توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شرکت های استرالیایی شروع به کشف می کنند که مهارت های خلاقانه می توانند تفکر تازه ای در هر سازمان ایجاد کنند.

بیش از حد بسیاری از موسسات در حال ارائه دوره های خلاق است که مهارت ها مانند قیمتی، مذاکره و حساسیت قیمت مبتنی بر بازار نادیده گرفته می شود، که کلیدی برای موفقیت کسب و کار خود است.

از سال 2014 خلاقیت پذیرفتن برای تکمیل افزایش درخواست های ابزار تفکر طراحی و نوآوری از دانش آموزان کسب و کار تکامل یافته است. در این زمان ما نیز بسیاری از خلاقیت (هنرمندان، طراحان و نویسندگان) را دیدیم که به دنبال مهارت های تجاری مانند رهبری، سنگ فرش و قیمت گذاری بودند.

به جای یافتن یک جادو، ما روحیه های محبوبی را پیدا کردیم که با کجا و چگونه این مهارت های دیگر را یاد گرفتند. اولین کارگاه های ما شامل مخاطبان خلاق و ذهنی بودند و ما از این که مجبوریم به یکدیگر آموزش بدهیم، شگفت زده شدیم.

هدف ما این بود که ساختن جای مناسب برای توسعه تفکر خلاقانه، کارآفرینی و فنی. جایی که شرکت کنندگان می توانند مهارت هایی را که می توانند در محل کار خود به کار گیرند و تغییرات مثبت را یاد بگیرند یاد بگیرند.

ما معتقدیم ...

اگر خاطراتی نداشته باشید، زمان زیادی را صرف می کنید. اگر شما برای چیزی که به آن اعتقاد دارید ایستادگی نکنید، شما وانمود میکنید. اگر سوالی نپرسید، یاد نمی گیرید

ارزش

ارزش های ما ساده اما قدرتمند است. اگر خاطراتی نداشته باشید، وقت تلف می کنید. اگر شما برای چیزی که به آن اعتقاد دارید ایستادگی نکنید، شما وانمود میکنید. اگر شما نمی پرسید که چگونه می توانید کمک کنید، شما اهمیتی نمی دهید.

رویای امروز می تواند به شروع کار فردا تبدیل شود، در صورتی که این هدف شماست، با نگاهی به بورس اوراق بهادار. دیپلم شرکت خلاق، شرکت کنندگان را برای تطبیق، اختراع، نوآوری و پیشرفت در اقتصاد یادگیری امروز آموزش می دهد. دانش آموزان ما هنرمندانه، متفکر و الهام بخش هستند تا با موقعیت های، مشکلات و چالش های جدید با مهارت هایی که به یک رشته خاص خلاق اختصاص یافته اند و یا یادگیری خود را به یک محیط کسب و کار گسترده تر برسانند، با شرایط جدید،

همجوشی کامل از تخیل، خلقت و مشارکت کسب و کار را باز کنید و جهان فرصت های خلاقانه ای را که در خلاقیت آگاه است، کشف کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Acknowledge Creativity

دیپلم خلاقیت، نیاز روز افزون به کسب و کارها و افراد تجاری برای حل مسئله را به شیوه ای خلاقانه، با استفاده از رویکرد مشترک به فرهنگ کاری و یک سبک انسانی تر، می پردازد. ... [+]

این مکان مناسب برای توسعه استعدادهای خلاقانه، فنی و کارآفرینی است و شما را برای یک طیف وسیعی از حرفه های خلاق آماده می کند، مهم نیست که کدام راه را انتخاب کنید. دانش آموزان ما از طریق مدل های آموزشی سنتی و معاصر یاد می گیرند. این دوره یک درک ملموس از چگونگی شغل خلاق در جامعه و نقش مهم آنها در برقراری ارتباط با مخاطبان گسترده ای را توسعه می دهد.

دیپلم خلاقیت، نیاز روز افزون به کسب و کارها و افراد تجاری برای حل مسئله را به شیوه ای خلاقانه، با استفاده از رویکرد مشترک به فرهنگ کاری و یک سبک انسانی تر، می پردازد.... [-]

استرالیا ملبورن سیدنی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی