توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چهار ترم، کالج خصوصی گردشگری و اوقات فراغت در اتریش - بد Gleichenberg برای دانش آموزان داشتن آموزش و پرورش با موفقیت انجام متوسطه (A-سطح) و یا متقاضیان داشتن یک امتحان ورودی کالج گذشت تاسیس شد.

بد گردشگری مدارس Gleichenberg در میان بهترین و ارائه مدارک عالی در جهان هستند برای شروع یک کار برجسته در نوازی و اوقات فراغت. برای 70 سال، دانش آموزان از بیش از 80 کشور در بد Gleichenberg آموزش دیده اند.

این کالج عالی دانش آموزان را برای زندگی حرفه ای خود آینده با ارائه آموزش جامع به طور کلی، آموزش زبان عالی، اقتصادی دانش، مدارک بازاریابی برجسته، رویداد ها و مهارت های مدیریت شرکت آماده می شود.

این کالج چهار ترم طول می کشد و آن را در سپتامبر شروع می شود و به پایان می رسد در اولین شنبه در ماه ژوئن. در طول تعطیلات مدرسه دانش آموزان نیاز به تکمیل یک دوازده هفته کارآموزی پرداخت.

فارغ التحصیلان بسیار پس از محلی و بین المللی به دنبال. بیش از 6،500 فارغ التحصیلان با موفقیت کار در سراسر جهان. انجمن فارغ التحصیلان از "Tourismusschulen بد Gleichenberg" کالج با دانشجویان و فارغ التحصیلان سراسر جهان متصل می شود. در طول وقایع ماهانه و جلسات، دانشجویان و فارغ التحصیلان این شانس را به تقویت و گسترش شبکه های بین المللی است.

تودماغی صحبت روز دیدار ما به صورت رایگان برای یک روز و یک شب اقامت در پردیس. به این ترتیب شما ممکن است به دانستن مدرسه ما، دانشجویان، معلمان و کارکنان در همان زمان!

دانش آموزان خوشحال
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Tourism School Bad Gleichenberg

کالج چهار ترم توسط Steirischer Hotelfachschulverein برای دانش آموزان مدارس داشتن با موفقیت انجام متوسطه (Matura / را ندارند) و متقاضیان پس از گذشت امتحان ورودی کالج که ما ... [+]

کالج چهار ترم توسط Steirischer Hotelfachschulverein برای دانش آموزان داشتن مدارس با موفقیت انجام متوسطه (A-سطح) و متقاضیان پس از گذشت امتحان ورودی کالج که مایل به در آموزش حرفه ای در زمینه گردشگری تمرکز تاسیس شد. از نظر سازمان و محل اقامت کالج با مدرسه هتل و موسسه عالی گردشگری متصل می شود.

تحصیل طول می کشد چهار ترم مشروط شده. سال تحصیلی در سپتامبر شروع می شود و به پایان می رسد در اولین شنبه در ماه ژوئن. (امتحان ورودی کالج را می توان در گردشگری مدارس است.) دانشکده گردشگری و اوقات فراغت گویا آموزش و پرورش عمومی و مطالعات تجاری خاص، آموزش در زمینه های گردشگری و سلیقه در غذا، مطالعات متخصص در حداقل دو زبان خارجی، دانش و مهارت در زمینه عملیات خدمات مهمان، مواد غذایی و آشامیدنی و در زمینه مدیریت و خدمات به مشتریان.... [-]

اتریش Bad Gleichenberg
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی