توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Gold Coast Learning Centre ، بهشت ​​گشت و گذار

مطالعه انگلیسی، TESOL، کسب و کار، مدیریت، حسابداری، بازاریابی، منابع انسانی و سلامت محل کار

Gold Coast Learning Centre (GCLC) دارای برنامه های یادگیری نوآورانه، امکانات استثنایی و منابع کافی است، فقط چند دقیقه پیاده روی از ساحل در Surfers Paradise.

دانشجویان بین المللی و داخلی می توانند آموزش با کیفیت را با سبک زندگی آرام، فرهنگ ساحلی و فضای سرگرم کننده و دوستانه کوئینزلند ساحل طلا، یکی از مقصد های توریستی برجسته استرالیا، ترکیب کنند.

Gold Coast Learning Centre فن آوری ها و برنامه هایی را که در حین دستیابی به نتایج واقعی آموزشی ایجاد می کند، سرگرم کننده و هیجان انگیز می کند.

دانش آموزان داخلی و صاحب ویزا دانشجویان می توانند در تمام دوره هایی که ما ارائه می دهند، از عمومی انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس برای کسب مدارک در کسب و کار، مدیریت، بازاریابی، حسابداری، منابع انسانی، WHS و TESOL مطالعه کنند.


مطالعه انگلیسی در استرالیا در Gold Coast معروف کوئینزلند: دوره های نوآورانه، امکانات عالی و شیوه زندگی برجسته

مطالعه انگلیسی در استرالیا در Gold Coast Learning Centre در Surfers Paradise و لذت بردن از استاندارد کلاس اول از شیوه زندگی و آموزش و پرورش با کیفیت است.

با شهرت فراوان برای تنوع فرهنگی بین المللی، هزینه های زندگی مقرون به صرفه و هزینه های بسیار معقول آموزش و پرورش، Surfers Paradise در ساحل طلا یک مقصد عالی برای دانش آموزان است.


درباره Gold Coast Learning Centre

مطالعه انگلیسی، TESOL، کسب و کار، حسابداری، مدیریت، بازاریابی، بهداشت محیط و ایمنی در محل کار و منابع انسانی در حوادث گشت و گذار

Gold Coast Learning Centre (GCLC) در Surfers Paradise در سال 2010 تاسیس شده در سال 2010 دارای امکانات عالی، برنامه های آموزشی با کیفیت و کارکنان اختصاص داده شده، دوستانه و مشتاق است.


خورشید، گشت و گذار، شن و ماسه مطالعه: محل مناسب برای مطالعه

Gold Coast Learning Centre واقع در یک قدمی کوتاه از ساحل است که توسط مغازه ها و رستوران ها، سینما ها، شب زنده داری شلوغ و سبک زندگی آرام و فضای سرگرم کننده و دوستانه ساحل Gold Coast Learning Centre محاصره شده است.


امکانات عالی، فقط یک پیاده روی کوتاه از ساحل

Gold Coast Learning Centre دارای امکانات کامل تهویه مطبوع، کلاس های مجهز، آزمایشگاه کامپیوتری، اینترنت بیسیم با سرعت بالا، محوطه های دانشجویی بزرگ و غیره می باشد.

مطالعه خود را با GCLC موثر و لذت بخش انجام دهید.

 • محوطه کاملا محاصره شده، فقط یک پیاده روی کوتاه از ساحل
 • آزمایشگاه کامپیوتری شامل 18 کامپیوتر صفحه نمایش
 • دسترسی رایگان اینترنت فای برای دانش آموزان
 • سرویس بی سیم اینترنت در دسترس است
 • حیاط دانشجویی در فضای باز و محبوب و منطقه BBQ
 • محوطه و آشپزخانه دانشجویی محوطه ای بزرگ و راحت، با طیف وسیعی از مجلات و روزنامه ها برای تشویق تمرین.


برنامه های آموزش كیفیت و كاركنان اختصاصی

Gold Coast Learning Centre اختصاص داده شده به کمک دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات خود و لذت بردن از اوقات فراغت خود را با بهترین فعالیت Surfers Paradise و ساحل طلایی ارائه می دهند.

نظارت دقیق از کارکنان متخصص و متخصص، تضمین می کند که شما می توانید به همان سرعت که می خواهید پیشرفت کنید.

بسیار واجد شرایط و دوستانه، معلمان و کارکنان با تجربه در Gold Coast Learning Centre همیشه مایل هستند وقت خود را برای کمک به دانش آموزان در موفقیت تحصیل خود بگیرند.

بسیاری از کارکنان ما تجربه تدریس زبان انگلیسی در کشورهای دیگر و درک نگرانی دانشجویان بین المللی دارند.

