inlingua Salzburg

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به inlingua سالزبورگ

بدانید به آلمانی صحبت در یکی از شهرستانها زیباترین در جهان، در یکی از بزرگترین و با تجربه ترین سازمان های مدرسه زبان در سراسر جهان. کشف زیبایی از سالزبورگ، جو فرهنگی تحریک و جذابیت از حومه اطراف آن، و در همان زمان این فرصت را به یادگیری یک زبان خارجی و یا بهبود دانش خود را از یکی از شما در حال حاضر در یک فضای فرهنگی تحریک مطمئن شوید.

inlingua

سالزبورگ - تنوع و فلیر

واقع در قلب اروپا و به راحتی توسط همه وسایل حمل و نقل در دسترس، سالزبورگ ارائه می دهد تنوع مساوی توسط تعداد بسیار کمی از دیگر شهرستانها در جهان است.

در سراسر جهان به عنوان یک مرکز هنر و فرهنگ شناخته شده است، شهرستان مادری ولفگانگ آمادئوس موتزارت است بسیار بیشتری برای ارائه از جشنواره در تابستان و عید پاک، تئاتر و نمایشگاه های موزه.

آیا شما یک خبره هنر یا یک لذیذ، عاشق موسیقی و یا یک روز تعطیل ساز دنبال آرامش، یک خیال باف یا جغد شب، شما به سادگی را دوست دارم سالزبورگ و انواع آن ارائه می دهد بازدید کنندگان خود را.

برو برای قدم زدن تفریحانه طریق خیابان های باریک و کوچه های این شهرستان باروک. فروشگاه های بی شماری شما را دعوت به انجام برخی از خرید، و از تراس از قهوه خانه ها در دنیا معروف شما می توانید از نظر معماری زیبا در به خوبی حفظ شده، مرکز شهرستان تاریخی لذت ببرید و به یک استراحت از گشت و گذار با یک تکه خوشمزه از کیک.

شهر و اطراف آن

چرا قلعه سالزبورگ، بزرگترین، قلعه به طور کامل حفظ در مرکز اروپا، و یا Hellbrunn کاخ با چشمه شهرت جهانی آن بازدید نمی کنید؟ یا شاید عاشقانه باغ Mirabell با نمایش فوق العاده خود و یا محل تولد موتزارت در Getreidegasse ...؟ سالزبورگ همچنین دارای بسیاری برای ارائه به دوستداران طبیعت، و یا کسانی که به دنبال فرصتی برای استراحت و ورزش.

فقط فراتر از دروازه های شهرستان یکی از مناظر طبیعی زیبا ترین مرکز اروپا قبل از چشم خود را گستراند. رشته کوه های آلپ تنها چند کیلومتر دورتر از Salzburg؛ وجود دارد شما باید شرایط ایده آل برای کوه نوردی و اسکی. دریاچه های متعدد (که بسیاری از آنها از کیفیت آب آشامیدنی هستند) مانند Wolfgangsee و Fuschlsee مکان های بزرگ برای خنک کردن در طول فصل تابستان است.

اسپرتی را بهشت

ورزش واقعا در سالزبورگ مهم است. آیا گلف، سواری، تنیس، پاراگلایدر، شنا، قایقرانی و یا موج سواری، کوه نوردی، اسکی، اسنوبورد و یا دوچرخه سواری در کوهستان - سالزبورگ و اطراف آن منطقه ارائه چیزی برای همه.

اسکان

اقامتگاه با hostfamily محلی

تحکیم یادگیری خود و لذت بردن از فرهنگ اتریشی و زندگی در خانه. در inlingua سالزبورگ خانواده اقامتگاه خود را به شما به عنوان یک عضو کامل از خانه را درمان کنند.

شما با هم غذا خوردن خواهد و به اشتراک گذاری مناطق زندگی مشترک است. روش دیگر، سالزبورگ ارائه می دهد طیف گسترده ای از هتل ها و تختخواب و صبحانه از استانداردهای مختلف. ما بسیار خوشحالیم که برای کمک به انتخاب و رزرو مسکن هستند. تنظیمات را برای اقامت و

خدمات انتقال

از / به ایستگاه قطار یا فرودگاه Salzburg و یا مونیخ باید به خوبی در پیش ساخته شده است.

آلمانی

خدمات فوق العاده

inlingua خوشحال و برای ارائه دسترسی بی سیم به اینترنت به همه دانش آموزان خود را به صورت رایگان است. همه شما نیاز دارید را به شما لپ تاپ، تبلت، من، پد یا گوشی های هوشمند است.

مکان ها

سالزبورگ

inlingua

Address
International School of Languages
Sigmund-Haffner-Gasse 8


5020 سالزبورگ, سالزبورگ, اتریش
تلفن
+43 662 871101