توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

دیپلم در مهمانی

دیپلم در مهمانی


کسب زبان خارجی
مهارتهای مدیریتی
آموزش عملی


از طریق دوره دیپلم در مهمانی

مهمان نوازی و گردشگری در اتریش

کالج مدیریت بین المللی گردشگری ( ITM ) یک برنامه آموزشی منحصر به فرد ارائه می دهد که به طور خاص برای دانش آموزانی طراحی شده است که می خواهند کار حرفه ای بین المللی در زمینه مدیریت هتل و گردشگری را در نظر بگیرند.

ITM اولین کالج در اتریش بود تا زبان انگلیسی را به عنوان زبان آموزش معرفی کند. این دانشکده معتبر و تأیید شده توسط وزارت آموزش و پرورش اتریش است. فارغ التحصیلان دیپلم دریافت شده توسط دولت اتریش دریافت می کنند. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود، و دانش آموزان فرصت یادگیری دو زبان اضافی را دارند که در طول کار در سراسر جهان به آنها اطمینان بیشتری می دهند.

ITM با افراد جاه طلب کار می کند. دانش آموز هدف خود را متعهد و متعهد به تخصص در مهمان نوازی و صنعت خدمات است. با ارائه یک برنامه مطالعاتی کاربردی، دانش آموزان دانش گسترده ای را نه تنها در مورد نظری، بلکه در سطح عملی نیز دارند. آموزش عملی بخش مهمی از توسعه در این صنعت در حال رشد است. به همین دلیل آنها یک هتل عامل را به عنوان پردیس خود انتخاب کردند - که در آن دانش آموزان فرصتی برای تبدیل شدن به راحت و آشنا با محیط کار آینده خود را دارند.

برنامه کالج دو ساله برای تعداد محدودی از دانش آموزان به دقت انتخاب شده است تا تضمین کیفیت و آموزش فردی در طول دوره های عملی و نظری را فراهم کند. این تضمین می کند که استادان می توانند درس های خود را مطابق با ترجیحات فردی دانش آموز انطباق و سفارشی کنند. ITM از مدیران آینده انتظار دارد تا آموزش و مهارت های لازم را برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود به آنها ارائه دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی
  • فرانسوی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

ITM College and University Studies

برنامه ITM به شیوه های گذشته موفقیت وفادار مانده است و تمرکز خود را بر روشی عملی و تجربی همراه با دانش نظری دارد. این چیزی است که دانشجویان ما را از روز اول آماده کار می ... [+]

برنامه کالج

سنگ پله شما

برنامه ITM به شیوه های گذشته موفقیت وفادار مانده است و تمرکز خود را بر روشی عملی و تجربی همراه با دانش نظری دارد. این چیزی است که دانشجویان ما را از روز اول آماده کار می کنند. فارغ التحصیلان ما معتقدند رویکرد دستاندرکارانه ورود و رشد بعدی خود را در حرفه هایشان تقویت می کند.

ورودی کوتاه برای HLW / HLT / HLF برای حرفه ای ها

شما با گواهی مهمانی / گردشگری مدرسه از اتحادیه اروپا واجد شرایط هستید. شما A2 یا B1 را به زبان آلمانی، فرانسوی یا اسپانیایی دارید.... [-]

اتریش Bad Vöslau
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی,فرانسوی,اسپانیایی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Lower Austria, اتریش