Ad Astra Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ad Astra Institute ؛ یک موسسه آموزشی مدرن و پر جنب و جوش در صنعت مهمان نوازی استرالیا است. با استفاده از لینک مستقیم به صنعت، Ad Astra Institute به دانش آموزان ما فرصت منحصر به فرد برای یادگیری از متخصصان صنعت را با تأکید قوی بر نتایج دانش آموزان ارائه می دهد.

Ad Astra Institute دارای شهرت در صنعت مهمان نوازی برای برتری و نوآوری در طراحی و ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت است. به عنوان یک دانشجوی در Ad Astra Institute ، شما کارکنان برجسته تدریس خواهید کرد که بسیار متقاعد شده اند تا اطمینان حاصل شود همه دانش آموزان آماده کار هستند و شهرت فارغ التحصیلان ما را به عنوان کارآموز و پرکاربرد در صنعت مورد حمایت قرار می دهند.

دانش آموزان Ad Astra Institute از امکانات برجسته برخوردار می شوند و فرصت یادگیری و توسعه مهارت ها را در محیط محرک، مدرن و ایمن دارند.

تعهد ما برای تضمین یک تجربه تحصیلی برجسته در Ad Astra Institute برای دانش آموزان بین المللی ما شامل دسترسی به طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی دانشجویی می باشد. این خدمات شامل کمک به زبان و مهارت های یادگیری، اقامت، فعالیت های تفریحی، خدمات بهداشتی و راهنمایی شخصی برای اطمینان از تجربه دانشجویی لذت بخش است.

ما منتظر استقبال شما از جامعه متنوع و پر جنب و جوش ما در Ad Astra Institute .

کارشناس آموزش کارکنان

دانش آموزان ما از استاد برجسته تدریس ما، که متخصص در زمینه خود هستند، یاد خواهند گرفت. با سالها تجربه در زنجیره های هتل بزرگ و رستوران های معتبر در سراسر جهان، مربیان ما بسیار انگیزه دارند تا اطمینان حاصل شود که تمام دانش آموزان آماده کار در محل، بسیار ماهر و مورد نیاز در صنعت هستند.

امکانات کلاس جهانی

دانش آموزان ما از امکانات برجسته در قلب ملبورن لذت می برند، با این فرصت برای یادگیری و توسعه مهارت ها در محیط محرک، مدرن و ایمن. این امکانات پیشرفته هنری و اندازه های کوچک کلاس، دانش آموزان را قادر می سازد که زمان خود را با مربیان متخصص به حداکثر برسانند و بیشترین استفاده را از برنامه داشته باشند.

مهارت های مبتنی بر، دستکاری در یادگیری

ما با دانش آموزان مهارت های واقعی خود دانش خود را به دانش آموزان خود ارائه می دهیم. ترکیبی از هر دو تئوری و مهارت در یادگیری، تضمین می کند دانش آموزان ما برای کار حرفه ای در دنیای واقعی مجهز شده است که آنها را ترک Ad Astra.

کمک به تحصیلات تکمیلی

Ad Astra بر بهبود ارزش بازار دانش آموزان ما متمرکز شده است تا آنها را در یافتن شغل در صنعت مهمان نوازی کمک نماید. از طریق ارتباط ما با Merlin Shift، دانش آموزان Ad Astra با دسترسی منحصر به فرد به یک برنامه تطبیق شغلی که امکان ورود به صنعت مهمان نوازی استرالیا را فراهم می کند، ارائه می شود.

Pathways یادگیری عالی

دوره های ما فراهم می کند راه Pathways ایجاد شده برای فرصت های بالاتر یادگیری. با ارائه دانش آموزان ما به مهارت ها و مدارک بین المللی شناخته شده، دانش آموزان می توانند به دوره های دیگر منتقل شوند و مهارت های لازم برای کار در صنعت خود را در حالی که مطالعات بیشتری انجام می دهند.

توانایی های پشتیبانی دانشجویی

آگهی Astra متعهد به تضمین یک تجربه برجسته کلی برای همه دانشجویان بین المللی است. با ارائه طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی، از جمله کمک به زبان و مهارت های یادگیری، اقامت، فعالیت های تفریحی، خدمات بهداشتی و راهنمایی شخصی، ما اطمینان می دهیم دانش آموزان ما یک تجربه لذت بخش دارند.

ملبورن - شهر قابل زندگی ترین در جهان است

ملبورن نه تنها سرمایه غذایی استرالیا است، بلکه به مدت شش سال مستلزم "شهر زندگی قابل ملاحظه ترین جهان" است. با رویدادهای کلاس جهانی، فعالیت های متعدد و فرصت های شغلی متنوع، ملبورن بهترین مکان برای توسعه حرفه شما است.

اقامت در منزل

Ad Astra Institute فراهم می کند دانش آموزان دسترسی به محل اقامت در خانه را از طریق شبکه خانواده های استرالیا (AHN).

میزبان AHN بیش از اتاق برای اجاره ارائه می دهد؛ آنها سیستم پشتیبانی و علاقه واقعی خود را در استقبال دانشجویان به استرالیا ارائه می دهند.

تجربه مزرعه

Ad Astra Institute به دانشجویان ما دسترسی منحصر به فرد به برنامه تعطیلات آموزشی ما در Mt Gambier ارائه می دهد. این یک مکان مشهور استرالیا است که در آن ساحل با کشور مطابقت دارد و جهانی است که از محصول منحصر به فردش مشهور است. دانش آموزان یک تجربه منحصر به فرد روبرو می شوند، یاد بگیرند که کدام محصول با کیفیت بالا حاصل می شود و چگونه از آن بهره برداری می شود

مکان ها

ملبورن

Address
Level 2, 600 Collins Street
VIC 3000 ملبورن, ویکتوریا, استرالیا