Einstein College of Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Einstein College of Australia که به راحتی در قلب ملبورن واقع شده است. هدف ما ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت و خدمات و ارائه دانش آموزان به تجربه های یادگیری معنی دار است. به این ترتیب ما متعهد به تضمین تدریس و یادگیری روش های نوآورانه، چالش برانگیز و جذاب هستیم.

کالج انیشتین ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های معتبر ملی به هر دو دانش آموزان محلی و بین المللی از جمله انگلیسی، کسب و کار، سالم مراقبت و خدمات اجتماعی است. برنامه های ما طراحی شده و تحویل داده شده است تا دانش آموزان خود را با دانش و مهارت های لازم برای اعمال یادگیری خود به شرایط جدید، همکاری و آموزش یادگیری مادام العمر بسازند.

ملبورن به عنوان یکی از شهرهای پرطرفدار جهان در رده های آموزش، فرهنگ، محیط زیست، مراقبت های بهداشتی، ثبات و زیرساخت رتبه بندی شده است. این یک شهر است که برای افرادی که به کیفیت و تنوع علاقمند هستند بسیار مفید است. ملبورنی ها دوست دارند که کالیفرنیا، رستوران ها و پارک های بزرگ که معمولا به دیدار محلی برای گردشگران و مردم محلی می آیند، را دوست دارند.

اهداف

"فرصت های آموزشی از طریق آموزش"

Einstein College of Australia در ارائه فرصت های آموزشی و یادگیری دانش آموزان است .

هدف ما در Einstein College of Australia ارائه فرصت ها از طریق آموزش است؛ بنابراین، با ارائه طیف وسیعی از دوره های به خوبی ساختار یافته، هدف ما باز کردن Pathways هایی است که دانش آموزان را برای مطالعه بیشتر و یا افزایش چشم انداز شغلی هدایت می کند.

اهداف اصلی ما عبارتند از:

  • برای ارائه آموزش با کیفیت بالا به هر دانش آموز از طریق یک محیط کلاس.
  • برای تحریک روح آموزشی در دانش آموزان که از طریق آن آنها می توانند فرصت های جدید را دنبال کنند.
  • برای تشویق تنوع و پذیرش از طریق اهداف مشترک و نتایج یادگیری.
  • برای اطمینان از اینکه هر دانش آموز بالاترین سطح صلاحیت را به دست می آورد.
  • برای حمایت از توسعه و پیشرفت در همه زمینه ها.
  • برای ارائه راه حل های نوآورانه به چالش کشیدن فرصت های شغلی.
  • تشویق هر دو گروه و یادگیری فردی.

مأموریت

Einstein College of Australia متعهد به تدارک ملاقات های فردی با شرایط لازم و توانایی آنها برای دستیابی به اهداف آموزشی و حرفه ای خود است.

اعتباربخشی

Einstein College of Australia یک سازمان آموزشی ثبت شده است. طبق قانون مقررات ملی آموزش و تربیت حرفه ای آموزش و پرورش در سال 2011، ما اطمینان از ارائه آموزش و ارزیابی کیفی برای تمام دانش آموزانمان است. ما ثبت نام کرده ایم و توسط سازمان کیفیت مهارت های استرالیا (ASQA) و CRICOS (مركز ثبت نام موسسات و دوره های دانشجویان خارج از كشور) تنظیم شده است، بنابراین Einstein College of Australia انگستان Einstein College of Australia برای ارائه دوره ها به دانش آموزان خارج از كشور تأیید شده است.

Einstein College of Australia توسط اداره کیفیت مهارت های استرالیا (ASQA) است که قانون نظارتی برای آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای تحت قانون ملی تنظیم آموزش و پرورش حرفه ای آموزش و پرورش 2011 است.

Einstein College of Australia توسط اداره آموزش و پرورش روابط کار و رفاه کارآفرینی DEEWR تأیید شده است و تحت بخش 4.5.1 قانون اصلاحات آموزشی و آموزش 2006 به عنوان "ارائه دهنده دانشجویان خارج از کشور" در "ثبت نام موسسات و موسسات دولتی برای دوره ثبت نام برای دانشجویان خارج از کشور "(CRICOS).

به عنوان عضو ACPET (شورای استرالیا برای آموزش و پرورش خصوصی)، ما اطمینان می دهیم که خدمات حرفه ای و آموزشی ما ارائه می دهد انتخاب و تنوع و به خوبی هدف قرار، به طور مناسب تحویل دوره که به طور گسترده ای در دسترس و با کیفیت بالا است.

