Academy of Interactive Entertainment

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی تعاملی سرگرمی (عددی) ترین اعطا انیمیشن 3D، طراحی بازی و FX بصری مربی استرالیا است. ایجاد به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی به رشد بخش خلاق دیجیتال، عددی پیشگام توسعه صلاحیت بازی متخصص و همچنان به از طریق مشارکت های صنعت و آموزش پویا نوآوری.

دوره عددی عملی، حرفه متمرکز و توسط معلمان صنعت با تجربه در یک محیط به طور جدی سرگرم کننده و خلاقانه-خواستار استودیو تحویل داده است. فارغ التحصیلان عددی و آن را جایزه های زیادی در طول سال ها از جمله سال 2007 که به نام استرالیا ارائه دهنده آموزش کوچک از سال به دست آورد.

عددی منشور اهداف اصلی آکادمی نه برای سود تعاملی سرگرمی عبارتند از:

دسترسی عمومی معتبر، صنعت دوره های تجاری و برنامه های مناسب به صنعت سرگرمی های تعاملی، از جمله دوره در 3D انیمیشن، برنامه نویسی کامپیوتر، موسیقی و فیلم حمایت مالی و کامل. دوره های آموزشی ارائه شده توسط ارائه دهندگان رشد نظارت صنعت مناسب و دوره های سفارشی برای پاسخگویی به تقاضای صنعت. تشویق رشد صنعت منطقه ای قوی و پرورش گسترش فرصت های شغلی در صنعت. انجام فعالیت های تحقیق و توسعه در ارتباط با تامین کنندگان صنعت و توسعه دهندگان تجاری؛ فاستر و ترویج توسعه شبکه های صنعت و وابستگی، ملی و بین المللی، و ترویج ایجاد یک بازی رایانه انجمن توسعه دهندگان و کنفرانس. کمک فارغ التحصیلان آکادمی برای پیدا کردن کار در صنعت و کارفرمایان برای استخدام کارکنان آموزش دیده و واجد شرایط. اتحاد فرم با نهادهای دیگر، هر دو در استرالیا و در سطح بین المللی، به ترویج و توسعه آموزش برای صنعت؛ فاستر و ترویج توسعه کسب و کار جدید و کوچک ارائه شده توسط شبکه های اینترنتی، مشاوره، و محل اقامت دفتر با طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی، و کمک و پیشنهادات محل اقامت مسکونی به دانش آموزان، شرکت کنندگان در صنعت، مستاجران، مشتریان و / یا کارکنان و صاحبان کسب و کار جدید و کوچک است.

CAMPUS سیدنی

پردیس سیدنی است در قلب صنعت بازی سیدنی واقع شده، احاطه شده توسط هر دو توسعه دهندگان تاسیس و استودیوهای مستقل است. سیدنی نیز به خانه بزرگترین استودیو جلوه های بصری استرالیا، منطق حیوانات، که به طور معمول در استخدام فارغ التحصیلان عددی بسیار پس از دنبال. دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه سیدنی اندازه کافی خوش شانس به یک جامعه پر رونق بازی و فیلم احاطه شده است و با فرصت های بسیاری از جمله رویدادهای شبکه، فیلم و بازی جشنواره به علاوه حوادث صنعت ارائه شده است.

CAMPUS ملبورن

ملبورن در خط مقدم توسعه بازی در استرالیا است. از آنجا که باز در اینجا در سال 2004، عددی جایگاه آن در بازی های محلی و صنعت تولید بصری به عنوان مکانی که در آن استودیو بروید هنگامی که به دنبال هنرمندان با استعداد و برنامه نویسان سمان شده است.

عددی فارغ التحصیلان کار در تمام سطوح در سراسر استودیوهای بزرگ در ملبورن و همچنین بسیاری از آنهایی که بین المللی و در تعداد زیادی از بازی ها از جمله بمب دارای قدرت تخریبی اتومبیلدزدی بزرگ چهارم (GTA IV، بازی Rockstar در) و فروش بالای آیفون برنامه کنترل پرواز و کار سیمز 3.

CAMPUS CANBERRA

پردیس عددی کانبرا در واتسون، در حومه برگ دار فقط در شمال مرکز شهرستان واقع شده است. عددی کانبرا، اولین دانشگاه عددی، در سال 1996 در پاسخ به تقاضا برای 3D بازی هنرمندان و برنامه نویسان تاسیس شد. معلمان صنعت با تجربه ما دانشجویان از طریق دوره های ما به اشتغال در هر بازی های بزرگ و 3D استودیوی انیمیشن در استرالیا و همچنین تعدادی از شرکت های مشهور بین المللی هدایت کرده اند.

