Languages Across Borders | Melbourne

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

در LAB در ملبورن، تجربه شما بیشتر از صرف یادگیری زبان انگلیسی در یک کلاس است. شما فرهنگ را جذب می کنید، دوستان جدیدی از استرالیا و سراسر جهان را می بینید و فرصت کار و مسافرت می کنید. کارکنان ما مشتاق و دوستانه هستند و همیشه مایل به کمک به شما در یک محیط جدید و بسیار متفاوت هستند. ما افتخار می کنیم که دوره های گوناگونی را برای شما انتخاب کنیم، از جمله فرصت های کارآموزی در مهمانی و گردشگری در مناطق زیبای این کشور. من شما را تشویق میکنم تا بیشتر وقت خود را صرف یادگیری زبان انگلیسی کنید. این فرصت یک بار در طول عمر است و خاطراتی که با آن می گذارید همیشه با شما باقی خواهد ماند. به LAB در خانواده ملبورن خوش آمدید!

مجوزهای ما

LAB در ملبورن در ژانویه 2011 به عنوان Fusion English تاسیس شد. در سال 2016، اعضای شبکه تحصیلی LCI که به شدت مورد توجه هستند، افتخار می کنند که بیش از 22 مؤسسه آموزشی در سراسر جهان را اداره می کنند. LAB در ملبورن معاصر است، CRICOS ثبت شده و کیفیت NEAS با حمایت موسسه انگلیسی.

شهر قابل ملاحظه ترین جهان

ملبورن پایتخت فرهنگی استرالیا است که موقعیت مکانی یکی از مدارس پیشرو در زبان انگلیسی را در بر می گیرد. این شهر با افتخار چند فرهنگی، دربرگیرنده تنوع فرهنگی است و بسیاری از نقاط دیدنی ویکتوریا به طور چشمگیری منحصر به فرد هستند.

در بخش مرکزی کسب و کار (CBD) ملبورن، مسیرهای کوچک به عنوان یک مجموعه ای از هنر خیابانی در سطح جهان تبدیل شده اند که مردم محلی و گردشگران آن را مورد ارزیابی قرار می دهند. ملبورن نیز به خاطر فرهنگ قهوه آن، به خاطر تاریخ فرهنگی چند فرهنگی خود، مشهور است. شهر دارای بسیاری از جیب های مختلف قومی است، ارائه طیف وسیعی از غذاهای فوق العاده معتبر فرهنگی، که بیشتر در محل و در محوطه دانشگاه وجود دارد، رضایت هر طعم و مزه.

مکان ها

ملبورن

Languages Across Borders | Melbourne

تلفن
+61 3 9654 7786

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید