توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی تعاملی سرگرمی (عددی) ترین اعطا انیمیشن 3D، طراحی بازی و FX بصری مربی استرالیا است. ایجاد به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی به رشد بخش خلاق دیجیتال، عددی پیشگام توسعه صلاحیت بازی متخصص و همچنان به از طریق مشارکت های صنعت و آموزش پویا نوآوری.

دوره عددی عملی، حرفه متمرکز و توسط معلمان صنعت با تجربه در یک محیط به طور جدی سرگرم کننده و خلاقانه-خواستار استودیو تحویل داده است. فارغ التحصیلان عددی و آن را جایزه های زیادی در طول سال ها از جمله سال 2007 که به نام استرالیا ارائه دهنده آموزش کوچک از سال به دست آورد.

عددی منشور اهداف اصلی آکادمی نه برای سود تعاملی سرگرمی عبارتند از:

دسترسی عمومی معتبر، صنعت دوره های تجاری و برنامه های مناسب به صنعت سرگرمی های تعاملی، از جمله دوره در 3D انیمیشن، برنامه نویسی کامپیوتر، موسیقی و فیلم حمایت مالی و کامل. دوره های آموزشی ارائه شده توسط ارائه دهندگان رشد نظارت صنعت مناسب و دوره های سفارشی برای پاسخگویی به تقاضای صنعت. تشویق رشد صنعت منطقه ای قوی و پرورش گسترش فرصت های شغلی در صنعت. انجام فعالیت های تحقیق و توسعه در ارتباط با تامین کنندگان صنعت و توسعه دهندگان تجاری؛ فاستر و ترویج توسعه شبکه های صنعت و وابستگی، ملی و بین المللی، و ترویج ایجاد یک بازی رایانه انجمن توسعه دهندگان و کنفرانس. کمک فارغ التحصیلان آکادمی برای پیدا کردن کار در صنعت و کارفرمایان برای استخدام کارکنان آموزش دیده و واجد شرایط. اتحاد فرم با نهادهای دیگر، هر دو در استرالیا و در سطح بین المللی، به ترویج و توسعه آموزش برای صنعت؛ فاستر و ترویج توسعه کسب و کار جدید و کوچک ارائه شده توسط شبکه های اینترنتی، مشاوره، و محل اقامت دفتر با طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی، و کمک و پیشنهادات محل اقامت مسکونی به دانش آموزان، شرکت کنندگان در صنعت، مستاجران، مشتریان و / یا کارکنان و صاحبان کسب و کار جدید و کوچک است.

CAMPUS سیدنی

پردیس سیدنی است در قلب صنعت بازی سیدنی واقع شده، احاطه شده توسط هر دو توسعه دهندگان تاسیس و استودیوهای مستقل است. سیدنی نیز به خانه بزرگترین استودیو جلوه های بصری استرالیا، منطق حیوانات، که به طور معمول در استخدام فارغ التحصیلان عددی بسیار پس از دنبال. دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه سیدنی اندازه کافی خوش شانس به یک جامعه پر رونق بازی و فیلم احاطه شده است و با فرصت های بسیاری از جمله رویدادهای شبکه، فیلم و بازی جشنواره به علاوه حوادث صنعت ارائه شده است.

CAMPUS ملبورن

ملبورن در خط مقدم توسعه بازی در استرالیا است. از آنجا که باز در اینجا در سال 2004، عددی جایگاه آن در بازی های محلی و صنعت تولید بصری به عنوان مکانی که در آن استودیو بروید هنگامی که به دنبال هنرمندان با استعداد و برنامه نویسان سمان شده است.

عددی فارغ التحصیلان کار در تمام سطوح در سراسر استودیوهای بزرگ در ملبورن و همچنین بسیاری از آنهایی که بین المللی و در تعداد زیادی از بازی ها از جمله بمب دارای قدرت تخریبی اتومبیلدزدی بزرگ چهارم (GTA IV، بازی Rockstar در) و فروش بالای آیفون برنامه کنترل پرواز و کار سیمز 3.

CAMPUS CANBERRA

پردیس عددی کانبرا در واتسون، در حومه برگ دار فقط در شمال مرکز شهرستان واقع شده است. عددی کانبرا، اولین دانشگاه عددی، در سال 1996 در پاسخ به تقاضا برای 3D بازی هنرمندان و برنامه نویسان تاسیس شد. معلمان صنعت با تجربه ما دانشجویان از طریق دوره های ما به اشتغال در هر بازی های بزرگ و 3D استودیوی انیمیشن در استرالیا و همچنین تعدادی از شرکت های مشهور بین المللی هدایت کرده اند.

