Al Baher Arabic Language Training Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مسیر موفقیت شما را به زبان عربی خوش آمدید!

عربی فرصت های زیادی در زندگی ارائه می دهد و می تواند راه را برای آینده ای موفق به دست آورد. این که آیا تصمیم شما برای یادگیری زبان عربی برای تحصیلات، حرفه ای یا به سادگی برای یک تجربه زندگی باور نکردنی است، Al Baher اطمینان حاصل خواهد کرد که به شما در دستیابی به اهداف خود کمک کند. از دوره های مختلف زبان عربی ما را انتخاب کنید، و به ما مربیان دوستانه و حرفه ای ما را هدایت می کند که به شما رعایت می شود. در دوره شما دانشجویان ملیت های مختلف را ملاقات خواهید کرد و تجربیات را که هرگز فراموش نخواهید کرد. مرکز زبان زیبا و مدرن ما در مجتمع آل Batoul واقع در Abdoun، یکی از مدرن ترین مناطق در عمان-اردن است. با توجه به مکان قابل توجه آن، دانش آموزان ما به راحتی می توانند به رستوران ها، کافی شاپ ها، باشگاه های ورزشی و پارک ها دسترسی پیدا کنند. ما همچنین انواع گزینه های اقامت، فعالیت های اجتماعی سرگرم کننده، مطالعات تاریخ و فرهنگ خاور میانه را ارائه می دهیم.

چرا البره را انتخاب کنید؟

مرکز آموزش زبان عربی Al Baher برنامه آموزشی زبان عربی مبتنی بر شواهد را برای دانش آموزان تمام سطوح و سنین فراهم می کند از طریق محیط های امن و فرهنگی حمایتی. مأموریت Al Baher که در سال 2005 در آممان اردن مستقر است، ماموریت پشتیبانی از زبان آموزان عربی در پیشرفت حرفه ای، شخصی و تحصیلی آنها از طریق دوره های مختلف غواصی و آموزشی است. Al Baher ارائه خدمات خود را از طریق مربیان متعهد و تحصیل کرده با تجربه گسترده در توسعه زبان. یادگیری و بهبود زبان عربی با ما برای تجربه منحصر به فرد و زندگی در حال تغییر است. ما به شما یک محیط یادگیری عالی، درسهای سرگرم کننده و جالب، معلمان حرفه ای، محل اقامت ارزشمند و شانس برای کشف یکی از شهرهای هیجان انگیز جهان را قول می دهیم.

روش تدریس

ما روشی مفیدی را برای ارائه آموزش جامع و مبتنی بر شواهد زبان عربی به طیف وسیعی از دانش آموزان از طریق برنامه های مختلف (از جمله غواصی، کلاس درس و آموزش از راه دور) دنبال می کنیم. هر یک از این برنامه ها تعهد ما را برای ارائه بالاترین استانداردهای عربی آموزش زبان

برای ارائه یک چارچوب جذاب و مناسب برای یادگیری، درس های ما بر موضوعات مختلف تمرکز می کنند که از موضوعات جاری تا مسائل روزمره متفاوت است. با کمک معلمان حرفه ای و دوستانه ما، دانش آموزان ما قادر به انتخاب موضوعاتی هستند که علاقه مند، بحث و بحث در کلاس می شوند.

هر دانشآموز فرصتی برای مشارکت در زبان با استفاده از بخشهای فعال در بحثهای کلاس درس، علاوه بر کار بر روی مهارتهای زبان به صورت جداگانه، به صورت جفت یا گروههای کوچک، به شما ارائه می شود. همانطور که دانش آموزان در مورد دیگر همکلاسی ها و فرهنگ های مختلف در سراسر جهان می آموزند، آنها همچنین تلفظ صحیح عربی را می آموزند، واژگان خود را افزایش و گسترش می دهند، دستور زبان را فرا می گیرند تا قادر به ساخت ساختار درست جمله باشند. در نهایت، دانش آموزان ما قادر خواهند بود خود را با روش دقیق و مناسب بیان کنند، همه در عربی!

هدف ما

ماموریت ما حمایت از زبان آموزان زبان عربی در پیشرفت حرفه ای، شخصی و تحصیلی آنها از طریق دوره های غواصی و آموزشی است. برای پیشگیری از انتظارات دانشجویان با ارائه خدمات استثنایی، تدریس از طریق نوآوری و استفاده از شیوه های آموزشی فعلی، طراحی شده. برای تلاش برای بهترین در برنامه های زبان عربی در حالی که حفظ نرخ های رقابتی است.

هر دانش آموز، چه در سطوح 1 یا 5، تشویق و انتظار می رود که به طور فعال در کلاس شرکت کنند، که تأکید برنامه ما را بر توسعه توانایی دانش آموزان برای صحبت کردن در عربی ترویج می دهد.

