College Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در ماه ژوئن سال 2005، College Australia برای ارائه آموزش و خدمات با کیفیت بالا به بخش آموزش حرفه ای، علاوه بر راه حل های آموزشی شرکت های بزرگ، ایجاد شد.


هر یک از دوره های ما نشان دهنده یک گام به گام در حرفه شما است، تقویت مهارت ها، دانش و اعتماد به نفس خود را برای فعال کردن آینده خود را. در حال حاضر از گواهینامه ها به دیپلم فارغ التحصیلان، ما در حال حاضر ارائه بسیاری از مدارک حرفه ای در کسب و کار، مهمانداری، خرده فروشی، باغبانی، بهداشت و پشتیبانی.


چرا ما را انتخاب کن

  • طیف وسیعی از دوره ها برای همه مناسب است
  • ثبت نام آسان آنلاین، پرداخت
  • قابل انعطاف
  • مربیان کارشناس


ما برای دوره های مربوط به دنیای واقعی، برای نتایج واقعی شغلی ارائه می دهیم.

الزامات ما از ورود به دوره های مدیریت سطح، با گزینه های مطالعه متناسب با هر دانش آموز متفاوت است. این تضمین می کند که ما گزینه هایی برای تجهیز هر کسی با مهارت هایی که می بایست در حرفه انتخابی خود پیشرفت کنیم، فراهم کنیم.


ما کجا هستیم


دفتر بریزبن

مدیریت

دفتر بریزبن خانه های تیم های دولت و تیم پشتیبانی دانشجویان ما است. از دفتر بریزبن ما هم همۀ آموزش های خارجی و نیز آموزش های انجام شده در مدارس و محل کار هماهنگ می کنیم. اگر در حین تحصیل به کمک نیاز دارید، تیم در دفتر بریزبن قادر به پاسخگویی به هر سوالی است که ممکن است داشته باشد و در صورت لزوم به شما کمک کند.


پردیس طلای ساحل

دانشجویان بین المللی و رهبری

پردیس طلا ساحل خانه های همکاران بین المللی و رهبری ما است. این مجموعه امکانات و منابع موجود برای دانش آموزان را فراهم می کند. کل محوطه دانشگاه دارای کلاس های تهویه مطبوع و فای رایگان در سراسر.

دانش آموزان در طول ساعات کاری به آزمایشگاه کامپیوتر، مناطق مطالعه خصوصی و سالن دانشجویی خود دسترسی دارند. سالن دانشجویی فضایی است برای دانشجویان برای استراحت، ملاقات با دیگران و دسترسی به اطلاعات در فعالیت های اجتماعی. این شامل یک اتاق نشیمن برای دانش آموزان برای استفاده در کنار امکانات آشپزخانه برای سرد کردن و گرم کردن غذا است.

مکان ها

ساوت پورت

Address
Suite 4G, 126 Scarborough St
4215 ساوت پورت, کوئینزلند, استرالیا