کانبرا خانه را به برخی از توسعه دهندگان تحسین ترین و ابتکاری ترین در جهان از بازی ها، شبیه سازی و نرم افزار تجسم همراه با استودیوهای تولید برش لبه است. ما از ارتباطات نزدیک با مشت زدن بازی استودیو و همکاری با استقرار مش تری Dreamgate استودیو.

مشارکت ما با موسسه کانبرا فناوری (CIT) در کارشناسی البته بازی و دنیای مجازی درجه دانش آموزان را قادر می سازد برای دسترسی به طیف وسیعی از منابع از جمله کتابخانه های گسترده، خوابگاه دانشجویی و خدمات دیگر پشتیبانی می کند.

CAMPUS ADELAIDE

عددی آدلاید جدیدترین پردیس ما است و آخرین در توسعه بازی، برنامه نویسی بازی، انیمیشن 3D و آموزش و پرورش جلوه های بصری ارائه می دهد با نام تجاری جدید، دولت از امکانات هنر. پردیس است در قلب CBD آدلاید واقع شده است، در 32 خیابان Grenfell (در کنار شهر صلیب دادگاه غذایی). همسایه ها دانشگاه بزرگ فیلم و بازی استودیو مانند آفتاب تابان تصاویر شش پا بچه و توانا پادشاهی. این یک خیابان به دور از پر جنب و جوش پله نردبان بازار، که خانه را به برخی از آدلاید بهترین مغازه ها، کافه ها، بازی های آرکید و جاذبه های.

CAMPUS SEATTLE

ما دانشگاه سیاتل، WA در قلب شهرستان در مرکز شهر سیاتل واقع - درست در کنار سوزن فضایی یاد. مرکز طولانی مدت برای صنعت بازی های ویدئویی، سیاتل خانه را به استودیو مانند شیر، Bungie می، و نینتندو از امریکا است، همراه با تعداد بیشماری از استودیو در حال ظهور بازی های مستقل. گزینه های مناسب حمل و نقل عمومی، مقدار زیادی از فعالیت های سرگرم کننده، و رستوران بزرگ سیاتل مرکز یک محل بزرگ برای دانش آموزان ما.

سیاتل شهرستان بخوبی رشد پر از چیزهای انجام دهید این است! در حالی که در مرکز شهر سیاتل، چک کردن سوزن فضا، موزه پروژه تجربه موسیقی، و یا مرکز علوم اقیانوس آرام. در دسترس آسان می پایک بازار، موزه هنر سیاتل، و زیبا کتابخانه عمومی سیاتل. شاخه فقط یک کمی بیشتر، و اکتشاف در منطقه بین المللی، جنگل پارک باغ وحش، موزه تاریخ و صنعت، و یا موزه پرواز!

CAMPUS لافایت

ما دانشگاه لافایت، LA در منطقه Acadiana قرار گرفته است، قلب کاجون و کریول لوئیزیانا فرانسه. دانشگاه ما این است که در لوئیزیانا همهجانبه فن آوری های شرکت (LITE) قرار دارد ساختمان مجاور به دانشگاه لوئیزیانا در لافایت. LITE تجسم همهجانبه 3D و عملکرد بالا منابع محاسبات مرکز، میزبانی وب مشتریان در صنعت، دولت و دانشگاه بخش های تجاری. همکاری عددی با فرصت آلات (OM) و سازمان توسعه اقتصادی لافایت (LEDA) به ما می دهد این فرصت را به زندگی بیشتر به صنعت رو به رشد رسانه های دیجیتال در لافایت.

با فرهنگ های گوناگون، غذاهای مشهور جهان و تاریخ پر جنب و جوش، لافایت است که واقعا یک شهرستان منحصر به فرد ارائه می دهد که فرصت های بی پایان برای دانش آموزان خود را در غوطه ور. با جاذبه های محلی مانند Vermilionville، آکادیان روستای، موزه تاریخ طبیعی لافایت، مرکز Acadiana برای هنر، موزه هنر دانشگاه و کارخانه اوری جزیره سس فلفلی تاباسکو، لافایت و Acadiana ارائه چیزی برای همه! به نام "شهر خوشمزه ترین در جنوب" توسط جنوب زندگی مجله، لافایت دارای یک از یک نوع غذاهای با رستوران ها مانند سگ آبی کافه، در جولی، فرانسه را فشار داده و ارائه کاخون Prejean و ظروف کریول سبک است که طعم و مزه خود را ارسال جوانه در سوار هیجان!

