Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج فن آوری اطلاعات استرالیا (ACIT) و موسسه فیلم و تلویزیون (IFTV) یک سازمان آموزشی ثبت شده دولتی استرالیا است که دارای مدارک اثبات شده برای ارائه آموزش های با کیفیت است.

برنامه درسی ما بر اساس استانداردهای بین المللی معیار است و توسط یک تجربه کار و برنامه استقرار فارغ التحصیل تکمیل شده است.

ACIT

برنامه های کارآموزی ما طراحی شده است تا دانش آموزان اعتماد به نفس و تجربه در دنیای واقعی را ارائه دهند. در نتیجه، فارغ التحصیلان ما به رسمیت شناختن در سراسر جهان به عنوان حرفه ای های صنعت به دست آورد.

همه ACIT

این کالج در یک مکان عالی با کلاس های آموزشی IT به خوبی مجهز است و یک برنامه نوآورانه فناوری اطلاعات و چند رسانه ای و همچنین دیگر بسته های شناخته شده در زمینه حرفه ای را ارائه می دهد.

صدها دانشجو در ACIT تحصیل کرده اند

با بیش از 20 سال آموزش عالی، برنامه های مشارکتی و برنامه های کارآموزی ACIT، ACIT

چرا ما را انتخاب کن

ACIT

بیش از 20 سال برتری ... در آموزش فنی و حرفهای

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television در جلب روندهای صنعت فعلی به برنامه های دانشگاهی است.

ما بیش از دو دهه موفقیت در آموزش و پرورش فن آوری و رسانه را به شما تحویل می دهیم. این میراث درب باز خود را به یک حرفه برجسته در رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

آموزش تایید شده صنعت

همانطور که سفر خود را به ما و شرکای فن آوری پیشرو ما می پیوندید. آموزش معتبر ترین و بهروز ترین آموزش های موجود را تجربه کنید. از تجربه دهه های تجربه در زمینه توسعه و بهره گیری از مربیان متعهد و مراقب خود بهره مند شوید. کسب تخصص از غول های فن آوری که دنیای ما را تشکیل می دهند - مایکروسافت، سیستم های سیسکو، Juniper Networks و VMware.

به عنوان یک ACIT

Pathways آموزشی مقیاس پذیر

برنامه های ACIT به شما امکان می دهند که تحصیلات خود را از طریق لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد از طریق ترتیبات انتقال اعتبار با برخی از بهترین دانشگاه های استرالیا ادامه دهید.

مدارک تحصیلی از ACIT

دیدار با نیازهای مختلف دانشجویان

جامعه استرالیایی بیشتر از هر زمان دیگری متفاوت است. نیروی آموزش در کالج فناوری اطلاعات استرالیا (ACIT) و موسسه فیلم و تلویزیون (IFTV) در میان جمعیت دانشجویی بین المللی گسترش یافته است تا نیازهای متنوع خود را تامین کنند.

به سوی همه دانشجویان کالج ACIT

دانشکده

محوطه دانشگاه ما در زیباترین شهر بزرگ استرالیا واقع در ساحل طلا قرار دارد و محیط زیست پر جنب و جوش و ایمن را برای یادگیری و رشد فراهم می کند. دانش آموزان از کلاس های کوچکتر ما، دسترسی به پرسنل مجرب و حرفه ای آموزشی و خدمات گسترده ای از خدمات بهره مند می شوند.

از آنجا که شما با دانشجویان بسیاری از کشورها مطالعه می کنید، تنوع اندیشه و فرهنگ تحریک می شود. ترکیب این با زیبایی طبیعی منطقه ما و لذت بردن از یک محیط یادگیری پر جنب و جوش و پویا است.

جایگزین تحصیلات تکمیلی

از برنامه تحصیلی بین المللی فارغ التحصیلان ما برای به دست آوردن تجربه بین المللی در استخدام تمام وقت استفاده کنید.

این کالج ارائه خدمات تخصصی، برنامه های کارآموزی و ترتیب دادن، و همچنین منابع رسمی آموزش برای صدور گواهینامه از طریق شرکای عمده صنعتی است.

همانطور که به سمت آینده دیجیتال نگاه می کنیم، مجموعه ای هیجان انگیز از فرصت ها برای تکنولوژیست ها، نوآوران و طراحان را می بینیم. از صدها نفر که پیش از شما موفق به کسب موفقیت و شایستگی بوده اند، پیروی کنید.

مکان ها

بریزبن

Address
Level 2, 246 Varsity Parade,
Varsity Lakes, Queensland 4227

بریزبن, کوئینزلند, استرالیا

استرالیا آنلاین

Address
استرالیا آنلاین, استرالیا