Cademix Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به Cademix Institute of Technology خوش آمدید؛ مؤسسه آموزش ، تحقیقات و نوآوری برتر و شخصی در قلب اروپا. ماموریت ما این است که دانش فناوری پیشرفته را در دسترس همه قرار دهد. تمرکز Cademix بر روی طراحی رایانه ، مهندسی ، ساخت ، رسانه های مختلط است. در نتیجه ، Cademix طیف گسترده ای از برنامه های شتاب تحصیلی و شغلی چند رشته ای را در علوم ، مهندسی ، مدیریت ، کارآفرینی و هنر دیجیتال ارائه می دهد.

برنامه Cademix برای پر کردن شکاف بین آکادمی و صنایع برنامه ریزی شده است. بنابراین این فناوری فناوری های خاص و اقتباس فرهنگی مورد نیاز در اروپا را در بر می گیرد. برنامه های شتاب شغلی Cademix به موازات برنامه های حرفه ای و مجوز اجرا می شوند. علاوه بر این ، هدف آن ارتقاء و تسریع در مجموعه مهارتهای دانش آموختگان ، و دانشجویان تحصیلات تکمیلی نسبت به بیشترین تقاضا و موقعیتهای بسیار پردرآمد در صنعت است.

Cademix در 2 دقیقه فیلم توضیح داد

Cademix یک موسسه توسعه تحقیقات و نوآوری است ، یک چرخه نوآوری باز و کامل را در زمینه فناوریهای رایانه ای ارائه می دهد. بنابراین چرخه نوآوری باز و کامل چیست؟ در اینجا تعریف خوبی وجود دارد: تحقیق تبدیل پول به دانش است. اما نوآوری تبدیل دانش به پول است.

این کار با آموزش ، پیشرفت شغلی ، سرمایه گذاری در منابع شروع می شود و به R ادامه می یابد

نوآوری چرخه نیمه دوم است و بیشتر مورد توجه جامعه است. این کار با نوآوری مبتنی بر دانش موجود آغاز می شود. سپس به سراغ خدمات توسعه و مهندسی محصول و به دنبال آن بازاریابی و فروش می رود. پس از انجام فروش ، چرخه کامل است و سیستم از نظر اقتصادی پایدار است.

اینها بخشهای اصلی تجارت ما را تعریف می کند. گروه ها و گروه های آموزشی ما Pathways شخصی سازی مورد نیاز در صنعت را ارائه می دهند. آنها با مرکز توسعه شغلی ما که برنامه های شتاب حرفه ای حرفه ای را ارائه می دهد ، کار می کنند.

بخش های فیزیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهندسی در زمینه های فناوری پیشرفته از جمله شبیه سازی رایانه ، چاپ سه بعدی ، هوش مصنوعی ، IoT ، یادگیری ماشین و صنعت 4.0 تخصص دارند. بخش هنر دیجیتال مباحث مربوط به طراحی به کمک رایانه ، تولید فیلم ، هنر دیجیتال و چندرسانه ای را در بر می گیرد. و بخش نوآوری و کارآفرینی مدیریت ، زمینه های رهبری ، مدیریت فناوری ، تیم و توسعه تجارت را در بر می گیرد.

از طرف نوآوری ، ما مشاوره خدمات مهندسی و خدمات دیجیتال مارکتینگ را داریم که از نزدیک با استودیوی انیمیشن ما همکاری می کنند و خط تولید کاملی را برای تولید فیلم ارائه می دهند. در حالی که هر یک از بخشها برای چرخه کامل بسیار مهم هستند ، آنها خدمات b2b و b2c را ارائه می دهند و همچنین برای همکاری های بین المللی باز هستند. درمجموع ، ما اکثر زمینه های مربوط به طراحی رایانه ای ، مهندسی ، ساخت و ساخت چند رسانه ای را با هم پشتیبانی می کنیم.

مکان ها

وین

Address
Donau-City-Straße,1
1220 وین, وین, اتریش

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید