Explore English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شما در مرحله اول از سفر خود را به از مرزهای بین المللی به مطالعه زبان انگلیسی صورت گرفته است. با انجام این کار نوآورانه، شما را پیدا خواهد کرد خود را به جهان هیجان انگیز از زبان با دیگر دانشجویان بین المللی که به زودی دوستان خود را غوطه ور است.

به عنوان یکی از کاوشگران ما، شما خواهد شد را به جامعه آموزش ما فراهم می کند که استقبال کلاس های درس یادگیری تعاملی و سرگرم کننده فعالیت های ماورای درسی. هر 5 هفته، کل مرکز می رود در گشت و گذار به کشف دلخوشیها از ملبورن و منطقه اطراف آن. در این گشت و گذار، شما یک دارند فرصت برای تمرین زبان انگلیسی خود را در یک موقعیت اجتماعی واقعی. شما می توانید اشتباهات و دوباره و دوباره تمرین بدون قضاوت به دلیل ما به شما پیشنهاد قرار گرفتن در معرض به کشف زبان جدید خود را در یک محیط آرام سرگرم کننده و.

در کلاس درس، شما در معلمان حمایتی و فرهنگی حساس را پیدا خواهد کرد. بسیاری از آنها سفر کرده اند جهان (آنها ممکن است حتی یک معلم در کشور خود شده است!) و در نتیجه دانش واقعا ساخت دانش آموزان ما احساس امنیت در حالی که آنها انگلیسی یاد بگیرند.

وجود دارد بسیاری از فعالیت های خارج از کلاس درس بیش از حد و معلمان خود را به شما از را و در مورد به عنوان بخشی از برنامه آموزشی شما می توانید از راه های دیگر به تمرین خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن در انگلیسی اکتشاف.

در ما دانشجویی منطقه تفریحی، شما می توانید استراحت، تماشای تلویزیون، بازی تنیس روی میز و یا فوتبال جدول، استفاده از کامپیوتر یا آی پد و نوشیدن قهوه. یک یخچال و مایکروفر و یک ماشین قهوه باریستا وجود دارد - این خواهد بود منطقه خود را چون ما می خواهیم شما را به احساس در خانه!

هدف ما این است تا شما را با ارائه تجربه یادگیری با کیفیت. به دنبال به جلو به دیدن شما به زودی، کاوشگران!

چرا کاوش انگلیسی؟

ما دانش آموزان اولویت ما کلاس های انتخابی رایگان در دسترس به تمام دانش آموزان جدول زمانی قابل انعطاف معلمان با تجربه و اختصاصی بردن جایزه سازمان محیط سرگرم کننده

درباره دانشگاه ما

قلب CBD در مرکز نمادین قهوه فرهنگ ملبورن فای رایگان برای دانش آموزان همه کلاس های درس اتصالات با به تکنولوژی روز دانشجویی بزرگ منطقه تفریحی افسر فعالیت های اختصاصی welafre مدرسه در سایت

مکان ها

ملبورن

Explore English

Address
Level 5, 250 Collins St, Melbourne VIC 3000
ملبورن, ویکتوریا, استرالیا