academy

این برنامه برای پاسخگویی به شرایط لازم برای موقعیت خدمه پرواز با خطوط هوایی اروپا طراحی شده و به عنوان یک خلبان در هواپیما ثبت شده در آمریکا کار می کند. ... [+]

این برنامه برای پاسخگویی به شرایط لازم برای موقعیت خدمه پرواز با خطوط هوایی اروپا طراحی شده و به عنوان یک خلبان در هواپیما ثبت شده در آمریکا کار می کند.

پس از فارغ التحصیلی، حداقل با شما واجد شرایط خواهد بود:

EASA CPL مجوز خلبان تجاری و امتیاز ابزار

تئوری EASA ATPL

دوره EASA MCC ایرباس A320 (همکاری خلبان چندگانه)

FCL 1.055 آزمون مهارت انگلیسی

مدارک FAA تجاری و ابزار ارزیابی.

این برنامه را می توان در 18 ماه تکمیل کرد. در طول آموزش، انعطاف پذیری را در اختیار دانشجویانی قرار می دهد که اجازه می دهد EASA PPL را برای پیوستن به برنامه و دریافت تخفیف دریافت کنند.... [-]

آندورا آندورا لا ولا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Andorra Aviation Academy

ناو هواپیما هواپیما دارای مجوز صدور گواهینامه توسط اداره هواپیمایی شهری است. او مسئولیت مشترک با کاپیتان برای کنترل ایمنی و عملیات پرواز تحت هدایت او دارد. ... [+]

ناو هواپیما هواپیما دارای مجوز صدور گواهینامه توسط اداره هواپیمایی شهری است. او مسئولیت مشترک با کاپیتان برای کنترل ایمنی و عملیات پرواز تحت هدایت او دارد. برای رسیدن به بهترین شیوه های اقتصادی، خدمات مسافرتی و کنترل عملیاتی، ناوگان پرواز تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات هواشناسی برای تعیین خطرات بالقوه برای ایمنی پرواز و انتخاب مسیر مطلوب و اقتصادی پرواز، محاسبه مقدار سوخت مورد نیاز برای اتمام امن پرواز با توجه به نوع هواپیما، فاصله پرواز، تعمیر و نگهداری، محدودیت ها، شرایط آب و هوایی و حداقل نیازهای سوخت مورد نیاز مقررات حمل و نقل هوایی.... [-]

آندورا آندورا لا ولا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 آندورا لا ولا, آندورا لا ولا, آندورا
وب سایت
تلفن
+376 736 309