Tourism School Bad Gleichenberg

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چهار ترم، کالج خصوصی گردشگری و اوقات فراغت در اتریش - بد Gleichenberg برای دانش آموزان داشتن آموزش و پرورش با موفقیت انجام متوسطه (A-سطح) و یا متقاضیان داشتن یک امتحان ورودی کالج گذشت تاسیس شد.

بد گردشگری مدارس Gleichenberg در میان بهترین و ارائه مدارک عالی در جهان هستند برای شروع یک کار برجسته در نوازی و اوقات فراغت. برای 70 سال، دانش آموزان از بیش از 80 کشور در بد Gleichenberg آموزش دیده اند.

این کالج عالی دانش آموزان را برای زندگی حرفه ای خود آینده با ارائه آموزش جامع به طور کلی، آموزش زبان عالی، اقتصادی دانش، مدارک بازاریابی برجسته، رویداد ها و مهارت های مدیریت شرکت آماده می شود.

این کالج چهار ترم طول می کشد و آن را در سپتامبر شروع می شود و به پایان می رسد در اولین شنبه در ماه ژوئن. در طول تعطیلات مدرسه دانش آموزان نیاز به تکمیل یک دوازده هفته کارآموزی پرداخت.

فارغ التحصیلان بسیار پس از محلی و بین المللی به دنبال. بیش از 6،500 فارغ التحصیلان با موفقیت کار در سراسر جهان. انجمن فارغ التحصیلان از "Tourismusschulen بد Gleichenberg" کالج با دانشجویان و فارغ التحصیلان سراسر جهان متصل می شود. در طول وقایع ماهانه و جلسات، دانشجویان و فارغ التحصیلان این شانس را به تقویت و گسترش شبکه های بین المللی است.

تودماغی صحبت روز دیدار ما به صورت رایگان برای یک روز و یک شب اقامت در پردیس. به این ترتیب شما ممکن است به دانستن مدرسه ما، دانشجویان، معلمان و کارکنان در همان زمان!

دانش آموزان خوشحال

مکان ها

بد گلیشنبرگ

Tourismusschulen Bad Gleichenberg

Address
Kaiser-Franz-Josef-Straße 18
8344 Bad Gleichenberg

8344 بد گلیشنبرگ, استایرا, اتریش
تلفن
+43 3159 2209