Einstein College of Australia همچنین عضو خدمات حفاظت از آموزش (TPS) است. خدمات حمایت از آموزش (TPS) ابتکار دولت استرالیا برای کمک به دانشجویان بین المللی است که ارائه دهندگان آموزش و پرورش قادر به ارائه کامل دوره خود را. TPS تضمین می کند که دانش آموزان بین المللی قادر به:

  • تحصیلات خود را در دوره ی دیگر یا با یک ارائه دهنده آموزش دیگر تکمیل کنید
  • هزینه بازپرداخت هزینه های تحصیلی خود را دریافت کنید

امکانات

کارکنان ما در Einstein College of Australia دوستانه و حرفه ای با تجربه در آموزش و ایجاد روش های ابتکاری و هیجان انگیز آموزش هستند که اطمینان حاصل شود که شما با بهترین کیفیت و راهنمایی در طول دوره خود را ارائه می شود.

Einstein College of Australia نتایج یادگیری دانش و توانایی دانش آموزان را به دست می دهد و می توانند پس از اتمام دوره خود اعمال و نشان دهند. دوره های ما طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان دانش و درک خود را از رشته خود را مناسب به سطح تحصیل خود را.

Einstein College of Australia طیف گسترده ای از امکانات و منابع را برای شما برای مطالعه، استراحت و لذت بردن از خود، از جمله یک کتابخانه دانشجویی، یک اتاق مشترک، یک آزمایشگاه کامپیوتری با دسترسی رایگان به اینترنت و WIFI رایگان اگر شما یک لپ تاپ یا یک گوشی هوشمند

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید Diplomas » از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Health Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

دیپلم حسابداری

Campus تمام وقت 52  January 2019 استرالیا Melbourne

این واجد شرایط، نقش های حرفه ای حسابداری را در خدمات مالی و سایر صنایع نشان می دهد. افراد در این نقش ها راه حل هایی را برای مجموعه ای از مشکلات پیچیده پیچیده و تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات از منابع مختلف ارائه می دهند. آنها ابتکار عمل خود را برای برنامه ریزی، هماهنگی و ارزیابی کار و هدایت خود به دیگران در دستورالعمل های تعریف می کنند. [+]

این واجد شرایط، نقش های حرفه ای حسابداری را در خدمات مالی و سایر صنایع نشان می دهد. افراد در این نقش ها راه حل هایی را برای مجموعه ای از مشکلات پیچیده پیچیده و تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات از منابع مختلف ارائه می دهند. آنها ابتکار عمل خود را برای برنامه ریزی، هماهنگی و ارزیابی کار و هدایت خود به دیگران در دستورالعمل های تعریف می کنند.

مجوز / اطلاعات مقررات

این واجد شرایط شامل واحدهای متشکل از دوره تایید هیئت متخصص مالیات (TPB) در قانون مالیات استرالیا و قانون تجاری است. افرادی که برای ثبت نام در TPB ثبت نام می کنند باید شرایط ثبت نام فعلی را با هیئت مدیره بررسی کنند.... [-]


دیپلم کسب و کار

Campus تمام وقت 52  January 2019 استرالیا Melbourne

این واجد شرایط، نقش افراد با تجربه قابل ملاحظه ای در تعدادی از تنظیمات را نشان می دهد که به دنبال توسعه مهارت های خود در طیف وسیعی از کارکردهای تجاری هستند. این واجد شرایط نیز به نیازهای افراد دارای تجربه کم و یا هیچ حرفه ای بستگی دارد، اما کسانی که دارای مهارت های تجاری نظری و مهارت های خوبی هستند که آنها مایل به توسعه برای ایجاد فرصت های آموزشی و اشتغال بیشتری هستند. [+]

این واجد شرایط، نقش افراد با تجربه قابل ملاحظه ای در تعدادی از تنظیمات را نشان می دهد که به دنبال توسعه مهارت های خود در طیف وسیعی از کارکردهای تجاری هستند. این واجد شرایط نیز به نیازهای افراد دارای تجربه کم و یا هیچ حرفه ای بستگی دارد، اما کسانی که دارای مهارت های تجاری نظری و مهارت های خوبی هستند که آنها مایل به توسعه برای ایجاد فرصت های آموزشی و اشتغال بیشتری هستند.

