Baxter Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره باكستر

Baxter Institute یک سازمان آموزش ثبت شده RTO 7030 است که در قلب ملبورن واقع شده است. ما از داشتن شهرت خود به عنوان یک رهبر در آموزش های حرفه ای ، با امکانات ، تجهیزات و پرسنل حرفه ای مدرن که نشان دهنده یک سطح از تخصص متناسب با رشته های خود هستند ، افتخار می کنیم.

تمام آموزش ها بر روی آماده سازی دانش آموزان برای کار متمرکز است. این امر با ترکیب تجربه آموزشی گسترده ای که باکستر با بخشهای چشمگیر محیطهای مربوط به آموزش صنعت به بخشهای آموزشی خود ارائه می دهد ، باعث می شود دانش آموزان بتوانند تجربه صنعت ارزنده ای کسب کنند.

دانشجویان Baxter Institute شامل دانشجویان داخلی استرالیا و همچنین ترکیبی متنوعی از دانشجویان بین المللی در بسیاری از مناطق و فرهنگ ها از جمله آسیا ، آمریکای لاتین ، اروپا و شبه قاره است. روش های آموزشی Baxter Institute با ارتقاء آن در تنوع فرهنگی ، تفاهم متقابل و دوستی بین المللی در جمع دانشجویان ، تقویت می شود.

گواهینامه ها و دوره های دیپلم Baxter Institute معتبر دولتی است و در ثبت نام CRICOS قرار دارد و به دانشجویان بین المللی و داخلی اجازه می دهد تا با آرامش تحصیل تحصیل کنند.

تعالی و حرفه ای بودن آموزش Baxter Institute ، همراه با برنامه های پرداخت انعطاف پذیر ، تاریخ های شروع انعطاف پذیر و جدول زمانی انعطاف پذیر ، این دوره را برای بسیاری از دانشجویان دارای نیازهای فردی تضمین می کند. این امر همچنین باعث می شود تحصیل برای دانش آموزانی که انتخاب می کنند شغل پاره وقت داشته باشند ، آسانتر کند. تمام این عوامل برای تولید بهترین نتایج آموزشی برای دانش آموزان ما در نظر گرفته شده است.

برنامه درسی Baxter Institute در درجه اول روی کاربردهای عملی متمرکز است. هدف همه آموزش ها حمایت از دانشجویان برای پیوستن به نیروی کار در اسرع وقت است. در Baxter Institute ما بیشترین فرصت ها را برای یک حرفه موفق فراهم می آوریم.120580_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

چرا تحصیل در باکستر؟

در باکستر ، ما به طرز دلسوزانه و متمرکز برای تعالی تلاش می کنیم. ما از دانشجویان خود برای دستیابی به اهداف خود و فارغ التحصیلی با مهارت های فنی ، تجاری ، کارآفرینی و اجتماعی ، مورد درخواست تجارت و جامعه پشتیبانی می کنیم:

  • تمرکز برنامه درسی ما بر تسلط بر مفاهیم کلیدی و کاربردهای عملی
  • ارائه پشتیبانی گسترده دانشجویی از طریق امکانات عالی آموزشی و خدمات دانشجویی
  • ترتیب کمکهای ویژه در پرداختن به موضوعات زبان و اختلافات فرهنگی
  • فرصتی برای گسترش تحصیل با سایر ارائه دهندگان محلی و بین المللی
  • تاریخ شروع کار و جدول زمانی انعطاف پذیر
  • داشتن امکانات عالی در پردیس های CBD ملبورن

علاوه بر این ، ما به عنوان یک سازمان آموزشی ثبت نام شده ، ما عضو OSTAS (طرح تضمین آموزش دانشجویی در خارج از کشور) برای تضمین ضمانت آموزش هزینه های دانشجویی هستیم.

مکان ها

ملبورن

Address
470 Bourke St - Baxter Institute
3000 ملبورن, ویکتوریا, استرالیا