Dolph Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

آیا شما به دنبال ترویج ترویج طولانی مدت این سال هستید؟ آیا میخواهید یک تغییر شغلی به دنبال اشتیاق شما باشد؟ آیا می خواهید مجددا به نیروی کار وارد شوید و نگران نباشید در مورد آنچه شما از دست داده اید؟

در Dolph Business School (RTO No. 41480 CRICOS شماره 03642G)، ما به کمک به شما برای ایجاد آینده ای روشن برای خود و خانواده های خود اعتقاد داریم. چشم انداز ما این است که پتانسیل خود را از طریق یادگیری و تجهیز شما با مهارت هایی که کارفرمایان واقعا می خواهند!

به عنوان یک ارائه دهنده آموزش شناخته شده در سطح ملی، ما متعهد به توانمند سازی شما با ابزار، مهارت و دانش مناسب برای رسیدن به بیشتر هستیم. ما به شما آموزش می دهیم که فکر کنید، به چالش بکشید، و مهمتر از همه، برای دستیابی به برتری در حرفه حرفه ای خود را انتخاب کنید!

ما می دانیم که مهم نیست که نه فقط کورس یا صلاحیت مناسب را انتخاب کنید، بلکه باید موسسه مناسب برای انجام تمرین های خود نیز داشته باشید. ما با صنعت همکاری کردیم تا اطمینان حاصل شود که شیوه های آموزشی ما، مواد یادگیری ما و ارزیابی های ما شما را با مهارت و دانش مورد نیاز برای به دست آوردن مزیت در حرفه آینده خود را تجهیز. مربیان اختصاص داده شده و شبکه پشتیبانی قوی دانشجویان ما برای کمک به شما در سفر یادگیری شما اینجا هستند!

با طیف گسترده ای از مدارک ملی شناخته شده و همچنین توسعه حرفه ای غیر مجاز و دوره های کوتاه در دسترس، ما به طور مداوم کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم به نیازهای همیشه در حال تغییر بازار و جاه طلبی های بزرگ خود برسیم.

پس برای چی منتظری؟ آیا زمان آن نیست که قدمی به سوی آینده خود بردارید و امتیاز مورد نیاز برای آینده ای که می خواهید را کسب کنید؟

با ما تماس بگیرید در 1300 2 DOLPH یا با ما در concierge@dolph.edu.au ایمیل کنید تا با یکی از اعضای تیم دوستانه ما صحبت کنید.

Magnitudo Vestra! عظمت در انتظار شماست!

چرا با ما مطالعه کن

محيط امروز بسيار متفاوت است از 20 تا 30 سال پيش از والدين ما.

پیشرفت در صنعت دائما نشان داده می شود؛ فن آوری های جدید به طور مداوم در حال توسعه هستند؛ و فرایندها، قوانین و مقررات اغلب مورد بررسی قرار می گیرند. ما به رکود باقی مانده اعتقاد نداریم و در معرض خطر قرار داریم. ما اعتقاد نداریم که شما نیز باید باشد

آموزش مداوم کلید آیندۀ روشن است که می تواند فرصت های بی حد و حصر را به شما ارائه دهد. به همین دلیل است که ما می خواهیم توانایی شما را در اختیار شما قرار دهیم و مهارت های مورد نیاز برای ایجاد آینده ای بهتر برای خود و خانواده هایتان را فراهم کنیم. شما مهارت های ارزشمند و اعتماد به نفس را در دانستن اینکه چه چیزی برای رسیدن به یک شغل در حوزه خود نیاز دارید، ایجاد می کنید!

بنابراین، چرا Dolph Business School ؟

  • رکورد فوق العاده ای با ASQA - ما از زمان شروع ما یک رکورد کامل رعایت کرده ایم. این دانشجویان ما را اطمینان میدهند که ما استانداردهای عالی آموزش و ارزیابی خدمات را ارائه می دهیم! برای اطلاعات بیشتر اطلاعات حسابرسی ASQA خود را مشاهده کنید.
  • تمرکز تمرکز دانش آموزان در قلب سیاست و فرآیندهای ما است.
  • یک تیم از مربیان واجد شرایط و اختصاص داده شده با تجربه صنعت واقعی را حفظ می کند.
  • روش نوآورانه و صنعتی تایید شده برای آموزش.
  • محيط حمايتي و تشويقي براي دانش آموزان ما در حال رشد است.
  • از طریق بورس تحصیلی به کسانی که بیشترین نیاز را دارند، به جوامع خود بازگردانید. ما تنها سازمان آموزش ثبت شده در استرالیا هستیم که برنامه تحصیلی خاصی را برای مادران مجرد فراهم می کند.

ASQA سازگار

در 6 و 7 آوریل 2016، ASQA یک ممیزی ثبت نام اولیه را طبق مقررات قانون ملی آموزش و تربیت حرفه ای آموزش و پرورش سال 2011 انجام داد. ما بسیار افتخار می کنیم اعلام کنیم که ما در همه حوزه های حسابرسی مطابقت داریم!

در 15 و 16 آگوست سال 2017، ASQA یک ممیزی پس آزمون اولیه را مطابق با مقررات قانون تنظیم کننده آموزش و پرورش ملی و حرفه ای آموزش و پرورش 2011 انجام داد. ما بسیار افتخار می کنیم اعلام کنیم که ما در همه زمینه ها ممیزی دوباره!

این نشان می دهد که ما به شیوه ای بسیار سازگار عمل می کنیم، سیاست ها و روش های ما دانشجویان محور هستند و خدمات آموزش و ارزیابی ما از سطح بالایی برخوردار است. این بدان معنی است که شما می توانید مطمئن باشید ما برای مدت طولانی در حال اجرا است.

Dolph Business School ادامه تلاش ما را برای حفظ رعایت ما برای اطمینان از سلامت دانشجویان و کارکنان ما است. اگر فکر می کنید که ما در هر زمینه ای از نگرانی خود را حفظ نمی کنیم، لطفا از طریق پست الکترونیکی به آدرس concierge@dolph.edu.au بلافاصله مطلع شوید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Diplomas »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

دیپلم حسابداری

Online Campus Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 12 - 24  January 2019 استرالیا Reservoir + {تعداد} بیشتر

گواهینامه ملی حسابرسی دوره حسابداری بر اساس چارچوب کیفیت استرالیا برای حسابداری ایجاد شده است. شما مهارت های اصلی و دانش مورد نیاز برای کار در حسابداری در سطح متوسط ​​مانند یادآوری گزارش مالی و اسناد مالیاتی و مدیریت بودجه ها و پیش بینی ها را یاد خواهید گرفت. شما همچنین در مورد حسابداری مدیریت، عملکرد مالی و کسب و کار، معاملات مالی و روش های کنترل داخلی یاد خواهید گرفت. [+]

درباره دوره

گواهینامه ملی حسابرسی دوره حسابداری بر اساس چارچوب کیفیت استرالیا برای حسابداری ایجاد شده است.

شما مهارت های اصلی و دانش مورد نیاز برای کار در حسابداری در سطح متوسط ​​مانند یادآوری گزارش مالی و اسناد مالیاتی و مدیریت بودجه ها و پیش بینی ها را یاد خواهید گرفت. شما همچنین در مورد حسابداری مدیریت، عملکرد مالی و کسب و کار، معاملات مالی و روش های کنترل داخلی یاد خواهید گرفت.... [-]


دیپلم کسب و کار

Online Campus Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 12 - 24  January 2019 استرالیا Reservoir + {تعداد} بیشتر

مدرک دیپلم کسب و کار در سطح ملی ما بر اساس چارچوب کیفیت استرالیا برای کسب و کار و مدیریت توسعه داده شده است. شما مهارت های اصلی و دانش مورد نیاز برای اجرای یک کسب و کار مانند نحوه مدیریت ریسک و بودجه، استخدام و ایجاد یک محیط نوآورانه کار، مدیریت پروژه ها و بازاریابی یک محصول یا خدمات را یاد خواهید گرفت. شما نحوه استفاده از مهارت های به خوبی توسعه یافته و دانش گسترده ای را برای زمینه های مختلف کسب و کار، و همچنین تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات از منابع مختلف خواهید آموخت. [+]

درباره دوره

مدرک دیپلم کسب و کار در سطح ملی ما بر اساس چارچوب کیفیت استرالیا برای کسب و کار و مدیریت توسعه داده شده است.

شما مهارت های اصلی و دانش مورد نیاز برای اجرای یک کسب و کار مانند نحوه مدیریت ریسک و بودجه، استخدام و ایجاد یک محیط نوآورانه کار، مدیریت پروژه ها و بازاریابی یک محصول یا خدمات را یاد خواهید گرفت. شما نحوه استفاده از مهارت های به خوبی توسعه یافته و دانش گسترده ای را برای زمینه های مختلف کسب و کار، و همچنین تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات از منابع مختلف خواهید آموخت.... [-]


تماس

Dolph Business School

وب سایت https://dolph.edu.au
تلفن +61 3 8679 6558