کانبرا خانه را به برخی از توسعه دهندگان تحسین ترین و ابتکاری ترین در جهان از بازی ها، شبیه سازی و نرم افزار تجسم همراه با استودیوهای تولید برش لبه است. ما از ارتباطات نزدیک با مشت زدن بازی استودیو و همکاری با استقرار مش تری Dreamgate استودیو.

مشارکت ما با موسسه کانبرا فناوری (CIT) در کارشناسی البته بازی و دنیای مجازی درجه دانش آموزان را قادر می سازد برای دسترسی به طیف وسیعی از منابع از جمله کتابخانه های گسترده، خوابگاه دانشجویی و خدمات دیگر پشتیبانی می کند.

CAMPUS ADELAIDE

عددی آدلاید جدیدترین پردیس ما است و آخرین در توسعه بازی، برنامه نویسی بازی، انیمیشن 3D و آموزش و پرورش جلوه های بصری ارائه می دهد با نام تجاری جدید، دولت از امکانات هنر. پردیس است در قلب CBD آدلاید واقع شده است، در 32 خیابان Grenfell (در کنار شهر صلیب دادگاه غذایی). همسایه ها دانشگاه بزرگ فیلم و بازی استودیو مانند آفتاب تابان تصاویر شش پا بچه و توانا پادشاهی. این یک خیابان به دور از پر جنب و جوش پله نردبان بازار، که خانه را به برخی از آدلاید بهترین مغازه ها، کافه ها، بازی های آرکید و جاذبه های.

CAMPUS SEATTLE

ما دانشگاه سیاتل، WA در قلب شهرستان در مرکز شهر سیاتل واقع - درست در کنار سوزن فضایی یاد. مرکز طولانی مدت برای صنعت بازی های ویدئویی، سیاتل خانه را به استودیو مانند شیر، Bungie می، و نینتندو از امریکا است، همراه با تعداد بیشماری از استودیو در حال ظهور بازی های مستقل. گزینه های مناسب حمل و نقل عمومی، مقدار زیادی از فعالیت های سرگرم کننده، و رستوران بزرگ سیاتل مرکز یک محل بزرگ برای دانش آموزان ما.

سیاتل شهرستان بخوبی رشد پر از چیزهای انجام دهید این است! در حالی که در مرکز شهر سیاتل، چک کردن سوزن فضا، موزه پروژه تجربه موسیقی، و یا مرکز علوم اقیانوس آرام. در دسترس آسان می پایک بازار، موزه هنر سیاتل، و زیبا کتابخانه عمومی سیاتل. شاخه فقط یک کمی بیشتر، و اکتشاف در منطقه بین المللی، جنگل پارک باغ وحش، موزه تاریخ و صنعت، و یا موزه پرواز!

CAMPUS لافایت

ما دانشگاه لافایت، LA در منطقه Acadiana قرار گرفته است، قلب کاجون و کریول لوئیزیانا فرانسه. دانشگاه ما این است که در لوئیزیانا همهجانبه فن آوری های شرکت (LITE) قرار دارد ساختمان مجاور به دانشگاه لوئیزیانا در لافایت. LITE تجسم همهجانبه 3D و عملکرد بالا منابع محاسبات مرکز، میزبانی وب مشتریان در صنعت، دولت و دانشگاه بخش های تجاری. همکاری عددی با فرصت آلات (OM) و سازمان توسعه اقتصادی لافایت (LEDA) به ما می دهد این فرصت را به زندگی بیشتر به صنعت رو به رشد رسانه های دیجیتال در لافایت.

با فرهنگ های گوناگون، غذاهای مشهور جهان و تاریخ پر جنب و جوش، لافایت است که واقعا یک شهرستان منحصر به فرد ارائه می دهد که فرصت های بی پایان برای دانش آموزان خود را در غوطه ور. با جاذبه های محلی مانند Vermilionville، آکادیان روستای، موزه تاریخ طبیعی لافایت، مرکز Acadiana برای هنر، موزه هنر دانشگاه و کارخانه اوری جزیره سس فلفلی تاباسکو، لافایت و Acadiana ارائه چیزی برای همه! به نام "شهر خوشمزه ترین در جنوب" توسط جنوب زندگی مجله، لافایت دارای یک از یک نوع غذاهای با رستوران ها مانند سگ آبی کافه، در جولی، فرانسه را فشار داده و ارائه کاخون Prejean و ظروف کریول سبک است که طعم و مزه خود را ارسال جوانه در سوار هیجان!