Pathways

Pathways صعود قرار می گیرند... [-]


دانشنامه تحصیلات تکمیلی

دیپلم پیشرفته حسابداری

Campus تمام وقت 64  January 2019 استرالیا Melbourne

این واجد شرایط طراحی شده است تا منعکس کننده افرادی که در حسابداری کار می کنند و به دنبال شناسایی حرفه ای باشند. در این سطح، افراد انتظار می رود که مهارت های نظری و فنی را در طیف وسیعی از شرایط به کار گیرند و ابتکار و قضاوت در فعالیت های برنامه ریزی را نشان دهند. آنها در انجام عملیات پیچیده خود مستقل هستند و می توانند مسئولیت برنامه ریزی، هماهنگی و ارزیابی کار دیگران را در پارامترهای وسیع، اما به طور کلی تعریف کنند. [+]

این واجد شرایط طراحی شده است تا منعکس کننده افرادی که در حسابداری کار می کنند و به دنبال شناسایی حرفه ای باشند. در این سطح، افراد انتظار می رود که مهارت های نظری و فنی را در طیف وسیعی از شرایط به کار گیرند و ابتکار و قضاوت در فعالیت های برنامه ریزی را نشان دهند. آنها در انجام عملیات پیچیده خود مستقل هستند و می توانند مسئولیت برنامه ریزی، هماهنگی و ارزیابی کار دیگران را در پارامترهای وسیع، اما به طور کلی تعریف کنند.... [-]


دیپلم پیشرفته کسب و کار

Campus تمام وقت 52  January 2019 استرالیا Melbourne

این واجد شرایط، نقش افرادی را که دارای تخصص های قابل توجه در تخصص و یا مهارت های تخصصی و گسترده ای هستند، نشان می دهد که در تلاش برای توسعه مهارت های بیشتر در طیف وسیعی از کارکردهای کسب و کار هستند. این واجد شرایط برای نیازهای افرادی که دارای مهارت های تجاری و نظری قابل توجهی هستند، تمایل دارند تا آنها را برای ایجاد فرصت های تحصیلی یا اشتغال بیشتر آماده کنند. [+]

این واجد شرایط، نقش افرادی را که دارای تخصص های قابل توجه در تخصص و یا مهارت های تخصصی و گسترده ای هستند، نشان می دهد که در تلاش برای توسعه مهارت های بیشتر در طیف وسیعی از کارکردهای کسب و کار هستند. این واجد شرایط برای نیازهای افرادی که دارای مهارت های تجاری و نظری قابل توجهی هستند، تمایل دارند تا آنها را برای ایجاد فرصت های تحصیلی یا اشتغال بیشتر آماده کنند.

Pathways

Pathways صعود قرار می گیرند... [-]


دوره های آموزشی

انگلیسی برای اهداف آموزشی (EAP)

Campus تمام وقت 5 - 20  زمان ثبت نام باز است استرالیا Melbourne

این دوره تمرین دستورالعمل های مربوط به مهارت های مورد نیاز برای انجام در یک زمینه علمی انگلیسی زبان در سراسر زمینه های موضوع اصلی که معمولا در یک محیط دانشگاه و یا آموزش و پرورش حرفه ای مواجه می شوند تمرکز می کند. [+]

شرح دوره

این دوره تمرین دستورالعمل های مربوط به مهارت های مورد نیاز برای انجام در یک زمینه علمی انگلیسی زبان در سراسر زمینه های موضوع اصلی که معمولا در یک محیط دانشگاه و یا آموزش و پرورش حرفه ای مواجه می شوند تمرکز می کند. این تمرکز بر واژگان، دستور زبان و چهار مهارت (خواندن، نوشتن، صحبت کردن از جمله تلفظ و گوش دادن) است. این شامل صحبت در آموزش، ارائه سخنرانی ها، گوش دادن به سخنرانی ها، خواندن متون علمی، و نوشتن مقالات و گزارشات است. این دوره هدف شما در دستیابی به اهداف تحصیلی شما است. این دوره همچنین می تواند در نظر گرفته شده برای افزایش سطح دانش آموزان انگلیسی به طور کلی به طوری که آنها می توانند یک دانشگاه و یا آموزش و پرورش و آموزش و پرورش کالج وارد شوید.... [-]


انگلیسی عمومی

Campus تمام وقت 1 - 52  زمان ثبت نام باز است استرالیا Melbourne

این دوره با هدف بهبود هر جنبه ای از زبان انگلیسی و توسعه زبان، گوش دادن، خواندن و نوشتن مهارت ها و دانش است. [+]

شرح دوره

این دوره با هدف بهبود هر جنبه ای از زبان انگلیسی و توسعه زبان، گوش دادن، خواندن و نوشتن مهارت ها و دانش است. این موضوعات متنوعی را پوشش می دهد تا به شما در دستیابی به نیازهای ارتباطی اولیه شما در زندگی روزمره کمک کند تا بتوانید مهارت های اجتماعی لازم را برای پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و فرهنگی در هنگام سفر و مشارکت در زمینه های اجتماعی در استرالیا و دیگر کشورهای انگلیسی زبان بدست آورید . این بر کاربرد عملی زبان انگلیسی تأکید دارد.... [-]


تماس

آدرس Ground Floor, 313-315 Flinders Lane
3000 Melbourne, Victoria, استرالیا
وب سایت https://www.einsteincollege.vic.edu.au/