لافایت خانه به برخی از بهترین جشنواره های موسیقی در جهان از جمله جشنواره بینالمللی Louisiane، جشنواره Acadiens، جشنواره موسیقی لاتین و وقایع دیگر مانند مرکز شهر زنده، ریتم بر روی رودخانه و باخ ناهار است. جشنواره نقش کلیدی در فرهنگ منطقه و تنوع با جشنواره های مختلف اتفاق می افتد در منطقه تقریبا هر آخر هفته بازی!

CAMPUS ONLINE

پردیس آنلاین عددی را خود به خود به وجود در اواخر سال 2012 به عنوان یک تلاش اختصاص داده شده به توسعه و آوردن دوره های اینترنتی عددی، که در حال اجرا شده است از سال 2005، به مخاطبان در سراسر جهان پشت سر هم. پردیس آنلاین است که توسط مردم دوستانه و خروجی که هر تلاش برای تزریق تجربه عددی به تمام ارتباطات و البته تحویل کارکنان. همه معلمان ما رانده می شود، پرشور و مربیان با تجربه.

تیم مدیریت ما این است که در مکاتبات آنلاین و ارتباطات با تجربه، و ما تلاش برای به دست آوردن دانش آموزان طبقه بندی شده اند را به این دوره از انتخاب خود به عنوان راحت ترین شکل ممکن. ما اطمینان حاصل شود که آنها با تمام مدارک مورد نیاز از طریق ایمیل و نرم افزار است که به هر دانش آموز ثبت نام نوشته شده مجهز شده است.

پردیس آنلاین ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های متخصص در توسعه بازی، طراحی بازی، انیمیشن 3D و برنامه نویسی. دوره ها در کلاس های درس مجازی از طریق نرم افزار Adobe Connect را آموزش داده و گزینه های انعطاف پذیر برای کسانی که بیش از حد شلوغ به نگه داشتن یک برنامه مطالعه وجود دارد. نگران نباشید، ما می دانیم چه اهداف مطالعه خود را می دهید و ما کار خواهد کرد تا مناسب با نیاز خود را به عنوان بهترین ما می توانیم.

اگر شما یک معلم دبیرستان هستند و علاقه مند در ما تنظیم دوره catered برای مدرسه شما هستند، ما می توانیم این دوره برای شما عمل می کنند، و یا ما می توانیم شما آموزش برای ارائه به کلاس درس خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Academy of Interactive Entertainment

برنامه نویسان بازی فرایند توسعه بازی را در اختیار دارند. ایجاد چارچوب، قابلیت و تعامل در بازی. به عنوان عنصر ضروری در فرآیند توسعه، برنامه نویسان بازی بسیار ارزشمند و مست ... [+]

برنامه نویسان بازی فرایند توسعه بازی را در اختیار دارند. ایجاد چارچوب، قابلیت و تعامل در بازی. به عنوان عنصر ضروری در فرآیند توسعه، برنامه نویسان بازی بسیار ارزشمند و مستمر در تقاضا هستند.

دیپلم پیشرفته توسعه بازی حرفه ای متخصص در برنامه نویسی بازی، به منظور پاسخگویی به نیازهای صنعت توسعه داده شده است و تمام مدت آن دو سال است.

محتوای دورهسال اول

اولین سال دیپلم پیشرفته یک سال پایه است که در نظر دارد دانش آموزان را با مهارت های برنامه نویسی پیشرفته ارائه دهد. این دوره دانشجویان را از طریق زبان ها و فن آوری ها به شدت توسط صنعت بازی سازی، از جمله C، C، C #، OpenGL، کتابخانه های بازی و کنترل نسخه ها، و نیز توسعه ریاضیات، حل مسائل و مهارت برنامه نویسی عملی استفاده می کند. اگر چه این دوره یک بازی رویکردی را دنبال می کند، آن را نیز مناسب برای هر کسی که مایل به یادگیری در زمان واقعی مهارت های توسعه نرم افزار است که در همه زمینه های برنامه نویسی و شبیه سازی بسیار مورد نیاز است.... [-]

آمریکا ایالات متحده آنلاین استرالیا سیدنی کانبرا ملبورن آدلاید پرت سیاتل لافایت استرالیا آنلاین کمپبلزویل  + 8 بیشتر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Academy of Interactive Entertainment