طراحی و ارزيابي برنامه درسی

برنامه درسی ما توسط متخصصان زبان دو زبانه ما، حرفه ای بومی عربی طراحی شده است. رویکرد نوآورانه آنها و تحقیقات مستمر به حفظ البره در رهبری پیشرفت در روش های یادگیری زبان و تکنولوژی کمک می کند. آنها همیشه نیازهای دانشجویان ما را نظارت می کنند تا تضمین کیفیت ارائه شده در کلاس های ما را فراهم کنند.

در ابتدای سفر یادگیری خود، دانشجویان البره برای تعیین میزان سطح عربی خود برای آزمون تعیین وقت می نشینند و سپس با یک دانش آموز دیگر از همان سطح به کلاس می آیند که از طریق کلاس های آموزشی، تکالیف و سطح منظم، ارزیابی مستمر را دریافت می کنند آزمایشات

گزارش ها تولید می شوند که بازخورد دقیق در مورد نقاط قوت و ضعف و پیشرفت کلی هر دانش آموز را ارائه می دهند.

تیم ما

مرکز آموزش زبان عربی Al Baher دارای 14 کارمند تحصیلکرده و مدرک معتبر برای ارائه خدمات دوستانه، مؤدبانه، کارآمد، به موقع و دقیق است. استانداردهای قابل اعتماد و حرفه ای این مرکز توسط مدرسان زبان دو زبانه، آموزش دیده زبان بومی عربی ما با تجربه بیش از 10 سال در زمینه های مرتبط با آن، حفظ می شوند. آنها مشتاق، دوستانه و مهمتر از همه هستند - هر یک به طور کامل توسط وزارت تحصیلات عالی تأیید و تأیید شده است تا کلاس های ساختاری و جامع خود را حفظ کند. آنها با درجه بالایی از بازبینی انتخاب می شوند، زیرا آنها کلید ساختن سرگرم کننده عربی و موثر هستند.

مدرسان ما مستقیما مستقیما به متقاضیان ارائه می دهند (مثلا اطلاعات آزمون / مصاحبه) و سپس به اطلاع متقاضیان برای حضور در آزمون و مصاحبه می پردازند. مدرسان نتایج و بازخورد معنی دار را در مورد تست ها و مصاحبه ها به عنوان متقاضی ارائه می دهند و همچنان به نظارت بر روش های انتخاب شده و کارایی و کارآیی آنها ادامه می دهند.

با انرژی، تخصص و شور و شوق برای آموزش عربی، هدف ما این است که کمک به دانش آموزان در یک جامعه جهانی موفقیت، در Al Baher ما یک تیم از مردم به شما خوش آمدید و شما را در خانه احساس می کنید. در مورد مسائل علمی، فعالیت های اجتماعی یا بهترین مکان، قهوه خوب را بپرسید. آنها برای شما هستند، آنها می توانند در فعالیت های اجتماعی بسیاری که ما سازماندهی می کنند همراه شما باشند. آنها راهنمایی های خود را همانطور که شما و دوستان جدید بین المللی خود را کشف می کنید.

پردیس دانشگاهی

مرکز ما در (عبدون) واقع شده است، یکی از مدرن ترین مناطق در عمان، اردن.

این مجتمع در مجتمع آل Batoul، یک ساختمان لوکس جدید است که شامل بسیاری از مغازه های خوب و بسیاری از امکانات دیگر، علاوه بر مکان قابل توجهی است که می تواند دانش آموزان را به راحتی به رستوران ها، باشگاه های ورزشی، پارک ها متصل کند و در فاصله پیاده روی قرار دارد بازار تاج، یکی از جدیدترین مراکز خرید در عمان. در فروشگاه پنج طبقه، مغازه های مخصوص زیادی وجود دارد، یک فروشگاه مواد غذایی (Cozmo)، یک رستوران دهانه غذا و کافه و سینما های بزرگ است. موقعیت ایده آل آلبهر و سبک زندگی در فضای باز آرام به دانشجویان فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری ارائه می دهند.

کلاس ها در یک مؤسسه ای راحت و راحت با دانشجویان درس های خود را در کلاس های مرکزی تهویه مطبوع ارائه می کنند که با جداول راحت و صندلی عرضه می شوند و به دانشجویان اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. هر اتاق کلاس با یک صفحه نمایش با تکنولوژی بالا به منظور حفظ دانشجویان ما با دنیای بیرون از محیط زیست عرضه می شود و از آخرین روش های آموزشی ما با استفاده از ابزارهای یادگیری صوتی و تصویری بهره مند می شود. دانش آموزان از استفاده بی نظیر از شبکه بی سیم، شبکه وای فای و پایانه های خود لذت می برند، آنها برای استراحت، مطالعه و یا انجام تکالیف خود در سالن مطالعه ما ارائه شده با رایانه های مقرون به صرفه برای آنها دعوت شده است.

مکان ها

امان

Address
Al Masarrah street 5 ,Zahran, Amman , Jordan
امان, استان عمان, اردن