Front Cooking School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

"اگر تا به حال برای باز کردن یک مدرسه پخت و پز در ملبورن، جایی که بهتر از خیابان لیگون - ایتالیا کوچولو ملبورن!"

مدرسه پخت و پز دوشی در دانشگاه Carlton دو دانشگاه است: در خیابان لیگون و در خیابان برونزویک. این امکانات کلاس اول هستند و مربیان ما صنعت با تجربه هستند.

خودتان را در آشپزخانه بخورید، پختن کریستال های گرم و نازک، ایجاد شیرینی های شیرین و شور، و شب ها را با دقت تزئین کیک برای رویدادهای خاص. اگر این سبک پخت مخصوص شما برای شما باشد، گواهینامه سوم آشپزی مدرسه آشپزی در Patisserie درست است. این واجد شرایط برای شما فراهم می شود تا در سازمان های مختلف کار کنید که در آن محصولات آماده و خدمت می کنند. مکان هایی مانند کافه ها، کارخانه های پذیرایی، باشگاه ها، کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها، رستوران ها و رستوران ها به عنوان آشپز شیرینی.

حالا به آشپزخانه ای که رویای آشپزی درست می شود، و آینده ی شغلی شما در حال انتظار است. با تکمیل گواهی III در آشپزخانه تجاری، تجربه آشپزی در آشپزخانه را به دست خواهید آورد و مهارت های غذایی اساسی را که می تواند کار را آماده کند، به دست بیاورد. پرش به دنیای پویا مهمان نوازی و تجربه همه آن را به شما ارائه می دهد. این مدرک مسیری برای تبدیل شدن به یک آشپز یا سرآشپز Commis در گستره وسیعی از موسسات مهمان نوازی شامل بیستروس ها، کافه ها، بیمارستان ها، هتل ها و رستوران ها است.

اگر شما همیشه می خواستید یک رستوران را اداره کنید و لذت آشپزی امضا خود را با مشتریان راضی کنید، می دانید که آموزش های فشرده تر را شامل می شود. گواهی IV شما را برای مدیریت امور مالی کسب و کار آموزش می دهد، مهارت هایی را برای هماهنگ کردن عملیات مهمان نوازی و هدایت تیم آموزش می دهد. این مدرک مسیری برای کار کردن به عنوان سرآشپز در سازمان هایی مانند کافه ها، باشگاه ها، هتل ها، بارها و رستوران ها و یا اجرای کسب و کار کوچک خود فراهم می کند.

اگر رهبر متولد شده اید و میخواهید جلوی خانه باشید، چه کار می کنید؟ دیپلم مهمانداری ما شما را به اتهام در دنیای پر سر و صدا و هیجان انگیز مهمان نوازی آموزش می دهد. شما طیف گسترده ای از مهارت های مهمان نوازی را شامل آموزش و توسعه یک تیم برای ارائه خدمات غذا و نوشیدنی غذایی پیشرو در ترکیب با مهارت های مدیریتی مانند کارکنان برنامه ریزی و آماده سازی و نظارت بر بودجه می کنید. شما ظرفیت دارید تا نقش یک کارمند ارشد بسیار ماهر را که قادر به تصمیم گیری عملیاتی عملیاتی است، بپذیرید. این واجد شرایط اجازه می دهد برای multiskilling و برای تخصص در خدمات مسکن، آشپزی، مواد غذایی و نوشیدنی، و بازی. رهبران خط مقدم قوی در پذیرایی از مهمان نوازی در سراسر جهان هستند.

دیپلم پیشرفته مدیریت هتلداری، علاقه شما را به بخشی از این صنعت پر جنب و جوش افزایش می دهد و به شما در افزایش رتبه خود از طریق صفوفان کمک می کند تا به عنوان مدیر ارشد خود جای گیرد. شما طیف گسترده ای از مهارت ها را در زمینه های برنامه ریزی کسب و کار، مدیریت مالی، منابع انسانی، رهبری و بازاریابی خواهید آموخت تا بتوانید با موفقیت در طیف وسیعی از بخش ها فعالیت کنید که ممکن است شامل کافه ها، سالن های بازی، استراحتگاه ها، رستوران ها و غیره محیط مهمان نوازی مشغول است.

پیوستن به مسیر موفقیت در مدرسه آشپزی جلو و لذت بردن از آینده ای روشن در حرفه ای که مهارت های خود را در تقاضا است.

مکان ها

ملبورن

Address
Head Office/Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 ملبورن, ویکتوریا, استرالیا

سیدنی

Address
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا

پرت

Address
Perth Campus: 1/647 Wellington Street
WA 6000 پرت, استرالیای غربی, استرالیا