دیپلم پیشرفته صفحه نمایش و رسانه ها یک دوره دو ساله تمام وقت است که طراحی شده است تا شما را به دنیای فیلم، تلویزیون و جلوه های بصری تبدیل کند. این دوره عملی طراحی شده است ... [+]

دیپلم پیشرفته صفحه نمایش و رسانه ها یک دوره دو ساله تمام وقت است که طراحی شده است تا شما را به دنیای فیلم، تلویزیون و جلوه های بصری تبدیل کند. این دوره عملی طراحی شده است تا بهترین آموزش فنی را با استفاده از آخرین تکنولوژی پیشرفته ارائه دهد.

این دوره در مشورت با استودیوهای فیلم و جلوه های بصری نوشته شده است که شما را قادر به تکمیل پروژه های قابل توجه فیلم می کند تا مهارت های خود را نشان دهند و یک نمایش حرفه ای را برای تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان بالقوه ایجاد کنید.... [-]

استرالیا ملبورن سیدنی آمریکا ایالات متحده آنلاین پرت آدلاید کانبرا سیاتل لافایت استرالیا آنلاین کمپبلزویل  + 8 بیشتر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Academy of Interactive Entertainment

طراحان بازی چشم انداز و evangelists برای یک پروژه توسعه بازی است. آنها در مورد ایده های جدید پیشرفت می کنند و همیشه در مورد چگونگی تعامل کاربران و لذت بردن از تجربه هایی ... [+]

طراحان بازی چشم انداز و evangelists برای یک پروژه توسعه بازی است. آنها در مورد ایده های جدید پیشرفت می کنند و همیشه در مورد چگونگی تعامل کاربران و لذت بردن از تجربه هایی که ایجاد کرده اند، فکر می کنند. یک طراح بزرگ بازی دارای ترکیبی از دانش فنی، مهارت هنری و مهمتر از همه، توانایی برقراری ارتباط و درک افراد است.

طراحان بازی صرف زمان قابل توجهی از زمان نوشتن اسناد دقیق مشخص کردن مکانیزم بازی، محیط، شخصیت های قابل پخش و نومیدی بازی را صرف می کنند. این جزئیات به طور دقیق گسترش می یابد که چگونه یک مورد خاص ممکن است رفتار کند، متحرک و صدا باشد.... [-]

آمریکا ایالات متحده آنلاین سیاتل استرالیا ملبورن سیدنی کانبرا آدلاید پرت استرالیا آنلاین لافایت کمپبلزویل  + 8 بیشتر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Academy of Interactive Entertainment

برنامه نویسان بازی فرایند توسعه بازی را در اختیار دارند. ایجاد چارچوب، قابلیت و تعامل در بازی. به عنوان عنصر ضروری در فرآیند توسعه، برنامه نویسان بازی بسیار ارزشمند و مست ... [+]

برنامه نویسان بازی فرایند توسعه بازی را در اختیار دارند. ایجاد چارچوب، قابلیت و تعامل در بازی. به عنوان عنصر ضروری در فرآیند توسعه، برنامه نویسان بازی بسیار ارزشمند و مستمر در تقاضا هستند.

دیپلم پیشرفته توسعه بازی حرفه ای متخصص در برنامه نویسی بازی، به منظور پاسخگویی به نیازهای صنعت توسعه داده شده است و تمام مدت آن دو سال است.

محتوای دورهسال اول

اولین سال دیپلم پیشرفته یک سال پایه است که در نظر دارد دانش آموزان را با مهارت های برنامه نویسی پیشرفته ارائه دهد. این دوره دانشجویان را از طریق زبان ها و فن آوری ها به شدت توسط صنعت بازی سازی، از جمله C، C، C #، OpenGL، کتابخانه های بازی و کنترل نسخه ها، و نیز توسعه ریاضیات، حل مسائل و مهارت برنامه نویسی عملی استفاده می کند. اگر چه این دوره یک بازی رویکردی را دنبال می کند، آن را نیز مناسب برای هر کسی که مایل به یادگیری در زمان واقعی مهارت های توسعه نرم افزار است که در همه زمینه های برنامه نویسی و شبیه سازی بسیار مورد نیاز است.... [-]

استرالیا سیدنی ملبورن کانبرا آمریکا سیاتل لافایت ایالات متحده آنلاین آدلاید استرالیا آنلاین کمپبلزویل پرت  + 8 بیشتر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه فارغ التحصیلی

