Queen Noor Civil Aviation Technical College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقامات هواپیمایی کشوری در اردن تاسیس یک مرکز آموزش فنی در سال 1973 با کمک ICAO و برنامه عمران ملل متحد به ارائه فرودگاه اردن با کارکنان واجد شرایط است.

به نفع تلاش های بسیار و افزایش بهره وری، مرکز اعطا شد وضعیت کالج مجوز برای آموزش دو برنامه سال و جایزه کالج گواهینامه علاوه بر آموزش های تخصصی. در سال 1990 کالج یکی از اعضای موسس برنامه TRAINAIR ایکائو شد.

کالج در پردیس خود را در مجاورت فرودگاه امان مارکا حدود 12 کیلومتر از مرکز Amman واقع شده است.

کالج را توسعه داده است را به انجام برسانند، نه تنها نیازهای ملی بلکه در موقعیت برای تحقق نیازهای منطقه ای در بسیاری از رشته های حمل و نقل هوایی آموزش مدنی است. در سال 1998 سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی (ایکائو) مرکز حمل و نقل هوایی منطقه ایکائو شرق میانه آموزش امنیت در کالج است. با توجه به چالش های فوق العاده ای رو به بخش حمل و نقل هوایی به ویژه در منطقه کالج همراه با MSM یک توافقنامه همکاری برای اجرای یک برنامه به طور مشترک درجه اجرایی MBA در مدیریت حمل و نقل هوایی، که در ماه مارس سال 2000 آغاز شده امضا کرده اند.

مرکز اردن برای امنیت حمل و نقل هوایی و ایمنی در 22nd اکتبر 2000 در همکاری با آمریکا هوا و فضا خدمات بین المللی شرکت (ASI) افتتاح شد به ارائه ایمنی پیشرفته حمل و نقل هوایی، امنیت، مدیریت بحران و دوره های کنترل ریسک، سمینارها، کارگاه ها و کنفرانس ها.

بیش از 13900 فارغ التحصیلان از زمان استقرار در کالج، از جمله بیش از 2000 شرکت کننده از کشور های دیگر وجود داشته است.

مکان ها

امان

Address
AMMAN CIVIL AIRPORT - MARKA ASHAMALYEH
امان, استان عمان, اردن