لافایت خانه به برخی از بهترین جشنواره های موسیقی در جهان از جمله جشنواره بینالمللی Louisiane، جشنواره Acadiens، جشنواره موسیقی لاتین و وقایع دیگر مانند مرکز شهر زنده، ریتم بر روی رودخانه و باخ ناهار است. جشنواره نقش کلیدی در فرهنگ منطقه و تنوع با جشنواره های مختلف اتفاق می افتد در منطقه تقریبا هر آخر هفته بازی!

CAMPUS ONLINE

پردیس آنلاین عددی را خود به خود به وجود در اواخر سال 2012 به عنوان یک تلاش اختصاص داده شده به توسعه و آوردن دوره های اینترنتی عددی، که در حال اجرا شده است از سال 2005، به مخاطبان در سراسر جهان پشت سر هم. پردیس آنلاین است که توسط مردم دوستانه و خروجی که هر تلاش برای تزریق تجربه عددی به تمام ارتباطات و البته تحویل کارکنان. همه معلمان ما رانده می شود، پرشور و مربیان با تجربه.

تیم مدیریت ما این است که در مکاتبات آنلاین و ارتباطات با تجربه، و ما تلاش برای به دست آوردن دانش آموزان طبقه بندی شده اند را به این دوره از انتخاب خود به عنوان راحت ترین شکل ممکن. ما اطمینان حاصل شود که آنها با تمام مدارک مورد نیاز از طریق ایمیل و نرم افزار است که به هر دانش آموز ثبت نام نوشته شده مجهز شده است.

پردیس آنلاین ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های متخصص در توسعه بازی، طراحی بازی، انیمیشن 3D و برنامه نویسی. دوره ها در کلاس های درس مجازی از طریق نرم افزار Adobe Connect را آموزش داده و گزینه های انعطاف پذیر برای کسانی که بیش از حد شلوغ به نگه داشتن یک برنامه مطالعه وجود دارد. نگران نباشید، ما می دانیم چه اهداف مطالعه خود را می دهید و ما کار خواهد کرد تا مناسب با نیاز خود را به عنوان بهترین ما می توانیم.

اگر شما یک معلم دبیرستان هستند و علاقه مند در ما تنظیم دوره catered برای مدرسه شما هستند، ما می توانیم این دوره برای شما عمل می کنند، و یا ما می توانیم شما آموزش برای ارائه به کلاس درس خود را.

مکان ها

سیدنی

Academy of Interactive Entertainment - Sydney

Address
Level 2
Wentworth Park Grandstand
Wattle Street
Ultimo NSW 2007

سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا
تلفن
+61 2 8514 8800

ملبورن

Academy of Interactive Entertainment - Melbourne

Address
Tower 4, Atrium Level
World Trade Centre
18-38 Siddeley Street
Melbourne VIC

3005 ملبورن, ویکتوریا, استرالیا
تلفن
+61 3 9820 8201

کانبرا

Academy of Interactive Entertainment - Canberra

Address
Block E
Canberra Technology Park
49 Phillip Avenue
Watson ACT

2602 کانبرا, سرزمین پایتخت استرالیا, استرالیا
تلفن
+61 2 6162 5131

آدلاید

Academy of Interactive Entertainment - Adelaide

Address
Level 3
32 Grenfell Street
Adelaide
SA 5000

5000 آدلاید, استرالیای جنوبی, استرالیا
تلفن
+61 8 7325 6300

استرالیا آنلاین

Address
Australia Online
استرالیا آنلاین, استرالیا

لافایت

Academy of Interactive Entertainment (AIE) - Lafayette

Address
LITE, Louisiana Immersive Technologies Enterprise @ 537 Cajundome Boulevard, Suite 211, Lafayette, LA 70506
70506 لافایت, لوئیزیانا, آمریکا
تلفن
+1 337-456-1848

سیاتل

Academy of Interactive Entertainment - Seattle

Address
AIE Seattle is located in the Seattle Center Armory (formerly the Center House) @ 305 Harrison St, Suite 405, Seattle, WA 98109
98109 سیاتل, منطقه کلمبیا, آمریکا
تلفن
+1 206-428-6350

ایالات متحده آنلاین

Address
ایالات متحده آنلاین, آمریکا

کمپبلزویل

Address
کمپبلزویل, کنتاکی, آمریکا