ICAE: International College of Advanced Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ICAE چند برنده جایزه سازمان آموزش ثبت نام در داروین، شهرستان پایتخت از قلمرو شمالی استرالیا است. ICAE در سال 1997 تاسیس شد، و ارائه برنامه های حرفه ای را به دانش آموزان استرالیا و بین المللی. داروین برای آب و هوای گرمسیری آن، زیبایی طبیعی شگفت انگیز و محیط بکر مشهور است. به عنوان جوانترین شهرستان پایتخت استرالیا، داروین است گاه به گاه، آسان رفتن جو - مظهر استرالیا! کارکنان مهمان نوازی همیشه در تقاضا بسیار بالا، به طوری که به دست آوردن یک شغل در داروین راحت تر از هر جای دیگری در استرالیا است.

42259_Introduction

ICAE فراهم می کند فرصت آموزش و پرورش که موجب افزایش فرصتهای شغلی دانش آموزان. در بازار کار در سراسر جهان است هیچ جایگزینی برای تجربه دنیای واقعی با حمایت یک درک کامل از مفاهیم کلیدی وجود دارد. دانش آموزان ما توسعه مهارت های نظری و عملی در ترم شهریه، و سپس اعمال آنها را در محل کار در حالی که در صنعت قرار دادن. آموزش و پرورش ما این است که توسط عمل صنعت بیشتر در حال حاضر هدایت، تحویل داده شده توسط دانشکده ما از کارشناسان صنعت، و می بیند فارغ التحصیلان دستیابی به نتایج اشتغال برجسته هر دو در استرالیا و خارج از کشور.

42256_Introduction

برنامه های بین المللی ICAE همه ترکیب یک ترکیب مساوی از مطالعه در کلاس و پرداخت می شود (و یا پرداخت نشده در صورت دلخواه) صنعت قرار دادن. اگر دانش آموزان مایل به در حالی که در صنعت قرار دادن پرداخت می شود، ICAE در پیدا کردن یک کارفرما مناسب است که می تواند محیط لازم برای توسعه و نشان دادن مهارت های لازم به عنوان دوره مورد نیاز ارائه کمک خواهد کرد. دانش آموزانی می شود پرداخت می شود صنعت قرار دادن دریافت پرداخت و شرایط به عنوان ساکنان استرالیا و می تواند به 1000 $ کسب درآمد تا در هفته کار تا 45 ساعت در هفته است.

برنامه های بین المللی ICAE حاوی همان یادگیری و ارزیابی منابع به عنوان برنامه های داخلی برنده جایزه ما، تضمین این که همه دانش آموزان ما همان آموزش با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد. دولت ما از هنر پلتفرم آموزش آنلاین اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی ارزیابی های خود را و مواد یادگیری تعاملی در هر کجا و هر زمان که دسترسی به اینترنت در دسترس است. دانش آموزان می توانند پهنای باند بی سیم در سراسر محوطه دانشگاه دسترسی داشته باشید.

42257_Introduction

برنامه های بین المللی دو ترم 20 هفته در هر سال، با مصرف در ماه ژانویه و ژوئیه است. ترم اول دانش آموزان صرف حضور در کلاس در دانشگاه ما برای حداقل 20 ساعت در هفته. در این ترم شهریه، دانشجویان تئوری و آموزش های عملی و ارزیابی کامل مبتنی بر دانش به انجام برساند. ترم دوم دانش آموزان در صنعت قرار دادن، زمانی که کار در یک شرکت مهمان نوازی تایید صرف شده و کلاسهای درس حاضر نشدند. معلمان ICAE بازدید دانش آموز در محل کار به طور منظم و به پشتیبانی و راهنمایی، و برای انجام ارزیابی محل کار. علاوه بر ارزشمند به هر رزومه و بخش بسیار مهمی از ایجاد یک شبکه حرفه ای از کارفرمایان - صنعت قرار دادن فرصت دانش آموز تا نشان دهد که آنها می توانند مهارت و دانش خود را در یک محل کار واقعی اعمال می شود. بسیاری از فارغ التحصیلان بین المللی ICAE اند حمایت شده باقی می ماند و کار در استرالیا توسط کارفرمایان صنعت قرار دادن آنها، یک فرصت فوق العاده برای فارغ التحصیلان و کارفرمایان به طور یکسان.

تمام برنامه های بین المللی معتبر و تایید شده توسط دولت استرالیا، و فارغ التحصیلان صلاحیت ملی شناخته شده است که در سراسر استرالیا و خارج از کشور به رسمیت شناخته شده دریافت خواهید کرد.

42258_Intrroduction

دانشگاه ICAE است در سریع نهر، در حدود 15 دقیقه از مرکز شهر داروین واقع شده است. پردیس شامل کلاس های درس، به طور کامل مجهز مناطق خدمات مهمان نوازی عملی با کافه ها، ماشین آلات اسپرسو، امکانات دانشجویی محیط داخلی و خارجی از جمله یک زمین فوتبال و پهنای باند بی سیم در دسترس در سراسر تسهیلات. با پارکینگ کافی، اتوبوس متوقف می شود نزدیک، راه رفتن و مسیرهای دوچرخه سواری برجسته از شهرستان در امتداد موج شکن سمت راست به ما، گرفتن و از محوطه دانشگاه آسان است. مجموعه ای در میان سه هکتار از زمین های برگ دار و خنک و کمتر از یک کیلومتر از موج شکن NIGHTCLIFF، دانشگاه ما لذت بخش، مکان صلح آمیز برای مطالعه است.

مکان ها

داروین

International College of Advanced Education

Address
ICAE: International College of Advanced Education
17 Chapman Road
Rapid Creek

NT 0810 داروین, قلمرو شمالی, استرالیا
وب سایت
تلفن
+61 8 8941 5959