Academy of Interactive Entertainment

فارغ التحصیل دیپلم در مدیریت (آموزش) یک دوره یک سال است که بزرگ ضربه شروع برای فارغ التحصیلان که می خواهند به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد خود را راه اندازی کسب و کار ر ... [+]

فارغ التحصیل دیپلم در مدیریت (آموزش) یک دوره یک سال است که بزرگ ضربه شروع برای فارغ التحصیلان که می خواهند به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد خود را راه اندازی کسب و کار رسانه های دیجیتال است. دوره طراحی شده است به معرفی دانش آموزان به مهارت های کارآفرینی مرتبط مورد نیاز و فرصت ها در سرعت در حال گسترش بازی های مستقل، انیمیشن و محتوای دیجیتال صنعت.

فرصت های شغلی

این دوره در نظر گرفته شده را به دانش آموزان مهارت های لازم برای مدیریت و اجرای خود کسب و کار رسانه خلاقانه. نقش های شغلی و عناوین در بخش های صنعت مختلف متفاوت است. عنوان شغلی ممکن است و نقش های مربوط به این مدرک عبارتند از:... [-]

استرالیا سیدنی ملبورن کانبرا آدلاید استرالیا آنلاین آمریکا لافایت سیاتل ایالات متحده آنلاین کمپبلزویل پرت  + 8 بیشتر
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Academy of Interactive Entertainment

مبانی انیمیشن 3D طراحی شده است به معرفی دانش آموزان به بسیاری از فرصت های شغلی موجود برای 3D هنرمندان، انیماتورها و طراحان. این دوره دانشجو می دهد درک درستی از پتانسیل خل ... [+]

مبانی انیمیشن 3D طراحی شده است به معرفی دانش آموزان به بسیاری از فرصت های شغلی موجود برای 3D هنرمندان، انیماتورها و طراحان. این دوره دانشجو می دهد درک درستی از پتانسیل خلاق از نرم افزار انیمیشن 3D مورد استفاده در بازی ها، فیلم و جلوه های بصری صنعت.

این دوره شامل اصول انیمیشن 3D از جمله:

مدل سازی 3D بافت ANIMATION روشنایی ارائه طراحی شخصیت طراحی محیط زیست تولید فیلم کوتاه

البته نتیجه گیری در یک واحد تولید در آن دانش آموزان با هم کار خواهند برای تولید یک فیلم انیمیشن کوتاه است. دانش آموزان با برنامه ریزی انیمیشن خود را با مفهوم هنر و استوری بورد، مدل سازی و متحرک سازی طرح های خود را در طول فرایند تولید و پایان با ویرایش صدا، موسیقی و FX خاص به محصول نهایی شروع می شود.... [-]

استرالیا سیدنی ملبورن کانبرا آدلاید استرالیا آنلاین آمریکا لافایت سیاتل ایالات متحده آنلاین کمپبلزویل پرت  + 8 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 - 20 هفته
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Academy of Interactive Entertainment

دوره مبانی توسعه بازی اجازه می دهد به شما برای ایجاد بازی های 3D با استفاده از موتور قدرتمند بازی وحدت 3D. دانش آموزان خواهد شد به ابزار استاندارد صنعت و تکنیک برای توسعه ... [+]

مبانی توسعه بازی البته شما اجازه می دهد برای ایجاد بازی های 3D با استفاده از موتور قدرتمند بازی وحدت 3D. دانش آموزان خواهد شد به ابزار استاندارد صنعت و تکنیک برای توسعه بازی معرفی شده است. این دوره شامل:

استفاده از C # به منظور توسعه بازی در Unity 3D اطلاعات در مورد مکانیک بازی و چگونگی پیاده سازی آنها ایجاد بازی سریع تر به عنوان شما در یادگیری نمونه سازی سریع کاوش قطعات از Unity3D و برنامه نویسی برای تولید سطوح، جلوه های ویژه، رابط کاربری و منطق بازی دارایی های آثار هنری واردات برای بازی مدیریت پروژه با استفاده از کنترل نسخه و ابزارهای مشارکتی اتمام موفقیت آمیز اعطا با گواهی III در اطلاعات، رسانه های دیجیتال و فن آوری ... [-]
استرالیا سیدنی ملبورن کانبرا آدلاید استرالیا آنلاین آمریکا لافایت سیاتل ایالات متحده آنلاین کمپبلزویل پرت  + 8 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 - 20 هفته
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

AIE Screen Showreel

Study Online