توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ولف دیتر گابنر

دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه فنی اتریش

با حدود 9000 فارغ التحصیل تا کنون و تقریبا 4000 دانش آموز، University of Applied Sciences Technikum Wien بزرگترین University of Applied Sciences Technikum Wien اتریش است. پیشنهادات آموزشی شامل 12 دوره کارشناسی و 18 دوره کارشناسی ارشد است که به عنوان برنامه های تمام وقت، نیمه وقت و / یا دوره های تحصیلی ارائه می شود. مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی تدریس می شود، برنامه های دیگر فقط در آلمان برگزار می شود . پیشنهادات آموزشی مبتنی بر یک پایه علمی جامع است و همچنین تمرین گرا. در UAS Technikum Wien، تاکید نه تنها در ارائه آموزش فنی با کیفیت بالا، بلکه در مورد موضوعاتی است که تمرکز بر توسعه کسب و کار و شخصی است. روابط نزدیک و همکاری با کسب و کار و صنعت دانش آموزان و فارغ التحصیلان فرصت های حرفه ای عالی را فراهم می کند. ترکیبی از تئوری و کاربرد عملی اهمیت اساسی در هر دو تحقیق و آموزش است. فعالیت های تحقیق و توسعه در UAS Technikum Wien در سال های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است و در حال حاضر بر تمرکز پژوهش ما متمرکز است:

  • سیستم های جاسازی شده
  • سیستم های انرژی تجدید پذیر،
  • خدمات امن، eHealth
  • مهندسی بافت
  • اتوماسیون

UAS Technikum Wien در سال 1994 تاسیس شد و در سال 2000 اولین موسسه در وین شد تا وضعیت دانشگاه علوم کاربردی را بدست آورد. در سال 2012 عضو انجمن اتحادیه اروپا (EUA) شد و همچنین یک شریک شبکه FEEI - انجمن صنایع برق و الکترونیک است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

سال مقدماتی

University of Applied Sciences Technikum Wien

برنامه پیش دبستانی کنونی به عنوان یک دوره آمادگی به مدت چهار ترم برای دانشجویان بین المللی که قصد پذیرش آزمون پذیرش UAS Technikum Wien یا دوره تحصیل در اتریش را دارند، طر ... [+]

برنامه پیش دبستانی کنونی به عنوان یک دوره آمادگی به مدت چهار ترم برای دانشجویان بین المللی که قصد پذیرش آزمون پذیرش UAS Technikum Wien یا دوره تحصیل در اتریش را دارند، طراحی شده است. PCP ex به ویژه برای دانش آموزانی که مهارت های کم و یا هیچکاک در زبان آلمانی دارند طراحی شده است .

دانشجویان بین المللی آینده در دوره های فشرده درآلمانیانگلیسیریاضیاتفیزیکعلوم کامپیوترمهندسی برقزیست شناسی

پس از موفقیت آمیز بودن دوره ی آمادگی، فارغ التحصیلان حداقل نیاز "آلمانی B2" را با توجه به چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان ها به دست آورده و هر آزمون اضافی مورد نیاز برای پذیرش دروس را در UAS Technikum Wien گذراند. این بدان معنی است که پس از اتمام برنامه پیش کالج، ممکن است بلافاصله شروع به شرکت در فرآیند درخواست استاندارد برای یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد شود. تکمیل PCP اجازه ورود به برنامه های تحصیلی UAS Technikum Wien را نمی دهد. علاوه بر سطح فشرده زبان و آموزش تخصصی، دانش آموزانی که فعالیت های اوقات فراغت را با هم انجام می دهند و همچنین با وین به عنوان یک مکان بالقوه مطالعه آشنا می شوند، فروشگاه بزرگ نیز تعیین می شود. به همین ترتیب، در مرحله "فاز تکامل" در وین و در هنگام تکمیل کلیه مدارک لازم، پشتیبانی می شود.... [-]

اتریش وین
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Technikum Wien Academy

UAS Technikum Wien