ITM College and University Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به کالج ITM خوش آمدید

دانش آموز آینده نویسی عزیز

به عنوان مدیر کالج ITM از شما دعوت می کنم برای پیوستن به برنامه آموزش بین المللی مدیریت گردشگری بین المللی (ITM): به ویژه برای دانشجویان بین المللی که برای کار حرفه ای بین المللی در صنعت هتل و مسافرت لوکس تلاش می کنند و زیبا اتریش را به عنوان محیط یادگیری خود ترجیح می دهند.

ITM یک کالج خصوصی و خصوصی کالج گردشگری و گردشگری در اتریش است که توسط وزارت آموزش و پرورش اتریش تأیید و تأیید شده است. شما یک دیپلم گواهی شده توسط دولت اتریش دریافت خواهید کرد، به زبان انگلیسی تدریس می شود، با انتخاب زبان های اروپایی که شما را قادر می سازد تا کار را برای هر مکان در سراسر جهان آماده کنید.

ما ترجیح می دهیم با یک گروه انتخاب شده از استعداد کار کنیم و از این رو دانشجوی هدف ما فردی بسیار جاه طلب و کارآفرین و علاقه مند به ایجاد یک حرفه اولیه در مهمان نوازی و صنعت خدمات است. ما معتقدیم که مطالعه با ما دانش آموز ما را به انگیزه و مهارت های تبدیل شدن به سخت گیرانه، کارآفرینان موفق، به عنوان آموزش های ما در تجربه و قرار گرفتن در معرض صنعت مهمان نوازی اتریش، مشهور در سراسر جهان است.

همانطور که ما برنامه کالج 2 ساله ما را به یک تعداد محدود و انتخاب شده از دانش آموزان کارآفرینی و نوآورانه ارائه می دهیم، ما همیشه به دنبال استعداد برجسته ای هستیم تا آموزش های انحصاری و فردی را برای آنها فراهم کنیم.

من منتظر ملاقات شما، به عنوان یکی از خانواده ITM ما!

مگ Hans Lichtenwagner (مدیر عامل ITM)

10 دلیل برای تحصیل در کالج ITM:

 • موفقیت 30 ساله با بیش از 1600 فارغ التحصیل از 96 کشور مختلف تشکیل شده است
 • محوطه منحصر به فرد و راحت در یک منطقه بسیار جذاب و امن است
 • کلاس های آموزشی محور، کتابخانه و منابع برای مطالعه فردی و گروهی
 • دانشکده حرفه ای با تخصص آکادمیک و صنعت
 • شبکه فارغ التحصیلان با مربی و پشتیبانی از کار
 • گروه های یادگیری کوچک با تمرکز فردی
 • پل به گزینه های مطالعات بین المللی بیشتر
 • اقامت در اتاق های هتل با گزینه های کامل
 • تمرین در هتل ساکن در سراسر برنامه درسی تلفیق شده است
 • نقطه دسترسی فرهنگی وین در فاصله کوتاه

زندگی دانشجویی

کالج ITM یک محوطه کوچک است که فضای آشنا را ارائه می دهد و تنها در 20 کیلومتری جنوب وین در Bad Voslau واقع شده است. از روز اول شما در کالج ITM شما بخشی از جامعه دانشجویی بین المللی است. دانش آموزان ما از سراسر جهان آمده است. امروز ما دانش آموزان از اتریش، اسپانیا، فرانسه، انگلیس، کرواسی، اوکراین، روسیه و دیگر کشورهای اروپایی و همچنین از ویتنام، چین، سنگاپور، اندونزی، چین، تایلند، ژاپن، کره، هند و بسیاری دیگر از دانشجویان داریم. از لحظه ای که ITM را ترک می کنید، دوستان زیادی در سرتاسر جهان خواهید داشت. برای جشن تنوع فرهنگی ما، هر ترم یک جشن شام بین المللی می گذاریم که در آن دانش آموزان می توانند همکاران خود را در یک سفر گنجشکی به کشورهای خود بگذرانند. این یکی از رویدادهای برجسته ترم است و یک جشن بزرگ از زمینه ها و فرهنگ های مختلفی است که دانشجویان ما می آیند.

کالج باغ هتل در پردیس اتاق های مدرن دانشجویی را فراهم می کند. اتاق ها با نیازهای دانش آموزان طراحی شده بودند.

تحصیل در اتریش

اتریش عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن است و دارای مرزهای با آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، مجارستان، اسلوونی، ایتالیا، سوئیس و لیختن اشتاین است. اطلاعات بیشتر در www.austria.info

وین

وین یک شهر هیجان انگیز و پر جنب و جوش است که همه میل خود را به دلخواه خود ارائه می دهد و از این رو بهترین شهر اروپایی برای زندگی و کار است. وین بالاتر از کیفیت زندگی رتبه بندی است که شهر پیشرو در سال زوریخ را به نقطه دوم هل داد.

بد Vöslau

جنگل، آب و شراب سه عامل اصلی است که بد Vöslau شکل گرفته است. این مرکز شراب محبوب و مجتمع بهداشتی در امتداد خط معروف چشمه های گرم در بخش جنوبی وین واقع شده است. این شهر 25 کیلومتری شهر پایتخت است و به راحتی با قطار یا با ماشین قابل دسترسی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • آلمانی
 • فرانسوی
 • اسپانیایی

بازدید کنید Diplomas »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

هتل بین المللی

Campus تمام وقت 1 - 3  November 2018 اتریش Bad Vöslau

برنامه ITM به شیوه های گذشته موفقیت وفادار مانده است و تمرکز خود را بر روشی عملی و تجربی همراه با دانش نظری دارد. این چیزی است که دانشجویان ما را از روز اول آماده کار می کنند. فارغ التحصیلان ما معتقدند رویکرد دستاندرکارانه ورود و رشد بعدی خود را در حرفه هایشان تقویت می کند. [+]

برنامه کالج

سنگ پله شما

برنامه ITM به شیوه های گذشته موفقیت وفادار مانده است و تمرکز خود را بر روشی عملی و تجربی همراه با دانش نظری دارد. این چیزی است که دانشجویان ما را از روز اول آماده کار می کنند. فارغ التحصیلان ما معتقدند رویکرد دستاندرکارانه ورود و رشد بعدی خود را در حرفه هایشان تقویت می کند.

ورودی کوتاه برای HLW / HLT / HLF برای حرفه ای ها

شما با گواهی مهمانی / گردشگری مدرسه از اتحادیه اروپا واجد شرایط هستید. شما A2 یا B1 را به زبان آلمانی، فرانسوی یا اسپانیایی دارید.... [-]


تماس

آدرس Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Lower Austria, اتریش