توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج فن آوری اطلاعات استرالیا (ACIT) و موسسه فیلم و تلویزیون (IFTV) یک سازمان آموزشی ثبت شده دولتی استرالیا است که دارای مدارک اثبات شده برای ارائه آموزش های با کیفیت است.

برنامه درسی ما بر اساس استانداردهای بین المللی معیار است و توسط یک تجربه کار و برنامه استقرار فارغ التحصیل تکمیل شده است.

ACIT

برنامه های کارآموزی ما طراحی شده است تا دانش آموزان اعتماد به نفس و تجربه در دنیای واقعی را ارائه دهند. در نتیجه، فارغ التحصیلان ما به رسمیت شناختن در سراسر جهان به عنوان حرفه ای های صنعت به دست آورد.

همه ACIT

این کالج در یک مکان عالی با کلاس های آموزشی IT به خوبی مجهز است و یک برنامه نوآورانه فناوری اطلاعات و چند رسانه ای و همچنین دیگر بسته های شناخته شده در زمینه حرفه ای را ارائه می دهد.

صدها دانشجو در ACIT تحصیل کرده اند

با بیش از 20 سال آموزش عالی، برنامه های مشارکتی و برنامه های کارآموزی ACIT، ACIT

چرا ما را انتخاب کن

ACIT

بیش از 20 سال برتری ... در آموزش فنی و حرفهای

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television در جلب روندهای صنعت فعلی به برنامه های دانشگاهی است.

ما بیش از دو دهه موفقیت در آموزش و پرورش فن آوری و رسانه را به شما تحویل می دهیم. این میراث درب باز خود را به یک حرفه برجسته در رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

آموزش تایید شده صنعت

همانطور که سفر خود را به ما و شرکای فن آوری پیشرو ما می پیوندید. آموزش معتبر ترین و بهروز ترین آموزش های موجود را تجربه کنید. از تجربه دهه های تجربه در زمینه توسعه و بهره گیری از مربیان متعهد و مراقب خود بهره مند شوید. کسب تخصص از غول های فن آوری که دنیای ما را تشکیل می دهند - مایکروسافت، سیستم های سیسکو، Juniper Networks و VMware.

به عنوان یک ACIT

Pathways آموزشی مقیاس پذیر

برنامه های ACIT به شما امکان می دهند که تحصیلات خود را از طریق لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد از طریق ترتیبات انتقال اعتبار با برخی از بهترین دانشگاه های استرالیا ادامه دهید.

مدارک تحصیلی از ACIT

دیدار با نیازهای مختلف دانشجویان

جامعه استرالیایی بیشتر از هر زمان دیگری متفاوت است. نیروی آموزش در کالج فناوری اطلاعات استرالیا (ACIT) و موسسه فیلم و تلویزیون (IFTV) در میان جمعیت دانشجویی بین المللی گسترش یافته است تا نیازهای متنوع خود را تامین کنند.

به سوی همه دانشجویان کالج ACIT

دانشکده

محوطه دانشگاه ما در زیباترین شهر بزرگ استرالیا واقع در ساحل طلا قرار دارد و محیط زیست پر جنب و جوش و ایمن را برای یادگیری و رشد فراهم می کند. دانش آموزان از کلاس های کوچکتر ما، دسترسی به پرسنل مجرب و حرفه ای آموزشی و خدمات گسترده ای از خدمات بهره مند می شوند.

از آنجا که شما با دانشجویان بسیاری از کشورها مطالعه می کنید، تنوع اندیشه و فرهنگ تحریک می شود. ترکیب این با زیبایی طبیعی منطقه ما و لذت بردن از یک محیط یادگیری پر جنب و جوش و پویا است.

جایگزین تحصیلات تکمیلی

از برنامه تحصیلی بین المللی فارغ التحصیلان ما برای به دست آوردن تجربه بین المللی در استخدام تمام وقت استفاده کنید.

این کالج ارائه خدمات تخصصی، برنامه های کارآموزی و ترتیب دادن، و همچنین منابع رسمی آموزش برای صدور گواهینامه از طریق شرکای عمده صنعتی است.