دانش آموزان دشوار و کارآمد می توانند به راحتی مشغول به تحصیل، برگه های کار و مشاوره شوند.

خدمات پشتیبانی دانشجویی در GCLC

Gold Coast Learning Centre در طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی ارائه می دهد تا دانش آموزان را از منابع مورد نیاز برای به دست آوردن بیشتر از تجربه خود با ما فراهم کند.

تیم خدمات پشتیبانی فعال، دوستانه و اختصاصی ما همیشه برای کمک به شما به عنوان نقطه ی رسمی برای دانش آموزان داخلی و بین المللی در دسترس است.

ما با پشتیبانی سطح بالا به شما کمک می کنیم تا موفق شویم و همیشه در دسترس شما هستیم تا با هر گونه مسائلی که ممکن است در طول اقامت ما با ما بوجود آمده است به شما کمک کند.

خدماتی که برای کمک به شما در موفقیت و لذت بردن از مطالعات شما در دسترس هستند عبارتند از:

 • سوالات درس، ثبت نام و برنامه های تحصیلی
 • کمک هزینه پرداخت
 • سازمان میزبانی در منزل
 • سازمان انتقال فرودگاه
 • آپارتمان ها و اقامت
 • خدمات مشاوره
 • تورهای کالج و شهر برای دانشجویان بین المللی جدید
 • کمک های رزومه و پشتیبانی جستجوی شغلی
 • فعالیت های دانشجویی و گشت و گذار
 • مراسم فارغ التحصیلی

خبرنگار دانشجویی شما دسترسی به اطلاعات روزانه در مورد طیف گسترده ای از خدمات موجود برای دانش آموزان در Gold Coast Learning Centre .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Gold Coast Learning Centre

دیپلم بازاریابی و ارتباطات در Gold Coast Learning Centre ارائه Gold Coast Learning Centre پیشرفته، عملی و جذاب در تمام زمینه های صنعت بازاریابی، از جمله بازاریابی بین الم ... [+]

دیپلم بازاریابی و ارتباطات در Gold Coast Learning Centre ارائه Gold Coast Learning Centre پیشرفته، عملی و جذاب در تمام زمینه های صنعت بازاریابی، از جمله بازاریابی بین المللی و بازاریابی الکترونیکی است.

خودتان در یک صنعت پویا، خلاق و در حال توسعه با این سطح صلاحیت بازاریابی و ارتباطات قرار دهید و مهارت ها و دانش هایی را که لازم دارید برای موفقیت به دست آورید، از جمله:

تعاریف روند بازار برای شناسایی و ارزیابی فرصت های بازاریابیطراحی و توسعه طرح بازاریابی و ارتباطی یکپارچهتیم های پیشرو برای انجام مبارزات بازاریابی موثربرنامه ریزی تحقیقات بازار و اجرای و نظارت بر کمپین هامدیریت بودجه ها و برنامه های مالیایجاد یک برنامه رسانه ای و تنظیم ترکیب بازاریابی... [-]
استرالیا Surfers Paradise
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Gold Coast Learning Centre

درک خود را از حسابداری و امور مالی به سطح بعدی با دیپلم حسابداری در Gold Coast Learning Centre بگیرید. این دوره ایده آل برای افرادی است که به دنبال استخدام در بخش های حسا ... [+]

درک خود را از حسابداری و امور مالی به سطح بعدی با دیپلم حسابداری در Gold Coast Learning Centre بگیرید.

این دوره ایده آل برای افرادی است که به دنبال استخدام در بخش های حسابداری، کسب و کار و امور مالی هستند. شما دانش اساسی و مهارت های پیشرفته را برای کار در زمینه همیشه در حال تغییر کسب و کار و حسابداری کسب خواهید کرد.

با گزینه های مطالعه انعطاف پذیر، از جمله گزینه های تمام وقت، پاره وقت و از راه دور، Gold Coast Learning Centre می تواند چشم انداز های حرفه ای خود را با درک پیشرفته از صنعت خدمات مالی را افزایش دهد.... [-]

استرالیا Surfers Paradise
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
26 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Gold Coast Learning Centre

دیپلم رهبری و مدیریت در Gold Coast Learning Centre یک دوره انعطاف پذیر، عملی و موثر است که برای توسعه و ارتقای مهارت های رهبری و مدیریت شما طراحی شده است. ... [+]

دیپلم رهبری و مدیریت در Gold Coast Learning Centre یک دوره انعطاف پذیر، عملی و موثر است که برای توسعه و ارتقای مهارت های رهبری و مدیریت شما طراحی شده است.

این مدرک معتبر دولتی دارای یک پایگاه دانش خوب با مهارت هایی است که شما نیاز دارید تا رهبری و هدایت دیگران را در اختیار دیگران قرار دهید و کار خود و کار یک تیم را برنامه ریزی، انجام و ارزیابی کنید.

دیپلم رهبری و مدیریت مهارت های لازم برای استفاده از دانش، رهبری عملی و مهارت های مدیریتی و تجربه در زمینه های مختلف شرکت و صنعت را توسعه می دهد، از جمله:... [-]

استرالیا Surfers Paradise
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Gold Coast Learning Centre

دیپلم مدیریت منابع انسانی در GCLC به شما کمک می کند تا مهارت های خود را بالا ببرید و نقش ارشد در منابع انسانی را سریعا دنبال کنید. این دوره مهارت های دانش و مدیریتی را که ... [+]

دیپلم مدیریت منابع انسانی در GCLC به شما کمک می کند تا مهارت های خود را بالا ببرید و نقش ارشد در منابع انسانی را سریعا دنبال کنید.

این دوره مهارت های دانش و مدیریتی را که شما نیاز دارید تا حداکثر بهره وری کارکنان را در خدمت اهداف استراتژیک کارفرمای خود و اطمینان حاصل کنید که کارکرد منابع انسانی به طور موثر انجام می شود، فراهم می کند.

این مقدمه ای جامع برای مدیریت منابع انسانی است و یک رویکرد استراتژیک به مدیریت کارکنان برای کمک به سازمان شما به نفع رقابتی می دهد. این مهارت ها و دانش ضروری را توسعه می دهد، از جمله:... [-]

استرالیا Surfers Paradise
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
40 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Gold Coast Learning Centre

بهبود زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون تست زبان انگلیسی شما (IELTS) در Gold Coast Learning Centre در قلب Surfers Paradise در کوئینزلند در ساحل طلایی. آیلتس یک امتحان مهار ... [+]

بهبود زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون تست زبان انگلیسی شما (IELTS) در Gold Coast Learning Centre در قلب Surfers Paradise در کوئینزلند در ساحل طلایی.

آیلتس یک امتحان مهارت انگلیسی در سطح بین المللی است که شواهدی از توانایی استفاده و درک انگلیسی را نشان می دهد.

این به طور گسترده ای شناخته شده است و توسط بیش از 6000 موسسه در بیش از 120 کشور در سراسر جهان پذیرفته شده است.

آمادگی آزمون آیلتس: سطح متوسط ​​و بالاشروع می شود: هر دوشنبهمیانگین دانش آموزان در هر کلاس: 10حداکثر دانش آموزان در هر کلاس: 18طول درس: 1-70 هفتهساعت در هفته: 20 تا 35 ساعتشروع تاریخ و قیمت گذاری... [-]
استرالیا Surfers Paradise
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 70 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Gold Coast Learning Centre

یادگیری زبان انگلیسی در استرالیا در Gold Coast Learning Centre ، فقط چند دقیقه از ساحل در Surfers Paradise در Gold Coast معروف استرالیا. Gold Coast Learning Centre ارائه ... [+]

یادگیری زبان انگلیسی در استرالیا در Gold Coast Learning Centre ، فقط چند دقیقه از ساحل در Surfers Paradise در Gold Coast معروف استرالیا.

Gold Coast Learning Centre ارائه می دهد چهار سطح مطالعه عمومی انگلیسی ، ارائه آموزش با کیفیت بالا در یک محیط دوستانه. کارکنان با تجربه و دوره های عملی و انعطاف پذیر، دانش، مهارت ها و روایی که شما نیاز دارید را توسعه می دهد.

تمام سطوح عمومی انگلیسی بر مهارت های زبان انگلیسی زبان، گوش دادن، خواندن و نوشتن تاکید می کنند و برای همه از مبتدی تا یادگیرندگان پیشرفته مناسب است.... [-]

استرالیا Surfers Paradise
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Gold Coast Learning Centre

شروع کار حرفه ای در صنعت مالی با گواهینامه دو در حسابداری و حسابداری در Gold Coast Learning Centre در Gold Coast Learning Centre . این دوره به شما طیف گسترده ای از مهارت ... [+]

شروع کار حرفه ای در صنعت مالی با گواهینامه دو در حسابداری و حسابداری در Gold Coast Learning Centre در Gold Coast Learning Centre .

این دوره به شما طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش می دهد تا بهترین شانس موفقیت را در صنعت خدمات مالی داشته باشید.

با گزینه های مطالعه انعطاف پذیر، از جمله گزینه های تمام وقت، پاره وقت و از راه دور، Gold Coast Learning Centre می تواند به شما کمک کند چشم انداز حرفه خود را با دانش حسابداری حیاتی و مهارت های حسابداری در دنیای واقعی را بهبود بخشد.... [-]

استرالیا Surfers Paradise
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to Gold Coast Learning Centre