Curtin College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Curtin College دوره های دیپلم را که به سال دوم لیسانس انتخاب شده در دانشگاه کرتین منتهی می شود ، می گذارد. این دوره های دیپلم معادل سال اول مقطع کارشناسی ارشد است و برنامه درسی دانشگاه و ساختار واحد را دنبال می کند ، بنابراین پس از اتمام دوره ، دانشجویان می توانند ورودی تضمینی سال دوم لیسانس انتخابی خود را کسب کنند.

دانشجویان دانشگاه Curtin College در محوطه دانشگاه واقع شده اند ، به امکانات دانشگاه Curtin نیز دسترسی دارند و می توانند زندگی روزانه را از روز اول تجربه کنند. با داشتن یک محیط یادگیری حمایتی و اندازه کلاس کوچک ، اطمینان می دهیم که دانش آموزان در صورت لزوم کمک و پشتیبانی اضافی دریافت می کنند.

www.curtincollege.edu.au

چه چیزی Curtin College را به بهترین انتخاب شما تبدیل می کند؟

 1. در پردیس - بودن در دانشگاه به معنای تفاوت بین کالج یا دانشجوی دانشگاه با دسترسی به امکانات دانشگاه است.
 2. تضمین ورود سال دوم به دانشگاه کرتین - پس از اتمام دیپلم (مرحله 2) دانشجویان مستقیم به سال دوم مقاطع لیسانس کورتین منتخب می گیرند.
 3. برنامه های پشتیبانی رایگان - دانشجویان بدون هزینه اضافی می توانند به تعدادی از کلاسهای پشتیبانی دسترسی یابند تا آنها را در تحصیلات خود یاری دهند.
 4. مهارت های اشتغالزایی - مهارت های اشتغال زایی را در این دوره ها درج کرده اید تا دانش آموزان بتوانند به پتانسیل خود برسند و "آن شغل را بدست آورند".
 5. گزینه های سریع آهنگ - با داشتن یک سیستم سه ماهه ، برخی از دوره ها در ماه های فوریه ، ژوئن و اکتبر پذیرش دارند.

اگر شما در Curtin College شروع ...

 • مایل به اخذ لیسانس دانشگاه کرتین هستید
 • حداقل شرایط ورود به دانشگاه کورتین را برآورده نکنید
 • سال 12 یا 11 را با موفقیت پشت سر گذاشته اید

دانشگاه کرتین به دلایل زیادی در رتبه اول دانشگاه های برتر جهان قرار دارد. در اینجا برخی از.

 • کورتین در رتبه اول دانشگاههای جهان در QS World Ranking 2021 قرار گرفته است.
 • کورتین در رده بندی دانشگاه جهانی جهانی 2020 QS با توجه به موضوع ، در رده 2 در جهان برای مهندسی مواد معدنی و معدنی قرار دارد.
 • کورتین 17 مکان برای رتبه 217 ام در جهان صعود کرد و 9 در استرالیا در دانشگاه 2019-2020 رتبه بندی توسط عملکرد تحصیلی (URAP) باقی مانده است.
 • در رتبه بندی بین المللی QS Stars 2019 ، از 5 امتیاز عالی (از پنج مورد) برخوردار شد .
 • برای شروع حقوق فارغ التحصیلان در راهنمای دانشگاههای خوب 2020 ، 5 ستاره (از پنج مورد) به دست آورد .
 • فارغ التحصیلان Curtin 14.9٪ بالاتر از میانگین ملی فارغ التحصیلان رشته معماری و معماری هستند. (رده بندی اقتصادی جهانی اقتصادی لندن ، آگوست 2016)
 • کورتین در فهرست 100 دانشگاه برتر معماری / محیط ساخته شده ، مهندسی عمران و سازه ، پرستاری ، آموزش و موضوعات مرتبط با ورزش در رده بندی دانشگاه های جهانی QS 2020 با توجه به موضوع قرار گرفته است.

اعتباربخشی

Curtin College به عنوان ارائه دهنده آموزش عالی در زیر آژانس کیفیت و استاندارد آموزش عالی (TEQSA) ثبت شده است. TESQA کیفیت بخش آموزش عالی استرالیا (از جمله دانشگاه ها) را تنظیم و اطمینان می دهد. به عنوان یک ارائه دهنده آموزش عالی ، Curtin College باید این استانداردها را رعایت کند.

چارچوب صلاحیت های استرالیا (AQF) سیاست ملی برای صلاحیت های تنظیم شده در آموزش و آموزش استرالیا است. این مدارک صلاحیت های مربوط به هر بخش آموزش و آموزش را در یک چارچوب جامع و کامل ملی صلاحیت ها قرار می دهد. AQF برای اولین بار در سال 1995 برای حمایت از سیستم ملی مدارک تحصیلی در استرالیا که شامل آموزش عالی ، آموزش فنی و حرفه ای و آموزش و مدارس است ، معرفی شد.

عضویت انجمن صنعت

Curtin College عضو شورای آموزش و آموزش خصوصی استرالیا (ACPET) است. ACPET یک انجمن صنعت ملی برای ارائه دهندگان مستقل آموزش و آموزش برای دانشجویان استرالیایی و بین المللی است.

این کالج همچنین عضو انجمن صنعت آموزش و آموزش خصوصی استرالیا غربی (WAPETIA) یک انجمن مدارس و کالج ها است که همگی به رفتار منصفانه و اخلاقی و ارائه آموزش با کیفیت در استرالیا غربی اختصاص داده شده است.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

روباه / پیکسل

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

بورو هزاره / پکسل

مکان ها

پرت

Address
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 پرت, استرالیای غربی, استرالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید