Andorra Aviation Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Andorra Aviation Academy در ولسوالی آندورا واقع شده است. در ژوئن 2015، با الهام از یک گروه از علاقه مندان به هواپیمایی، توافق برای ایجاد این برنامه درجه تخصصی حمل و نقل هوایی با دولت آندورا و دانشگاه آندورا در ماه ژوئن امضا شد.

Andorra Aviation Academy یک برنامه آموزش خلبان (دوره 18 ماهه سریع مسیر) ارائه می دهد و در حال پیشرفت در دانشگاه آندورا 3 ساله کارشناسی دوره حمل و نقل هوایی در سراسر اروپا و در 47 کشور (180 ECTS سیستم انتقال اعتبار اروپا با توجه به روند بولونیا).

Andorra Aviation Academy و شرکای آن ارائه دوره های آموزش خلبان را که توسط EASA تأیید شده و تحت نظارت آن هستند. این آکادمی یک محیط حرفه ای دانشگاهی و آموزش پرواز فراهم می کند که استانداردهای هواپیمایی بهترین کلاس را در زمینه ایمنی، کیفیت، استاندارد سازی و عملکرد ترویج می کند. علاوه بر این، مهارت های مدیریتی را برای تقویت تفکر انتقادی، تصمیم گیری در محیط های پیچیده، رهبری و ارتباطات توسعه می دهد.

براساس آخرین تحقیقات دانشگاهی در زمینه خلبان و آموزش پیچیده محیط زیست، ما یک روش آموزشی به نام "تمرین ذهنی" ایجاد کرده ایم تا دانش آموزان بتوانند شرایط پیچیده و غیر منتظره را کنار بگذارند و "دانش ذهنی" را در دانش آموزان ترویج کنند. آموزش خلبان توسط طبیعت بسیار گران است. برای کاهش هزینه های آموزشی با حفظ استانداردهای بالا، ما قراردادهایی را با شرکای دوستانه عمومی هواپیمایی در فرانسه ایجاد کردیم. Auch (32000، فرانسه) مخصوصا از همان آب و هوای نامطلوبی که اغلب در مکان های دیگر وجود دارد، رنج می برند. همه این مزایا به افزایش سرعت تکمیل، به منظور استاندارد کردن کیفیت آموزش بر اساس الزامات EASA اروپایی کمک می کند.

ما یک برنامه همه جانبه (بدون هزینه پنهان) ارائه می دهیم که به نیازهای خاص هر دانش آموز در یک جامعه چند فرهنگی ایمن و خوب حفظ شده است.

مکان ها

آندورا لا ولا

Andorra Aviation Academy

Address
Plaça de la Germandat, 7
AD600 Sant Julià de Lòria
Principat d’Andorra

AD600 آندورا لا ولا, آندورا لا ولا, آندورا
تلفن
+376 736 309

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: