Curtin College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Curtin College

Curtin College Pathway شما برای لیسانس در دانشگاه کرتین ، بزرگترین دانشگاه استرالیا غربی است. اگر واجد شرایط ورود مستقیم به دانشگاه Curtin College نباشید ، یک مدرک Curtin College به شما کمک می کند تا وارد شوید.

ما در دانشگاه پردین در پرت در دانشگاه هستیم ، بنابراین شما زندگی دانشگاه را از روز اول تجربه خواهید کرد. به عنوان یک دانشجوی Curtin College ، شما قادر خواهید بود در برنامه های دانشگاه شرکت کنید ، به باشگاه ها بپیوندید و از سایر امکانات پردیس کورتین لذت ببرید.

از سال 2000 ، Curtin College به بیش از 10،000 دانشجو کمک کرده است که رویاهای خود را در مورد لیسانس دانشگاه کورتین تحقق بخشند.

دانشگاه کرتین در یکی از بالا درصد در سراسر جهان در علمی رتبه بندی دانشگاه ها رتبه بندی دانشگاه های جهان 2018 و 20 مکان برای 230 ام در جهان در دانشگاه های جهان QS رتبه بندی 2020 افزایش یافته است.

Curtin College در ساختمان 205 در پردیس بنتلی دانشگاه Curtin واقع شده است.

چرا Curtin College ؟

 • دانشجویانی که در واحدهای سال اول تحصیل می کنند ، مدرک دیپلم و همچنین ورود به سال دوم لیسانس منتخب خود را در دانشگاه کورتین دریافت می کنند. دیپلم Curtin College (مرحله 2) = سال 1 لیسانس کورتین شما.
 • گزینه های سریع آهنگ در دسترس هستند ، سیستم Trimester 3 بار در سال برای برخی دوره ها ارائه می دهد.
 • اندازه کلاس های کوچک (حدود 25 دانش آموز) ، بنابراین می توانید در صورت نیاز به کمک و پشتیبانی اضافی حساب کنید.
 • تنوع فرهنگی - در حدود 1200 دانشجو از 40 کشور جهان ، در بزرگترین دانشگاه استرالیا غربی.
 • شما در حال پیاده روی در محوطه دانشگاه هستید. ما همیشه اینجا هستیم تا از شما پشتیبانی کنیم

Curtin College برای چه کسی است؟

Curtin College برای دانشجویانی است که:

 • مایل به اخذ مدرک لیسانس دانشگاه کورتین؛
 • حداقل شرایط ورود به دانشگاه کورتین را برآورده نکنید.
 • سال 12 را به اتمام رسانده اید اما مجوز تحصیلات تکمیلی دبیرستان را نگرفته است.
 • در سن بلوغ هستند و به یک Pathway جایگزین برای دانشگاه نیاز دارند.

چشم انداز

زندگی را از طریق یادگیری با محوریت Curtin تغییر می دهد.

چشم انداز ما دسترسی به طیف گسترده ای از فرصتهای یادگیری است که نیازهای دانش آموزان ما را در یک محیط آموزش جهانی چالش برانگیز فراهم کند. دانشکده با فراهم کردن محیطی محور دانش آموز ، پشتیبان و تجسم معیارهای اخلاقی بالا به این هدف دست می یابد.

در Curtin College ، یک جامعه پرشور از کارمندان پیدا خواهید کرد که تجربه دانشجویی خود را پاداش بخش و لذت بخش جلوه دهند. هدف ما این است که مدارک و مهارتهایی را که شما را برای موفقیت در رشته انتخابی خود در دانشگاه کرتین آماده می کند به شما ارائه دهیم. "

- اندرو کریوالد | مدیر کالج

مأموریت

Curtin College یادگیری و تدریس را برای دانشجویانی که به دانشگاه کرتین پیشرفت می کنند ارائه می دهد.

آمار

از سال 2000 ، Curtin College به بیش از 10،000 دانشجو کمک کرده است تا در سال 2 در دانشگاه کرتین به سال 2 برسند.

