توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آندورا آکادمی هواپیمایی در اصالت آندورا واقع شده است. با الهام از یک گروه از علاقه مندان حمل و نقل هوایی، توافق برای راه اندازی این برنامه درجه حمل و نقل هوایی منحصر به فرد با دولت آندورا و دانشگاه آندورا در ماه ژوئن 2015 به امضا رسید.

آندورا آکادمی هواپیمایی ارائه می دهد یک برنامه آموزش خلبانی (البته آهنگ 18 ماه سریع) و 3 سال کارشناسی دوره کارشناسی حمل و نقل هوایی در کل اروپا و در 47 کشور در کل (سیستم 180 ECTS اروپا اعتبار انتقال با توجه به روند بولونیا) شناخته شده است.

آندورا آکادمی هواپیمایی و شرکای آن دوره آموزش خلبانی تایید شده توسط هر دو ایالات متحده آمریکا و اروپا: سازمان هواپیمایی فدرال (FAA) زیر 14 CFR قسمت 141 و آموزش هوانوردی عمومی زیر 14 CFR قسمت 61 و EASA ATO.0033 (در انتظار).

آکادمی یک محیط دانشگاه و پرواز آموزش حرفه ای است که ترویج استانداردهای بهترین در کلاس های هواپیمایی از نظر ایمنی، کیفیت، استاندارد، و عملکرد فراهم می کند. علاوه بر این، آن را توسعه مهارت های مدیریتی به تحکیم تفکر انتقادی، تصمیم گیری در محیط های پیچیده، رهبری و ارتباطات.

بر اساس آخرین تحقیقات دانشگاه در آزمایشی و آموزش محیط پیچیده، ما یک روش تدریس به نام "آموزش و آگاه" اجازه می دهد دانش آموزان برای مقابله با موقعیت های پیچیده و غیر منتظره و ترویج "نقشه برداری ذهن" در دانش آموزان را توسعه داده اند. خلبانان آموزش است به ماهیت خود، گران است. برای کاهش هزینه های آموزش در حالی که استانداردهای بالا، ما باید راه اندازی توافق با آن "هوایی" همراهان دوستانه در ایالات متحده آمریکا می باشد. فلوریدا ویژه می کند از آب و هوای نامساعد همان اغلب در مکان های دیگر موجود رنج می برند نیست. همه این مزایا به زمان اتمام سریعتر کمک، به استاندارد کیفیت آموزش بر اساس نیاز EASA اروپا.

ما با ارائه یک برنامه فراگیر (بدون هزینه های پنهان) است که به نیازهای خاص هر دانش آموز طراحی شده است. رئیس آموزش مستقیم تماس به پدر و مادر پس از اتمام هر مرحله.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Andorra Aviation Academy

این برنامه برای پاسخگویی به شرایط لازم برای موقعیت خدمه پرواز با خطوط هوایی اروپا طراحی شده و به عنوان یک خلبان در هواپیما ثبت شده در آمریکا کار می کند. ... [+]

این برنامه برای پاسخگویی به شرایط لازم برای موقعیت خدمه پرواز با خطوط هوایی اروپا طراحی شده و به عنوان یک خلبان در هواپیما ثبت شده در آمریکا کار می کند.

پس از فارغ التحصیلی، حداقل با شما واجد شرایط خواهد بود:

EASA CPL مجوز خلبان تجاری و امتیاز ابزار

تئوری EASA ATPL

دوره EASA MCC ایرباس A320 (همکاری خلبان چندگانه)

FCL 1.055 آزمون مهارت انگلیسی

مدارک FAA تجاری و ابزار ارزیابی.

این برنامه را می توان در 18 ماه تکمیل کرد. در طول آموزش، انعطاف پذیری را در اختیار دانشجویانی قرار می دهد که اجازه می دهد EASA PPL را برای پیوستن به برنامه و دریافت تخفیف دریافت کنند.... [-]

آندورا Andorra la Vella
September 2019
تمام وقت
18 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Andorra Aviation Academy

ناو هواپیما هواپیما دارای مجوز صدور گواهینامه توسط اداره هواپیمایی شهری است. او مسئولیت مشترک با کاپیتان برای کنترل ایمنی و عملیات پرواز تحت هدایت او دارد. ... [+]

ناو هواپیما هواپیما دارای مجوز صدور گواهینامه توسط اداره هواپیمایی شهری است. او مسئولیت مشترک با کاپیتان برای کنترل ایمنی و عملیات پرواز تحت هدایت او دارد. برای رسیدن به بهترین شیوه های اقتصادی، خدمات مسافرتی و کنترل عملیاتی، ناوگان پرواز تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات هواشناسی برای تعیین خطرات بالقوه برای ایمنی پرواز و انتخاب مسیر مطلوب و اقتصادی پرواز، محاسبه مقدار سوخت مورد نیاز برای اتمام امن پرواز با توجه به نوع هواپیما، فاصله پرواز، تعمیر و نگهداری، محدودیت ها، شرایط آب و هوایی و حداقل نیازهای سوخت مورد نیاز مقررات حمل و نقل هوایی.... [-]

آندورا Andorra la Vella
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, آندورا
وب سایت
تلفن
+376 736 309