همانطور که به سمت آینده دیجیتال نگاه می کنیم، مجموعه ای هیجان انگیز از فرصت ها برای تکنولوژیست ها، نوآوران و طراحان را می بینیم. از صدها نفر که پیش از شما موفق به کسب موفقیت و شایستگی بوده اند، پیروی کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

این برنامه مهارت های لازم در سطح حرفه ای مورد نیاز برای طراحی و پیاده سازی شبکه های IP در یک شرکت، ارائه دهنده خدمات و محیط های حامل را آموزش می دهد. این دوره آنلاین به د ... [+]

بررسی دوره

این برنامه مهارت های لازم در سطح حرفه ای مورد نیاز برای طراحی و پیاده سازی شبکه های IP در یک شرکت، ارائه دهنده خدمات و محیط های حامل را آموزش می دهد. این دوره آنلاین به دانش آموزان داخلی و دانشجویان در مناطق بریزبن و طلای ساحل آموزش داده می شود.

دانش آموزان باید چگونگی برنامه ریزی و پیاده سازی شبکه های پیچیده IP و فن آوری در یک شرکت، ارائه دهنده خدمات و محیط های حامل مخابرات را یاد بگیرند. این برنامه آموزش مهارت های مربوط به فنی، مدیریتی و برنامه ریزی که از این فعالیت ها پشتیبانی می کند، آموزش می دهد. این برنامه شامل دو پروژه بزرگ است. هر موضوع به عنوان یک دوره حرفه ای خودمختار است که جزئیات خاصی را پوشش می دهد.... [-]

استرالیا بریزبن استرالیا آنلاین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
38 هفته
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

این برنامه مهارت های ضروری مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای طراحی و پیاده سازی شبکه های IP در یک شرکت، ارائه دهنده خدمات و محیط های حامل را آموزش می دهد. ... [+]

بررسی دوره

این برنامه مهارت های ضروری مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای طراحی و پیاده سازی شبکه های IP در یک شرکت، ارائه دهنده خدمات و محیط های حامل را آموزش می دهد.

علاوه بر این، دانش آموزان باید چگونگی برنامه ریزی و اجرای شبکه های انعطاف پذیر IP، محیط مجازی شده، سیستم های ارتباطی واحد، و قادر به انجام طراحی سطح بالا برای مراکز داده مدرن را یاد بگیرند. این برنامه مهارت های فنی و برنامه ریزی مربوط به این فعالیت ها را آموزش می دهد. این برنامه شامل 3 پروژه بزرگ است. هر موضوع به عنوان یک دوره حرفه ای خودمختار است که جزئیات خاصی را پوشش می دهد.... [-]

استرالیا بریزبن استرالیا آنلاین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

این دوره مهارت ها و دانش را برای فرد فراهم می کند که بتواند به منظور طراحی، توسعه و استفاده از فناوری های رسانه ای دیجیتال به عنوان دستیار متخصص اطلاعات و ارتباطات فناوری ... [+]

بررسی دوره

این دوره مهارت ها و دانش را برای فرد فراهم می کند که بتواند به منظور طراحی، توسعه و استفاده از فناوری های رسانه ای دیجیتال به عنوان دستیار متخصص اطلاعات و ارتباطات فناوری (ICT)، به طور مستقل یا به عنوان بخشی از تیم توسعه بزرگتر، کار کند. این دوره به طور خاص چگونگی ادغام بهینه سازی موتورهای جستجو، عناصر رسانه های اجتماعی و مدیران بازاریابی رسانه های اجتماعی را به طراحی وب سایت می دهد.... [-]

استرالیا بریزبن
ژانویه 2020
تمام وقت
36 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

گواهی IV در شبکه فناوری اطلاعات شبکه برنامه برای هر کسی که به دنبال شروع یا پیشرفت حرفه ای در مدیریت سیستم های فناوری اطلاعات و شبکه. این برنامه مهارت های لازم برای پشتیب ... [+]

بررسی دوره

گواهی IV در شبکه فناوری اطلاعات شبکه برنامه برای هر کسی که به دنبال شروع یا پیشرفت حرفه ای در مدیریت سیستم های فناوری اطلاعات و شبکه. این برنامه مهارت های لازم برای پشتیبانی شبکه و سرور و مهارت های مدیریت پروژه مورد نیاز برای اجرای این فن آوری را آموزش می دهد. دانش آموزان باید نحوه ساخت و نگهداری سرورهای کامپیوتری و شبکه ها را یاد بگیرند. این دوره برای دانش آموزان در بریزبن، ساحل طلا و آنلاین در دسترس است.... [-]

استرالیا بریزبن استرالیا آنلاین
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
36 هفته
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی