Gold Coast Learning Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Gold Coast Learning Centre ، بهشت ​​گشت و گذار

مطالعه انگلیسی، TESOL، کسب و کار، مدیریت، حسابداری، بازاریابی، منابع انسانی و سلامت محل کار

Gold Coast Learning Centre (GCLC) دارای برنامه های یادگیری نوآورانه، امکانات استثنایی و منابع کافی است، فقط چند دقیقه پیاده روی از ساحل در Surfers Paradise.

دانشجویان بین المللی و داخلی می توانند آموزش با کیفیت را با سبک زندگی آرام، فرهنگ ساحلی و فضای سرگرم کننده و دوستانه کوئینزلند ساحل طلا، یکی از مقصد های توریستی برجسته استرالیا، ترکیب کنند.

Gold Coast Learning Centre فن آوری ها و برنامه هایی را که در حین دستیابی به نتایج واقعی آموزشی ایجاد می کند، سرگرم کننده و هیجان انگیز می کند.

دانش آموزان داخلی و صاحب ویزا دانشجویان می توانند در تمام دوره هایی که ما ارائه می دهند، از عمومی انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس برای کسب مدارک در کسب و کار، مدیریت، بازاریابی، حسابداری، منابع انسانی، WHS و TESOL مطالعه کنند.


مطالعه انگلیسی در استرالیا در Gold Coast معروف کوئینزلند: دوره های نوآورانه، امکانات عالی و شیوه زندگی برجسته

مطالعه انگلیسی در استرالیا در Gold Coast Learning Centre در Surfers Paradise و لذت بردن از استاندارد کلاس اول از شیوه زندگی و آموزش و پرورش با کیفیت است.

با شهرت فراوان برای تنوع فرهنگی بین المللی، هزینه های زندگی مقرون به صرفه و هزینه های بسیار معقول آموزش و پرورش، Surfers Paradise در ساحل طلا یک مقصد عالی برای دانش آموزان است.


درباره Gold Coast Learning Centre

مطالعه انگلیسی، TESOL، کسب و کار، حسابداری، مدیریت، بازاریابی، بهداشت محیط و ایمنی در محل کار و منابع انسانی در حوادث گشت و گذار

Gold Coast Learning Centre (GCLC) در Surfers Paradise در سال 2010 تاسیس شده در سال 2010 دارای امکانات عالی، برنامه های آموزشی با کیفیت و کارکنان اختصاص داده شده، دوستانه و مشتاق است.


خورشید، گشت و گذار، شن و ماسه مطالعه: محل مناسب برای مطالعه

Gold Coast Learning Centre واقع در یک قدمی کوتاه از ساحل است که توسط مغازه ها و رستوران ها، سینما ها، شب زنده داری شلوغ و سبک زندگی آرام و فضای سرگرم کننده و دوستانه ساحل Gold Coast Learning Centre محاصره شده است.


امکانات عالی، فقط یک پیاده روی کوتاه از ساحل

Gold Coast Learning Centre دارای امکانات کامل تهویه مطبوع، کلاس های مجهز، آزمایشگاه کامپیوتری، اینترنت بیسیم با سرعت بالا، محوطه های دانشجویی بزرگ و غیره می باشد.

مطالعه خود را با GCLC موثر و لذت بخش انجام دهید.

 • محوطه کاملا محاصره شده، فقط یک پیاده روی کوتاه از ساحل
 • آزمایشگاه کامپیوتری شامل 18 کامپیوتر صفحه نمایش
 • دسترسی رایگان اینترنت فای برای دانش آموزان
 • سرویس بی سیم اینترنت در دسترس است
 • حیاط دانشجویی در فضای باز و محبوب و منطقه BBQ
 • محوطه و آشپزخانه دانشجویی محوطه ای بزرگ و راحت، با طیف وسیعی از مجلات و روزنامه ها برای تشویق تمرین.


برنامه های آموزش كیفیت و كاركنان اختصاصی

Gold Coast Learning Centre اختصاص داده شده به کمک دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات خود و لذت بردن از اوقات فراغت خود را با بهترین فعالیت Surfers Paradise و ساحل طلایی ارائه می دهند.

نظارت دقیق از کارکنان متخصص و متخصص، تضمین می کند که شما می توانید به همان سرعت که می خواهید پیشرفت کنید.

بسیار واجد شرایط و دوستانه، معلمان و کارکنان با تجربه در Gold Coast Learning Centre همیشه مایل هستند وقت خود را برای کمک به دانش آموزان در موفقیت تحصیل خود بگیرند.

بسیاری از کارکنان ما تجربه تدریس زبان انگلیسی در کشورهای دیگر و درک نگرانی دانشجویان بین المللی دارند.

دانش آموزان دشوار و کارآمد می توانند به راحتی مشغول به تحصیل، برگه های کار و مشاوره شوند.

خدمات پشتیبانی دانشجویی در GCLC

Gold Coast Learning Centre در طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی ارائه می دهد تا دانش آموزان را از منابع مورد نیاز برای به دست آوردن بیشتر از تجربه خود با ما فراهم کند.

تیم خدمات پشتیبانی فعال، دوستانه و اختصاصی ما همیشه برای کمک به شما به عنوان نقطه ی رسمی برای دانش آموزان داخلی و بین المللی در دسترس است.

ما با پشتیبانی سطح بالا به شما کمک می کنیم تا موفق شویم و همیشه در دسترس شما هستیم تا با هر گونه مسائلی که ممکن است در طول اقامت ما با ما بوجود آمده است به شما کمک کند.

خدماتی که برای کمک به شما در موفقیت و لذت بردن از مطالعات شما در دسترس هستند عبارتند از:

 • سوالات درس، ثبت نام و برنامه های تحصیلی
 • کمک هزینه پرداخت
 • سازمان میزبانی در منزل
 • سازمان انتقال فرودگاه
 • آپارتمان ها و اقامت
 • خدمات مشاوره
 • تورهای کالج و شهر برای دانشجویان بین المللی جدید
 • کمک های رزومه و پشتیبانی جستجوی شغلی
 • فعالیت های دانشجویی و گشت و گذار
 • مراسم فارغ التحصیلی

خبرنگار دانشجویی شما دسترسی به اطلاعات روزانه در مورد طیف گسترده ای از خدمات موجود برای دانش آموزان در Gold Coast Learning Centre .

مکان ها

Surfers Paradise

Address
Orchid Avenue,18-22
4217 Surfers Paradise, کوئینزلند, استرالیا
تلفن
+61 (0) 7 5531 6788