به عنوان ابتکاری ترین دانشگاه استرالیا غربی ، مدارک معتبر کرتین نیز در رتبه های بالای آن از جمله رتبه های معتبر دانشگاه جهانی QS منعکس شده است:

 • دانشگاه کرتین در رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهانی 2018 در رده بندی یک درصد برتر دانشگاه های جهان قرار دارد و در رتبه بندی دانشگاه 2020 QS با رتبه 2020 به 230 دنیا رسیده است.
 • کرتین با سومین جمعیت بین المللی دانشجویان بین المللی در هر دانشگاه استرالیا به عنوان یکی از بین المللی ترین دانشگاه های جهان درج شده است. کورتین در لیست رتبه بندی آموزش عالی تایمز در بین 200 دانشگاه برتر بین المللی سال 2016 در رتبه 26 قرار گرفت.
 • دانشگاه کرتین تنها دانشگاه استرالیا غربی است که در رده های بالای 50 زیر 50 قرار گرفته است. به عنوان ابتکاری ترین دانشگاه استرالیا غربی ، گواهینامه های معتبر کرتین نیز در رتبه های بالای خود در رده بندی دانشگاه های جهانی QS منعکس شده است:
  • 22 در جهان برای دانشگاه رتبه زیر سن 50، در رتبه بندی دانشگاه های جهان QS 2018 - دانشگاه استرالیا تنها غربی را به لیست.
  • در رتبه بندی های برتر كیفیت پنج ستاره (از پنج ستاره) در رتبه بندی های دانشگاه QS Stars 2018 جایزه گرفت.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

روباه / پیکسل

اعتباربخشی

Curtin College به عنوان ارائه دهنده آموزش عالی در زیر آژانس کیفیت و استاندارد آموزش عالی (TEQSA) ثبت شده است. TESQA کیفیت بخش آموزش عالی استرالیا (از جمله دانشگاه ها) را تنظیم و اطمینان می دهد. به عنوان یک ارائه دهنده آموزش عالی ، Curtin College باید این استانداردها را رعایت کند.

شبکه واجد شرایط استرالیا (AQF) سیاست ملی برای صلاحیت های تنظیم شده در آموزش و آموزش استرالیا است. این مدارک صلاحیت های مربوط به هر بخش آموزش و آموزش را در یک چارچوب جامع ملی صلاحیت ها قرار می دهد. AQF برای اولین بار در سال 1995 برای حمایت از سیستم ملی مدارک تحصیلی در استرالیا که شامل آموزش عالی ، آموزش فنی و حرفه ای و آموزش و مدارس است ، معرفی شد.

عضویت انجمن صنعت

Curtin College عضو شورای آموزش و آموزش خصوصی استرالیا (ACPET) است. ACPET یک انجمن صنعت ملی برای ارائه دهندگان مستقل آموزش و آموزش برای دانشجویان استرالیایی و بین المللی است.

این کالج همچنین عضو انجمن صنعت آموزش و آموزش خصوصی استرالیا غربی (WAPETIA) یک انجمن مدارس و کالج ها است که همگی به رفتار منصفانه و اخلاقی و ارائه آموزش با کیفیت در استرالیا غربی اختصاص داده شده است.

جامعه ی ما

Curtin College متعهد است که یک جامعه محترم ، متنوع و فراگیر را پرورش دهد.

ما معتقدیم که همه افراد جامعه ما حق دارند محیط یادگیری و کار ایمن ، ایمن و راحت داشته باشند.

ما آزار و اذیت جنسی و تجاوز را تحمل نمی کنیم. دانش آموزان یا کارمندانی که به دلیل نقض آیین نامه رفتار رفتار می کنند ، از شما مشاوره ، هشدار یا نظم می گیرند. این ممکن است شامل یک نظم و انضباط رسمی (مانند اخراج یا محرومیت) باشد.

به عنوان بخشی از تعهد ما به امنیت جامعه ما ، ما در حال ایجاد فضایی هستیم که کارکنان و دانشجویان بتوانند بدون ترس از تحقیر یا قربانی کردن ، مکالمه کنند. این گفتگوها به دلیل ماهیت شخصی و حساس بودن آنها در اعتماد به نفس حفظ خواهد شد.

ما متعهد هستیم که ایمنی شما را در اولویت قرار دهیم.

 • اگر یک حادثه یا نگرانی از ما به وجود آوردید ، ما شما را به سمت پشتیبانی مناسب و به موقع راهنمایی می کنیم.
 • ما منابع را به صورت مداوم به پیشگیری ، آموزش و آموزش اختصاص می دهیم.
 • ما پشتیبانی ، اطلاعات ، مبارزات انتخاباتی یا برنامه ها را برای اطمینان از اهمیت آنها نظارت و بررسی خواهیم کرد.
 • ما بر اساس بازخورد ارائه شده توسط دانشجویان و کارکنان ، به دنبال ایجاد پیشرفت های مداوم در این برنامه خواهیم بود.
 • ما برای اطمینان از اینکه می توانید به راحتی به اطلاعات مربوط به تعهد ما به Curtin College Respect @ Curtin College دسترسی پیدا کنید ، ما این فضای را بصورت آنلاین ارائه می دهیم

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

بورو هزاره / پکسل

مکان ها

پرت

Address
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 پرت, استرالیای غربی, استرالیا