Karl Von Busse Institute of Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

KVBI_signs

…دربارهی ما

کارل فون Busse در موسسه طراحی بوتیک کالج طراحی منحصر به فرد در CBD سیدنی است که صنعت محور و بین المللی فکر است. ارائه آموزش طراحی چالاک تر و منحصر به فرد.

تمرکز بر روی رشته های طراحی اصلی: مد، گرافیک و طراحی داخلی، متخصصان صنعت محلی و بین المللی اشتراک گذاشتن بینش و تجربه با دانش آموزان در یک محیط استودیو به صورت روزانه است.

مصرف دانشجو انتخابی است و اندازه کلاس از روی عمد کوچک برای به حداکثر رساندن تماس با استاد، اطمینان حاصل کرد که دانش آموزان، محلی و بین المللی، می تواند پتانسیل خلاق خود عمل کنند و دریافت مربیگری آنها باید صنعت آماده.

KVBI_sewing_machine1

"آنچه ما انجام می دهند در اینجا بر من سی سال تجربه بر اساس، و که می گوید به من به یک گروه کوچک از مردم و آماده سازی آنها برای اشتغال ... نیاز به یک مشاوره مرکزی وجود دارد. نیاز به کسی را می شناسید دانش آموزان خود و نقاط ضعف و پشتیبانی خود را ببینید وجود دارد، و دانش آموزان بیشتر به شما باید سخت تر از آن می شود. به همین دلیل من می خواهم دانشگاه ما به نسبتا کوچک باقی می ماند ... اعداد در دانشگاه ما یک هدف. ما می خواهیم برای رسیدن به دانش آموزان ما و حمایت از آنها برای 1-2 سال است. "


کارل فون Busse در

KVBI_classes

... درباره ما

کارل فون Busse در موسسه طراحی در مرکز واقع شده فقط یک قدم زدن کوتاه به تالار شهر ایستگاه قطار و اتوبوس متوقف می شود که اتصال مرکز شهرستان با تمام حومه عمده. ساختمان ما این است که کسانی که در مورد آیکون سیدنی از جمله اپرای معروف، پل بندرگاه و پارک هاید صحبت احاطه شده است. به عنوان یک کالج خصوصی با تجربه پایه با دانشجویان بین المللی، ما نیز ارائه کمک و حمایت در پیدا کردن محل اقامت مناسب برای که تازه به استرالیا است.

KVBI_distant_learning

... در مورد دانشگاه و دوره های آموزشی ما

دانشگاه ما مدرن است و به آخرین اصول زیست محیطی "سبز" به دانش آموزان بهترین امکانات ممکن طراحی شده است. آنها عبارتند از کامپیوتر مبتنی بر مک آزمایشگاه ها و چرخ خیاطی صنعتی. دانشجویان فارغ التحصیل واجد شرایط برای دریافت ایستاده پیشرفته از تا 50٪ با ارائه دهندگان آموزش عالی هستند. استادان ما همچنان پزشکان در این زمینه خود از تجربه و تخصص. سخنرانان مهمان محلی و بین المللی تکمیل تیم سخنرانی به طور منظم. این مؤسسه یک سازمان آموزشی ثبت شده (RTO) است و دارای تایید CRICOS به ثبت نام دانشجویان بین المللی. تمام برنامه های دیپلم و فوق دیپلم ما در سراسر کشور معتبر است.

تمام برنامه ها به طور مداوم مورد بررسی و به روز رسانی تغییر نیاز صنعت. برنامه درسی اجازه می دهد تا دانش آموزان، بسته به مهارت های فردی، به تخصص در تعدادی از رشته های شغلی در انتخاب خود. قرار ملاقات فردی برای متقاضیان قبل از ثبت نام به بحث در مورد مناسب بودن برای انتخاب حرفه، جزئیات دوره ها و گزینه های خوابگاه کارل فون Busse در موسسه هدف نهایی طراحی است برای آماده سازی دانش آموزان خود را برای اشتغال در حرفه خلاق انتخاب خود را با برنامه صنعت بر اساس و قدردانی طراحی بین المللی ساخته شده .

KVBI_makeup2

... در مورد کارآموزی ما و فرصت های شغلی

در حالی که تحصیل با ما، دانشجویان ما این فرصت را به از یکی از کارآموزی و یا شغل های با درآمد آگهی از کالج به صورت ماهانه را انتخاب کنید و مدیریت برای تکمیل یک تجربه کاری قبل از فارغ التحصیلی است. ما مفتخریم که همکاری با شرکت های طراحی و مشهور برندهایی مانند کارلا Zampatti، ماری کلر و وگ هستند.

KVBI_adv_dipl

... در مورد یادگیری بین المللی ما

امروز جهانی صنعت طراحی خواستار بینش بین المللی است. در کارل فون موسسه Busse در طراحی، ما به شما این فرصت را به آن را درک می دهد.

به عنوان انتظارات برای طراحان جدید به درک درستی از عمل بین المللی وجود دارد، ما ارائه به دانش آموزان دیپلم و دیپلم پیشرفته این فرصت را به تعدادی از گزینه های یادگیری بین المللی از جمله اروپا، آسیا و استرالیا برای دانشجویان بین المللی.مکان ها

سیدنی

Karl von Busse Institute of Design

Address
Level 2, 400 Kent Street
NSW 2000 سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا
تلفن
+61 2 9261 1191