توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چند کلمه درباره ما

Melbourne City College Australia شماره یک برای دانشجویان داخلی و بین المللی است که به دنبال آموزش حرفه ای حرفه ای هستند. ما صرفا یک ارائه کننده آموزش نیستیم، اما از آموزش و پرورش موثر و عملی پرشور است. هدف ما ارائه آموزش های حرفه ای با کیفیت بالا، شخصی و دستی است.

در قلب شهر ملبورن واقع شده است، پردیس ما با امکانات بسیار زیادی برخوردار است که می تواند سفر راحت و لذت بخش را مطالعه کند. ما از آخرین تجهیزات و ابزارهای تکنولوژی برای افزایش تجربه یادگیری آموزشی استفاده می کنیم.

دانش آموزان ما همیشه از طریق برنامه «حمایت از دانش آموزان» منحصر به فرد و توانایی های خود از خدمات پشتیبانی پشتیبانی می کنند.

اگر در مورد ارتقاء مهارت های فعلی خود و یا توسعه مهارت های جدید مشتاق هستید، امروزه در یکی از دوره های حرفه ای ما در Melbourne City College Australia .

پیام به دانش آموزان

ما خوشحال هستیم که به همه دانش آموزانمان، هر دو جدید و مداوم، خوشامد میگوییم. ما همه متعهد به مأموریت اصلی ما هستیم و متمرکز هستیم: ارتقاء عمل آموزش و پرورش از طریق توسعه مهارت های مادام العمر.

ما اطمینان از موفقیت تحصیلی خودمان را داریم و به شما بهترین تجربه آموزشی را برای موفقیت مادام العمر شما ارائه می دهیم. ما منتظر تشویق شما در این سفر هیجان انگیز یادگیری و کشف با فرصت های جدید برای رشد علمی و حرفه ای برای شما حرفه ای.

دانش آموزان MCCA از طیف گسترده ای از زمینه ها و ملیت ها می آیند، که به شما فرصتی برای یادگیری از یکدیگر و در کنار توسعه مهارت های آموزشی و حرفه ای، ارتقاء مهارت های بین فردی و بین فرهنگی مناسب تر و موثر تر می دهد.

ما موافق هستیم که چالش ها دشوار است و متوجه می شویم که ممکن است شما نیز تحت تاثیر قرار گیرد. خدمات پشتیبانی دانشجویی ما همیشه برای کمک به شما در مورد سوالات، نگرانی ها یا مشکلات شما در دسترس است.

باز هم، ما از شما گرامی به شما خوش آمد می گوییم و منتظر ملاقات شما هستیم.

ماموریت ما

" Melbourne City College Australia قصد دارد تا از طریق ارائه بهترین تجربه یادگیری و توسعه مهارت های مادام العمر آموزش و پرورش را بهبود بخشد"

پردیس ما

محوطه دانشگاه ما در مرکز شهر CBD ملبورن واقع شده است و به عنوان یک مکان مدرن و پر جنب و جوش طراحی شده، مجهز به تمام امکانات و فن آوری های روز به روز برای تسهیل فرایندهای یادگیری و تدریس است.

دانش آموزان ما از دسترسی به اینترنت Wi-Fi رایگان، آزمایشگاه های کامپیوتری، کتابخانه، منطقه پاتوق دانشجویی، فضاهای تحصیلی باز و بسیاری موارد دیگر که کالج ما ارائه می دهد، بهره مند می شود. دانش آموزان ما همچنین می توانند از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی دانشجویی از جمله حمایت از مهارت های یادگیری / حمایت از سواد آموزی / مشاوره / مشاوره شغلی / فناوری اطلاعات بهره مند شوند.

با حمل و نقل عمومی ویکتوریا بسیار آسان است که ما به راحتی از طریق قطار، تراموا، به آن دسترسی پیدا کنیم

محوطه دانشگاه ما توسط بسیاری از جاذبه های بسیار جذاب مانند رودخانه یاررا، مرکز خرید اسپنسر، استادیوم Etihad، ورزشگاه Docklands، عرصه راد آرام، MCG، آکواریوم دریای زندگی ملبورن، موزه پلیس ویکتوریا، موزه مهاجرت، ملبورن هلیپاد، کروز تاج، کنفرانس ملبورن و نمایشگاه مرکز و بسیاری دیگر.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Melbourne City College Australia

این دوره برای کمک به دانش آموزان برای ایجاد کارآفرینی طراحی شده است، با درک بیشتر آنها از عملکرد کسب و کار، عوامل موثر بر اهداف، روش های موثر برای دستیابی به اهداف تجاری ... [+]

این واجد شرایط برای افراد دارای اسناد شغلی مختلف از جمله افسران اجرایی، مشاوران برنامه و هماهنگ کننده برنامه ها اعمال می شود.

افراد در این نقش ممکن است تجربه قابل ملاحظهای در طیف وسیعی از تنظیمات داشته باشند، اما به دنبال توسعه مهارتهای خود در گستره وسیعی از فعالیتهای تجاری هستند.

برعکس، ممکن است در مورد افرادی که دارای تجربه کم و یا هیچگونه حرفه ای نیستند، اعمال شود، اما کسانی که دارای مهارت های تجاری و تجاری خوبی هستند و تمایل دارند که برای ایجاد فرصت های تحصیلی و اشتغال بیشتری به آنها بپردازند.... [-]

استرالیا ملبورن
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Melbourne City College Australia

این واجد شرایط، نشان دهنده نقش افرادی است که دانش و مهارت های تخصصی، و همچنین تجربه در زمینه رهبری و مدیریت، در طیف وسیعی از زمینه های سازمانی و صنعتی، را نشان می دهد. ... [+]

این واجد شرایط، نشان دهنده نقش افرادی است که دانش و مهارت های تخصصی، و همچنین تجربه در زمینه رهبری و مدیریت، در طیف وسیعی از زمینه های سازمانی و صنعتی، را نشان می دهد.

افراد در این سطح از ابتکار و قضاوت برای برنامه ریزی و اجرای طیف وسیعی از رهبری و مدیریت عملکرد با پاسخگویی به نتایج شخصی و تیمی در پارامترهای گسترده استفاده می کنند.

آنها از مهارتهای شناختی و ارتباطی برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و ترکیب اطلاعات از منابع مختلف و انتقال دانش خود به دیگران و مهارت های خلاقانه یا مفهومی برای بیان ایده ها و دیدگاه ها و یا پاسخ به مشکلات پیچیده استفاده می کنند.... [-]

استرالیا ملبورن
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Melbourne City College Australia

دوره های عمومی انگلیسی ما برای افرادی طراحی می شود که می خواهند به زبان انگلیسی، دقت و اعتماد به نفس را افزایش دهند. دوره های ما همچنین مهارت های زبان انگلیسی را که برای ... [+]

دوره های عمومی انگلیسی ما برای افرادی طراحی می شود که می خواهند به زبان انگلیسی، دقت و اعتماد به نفس را افزایش دهند. دوره های ما همچنین مهارت های زبان انگلیسی را که برای سفر، اهداف کاری یا صرفا برای علاقه شخصی ضروری است، بهبود می بخشد.

بررسی دوره

دوره های عمومی ما تمام جنبه های زبان انگلیسی را شامل صحبت، تلفظ، گوش دادن، دستور زبان، خواندن و نوشتن می کند. تمرکز بر بهبود نیازهای ارتباطی اولیه شما در جنبه های روزمره زبان انگلیسی است. در طول دوره انگلیسی شما انتظار می رود تا حد امکان مشارکت داشته باشید و به صورت فردی، به صورت جفت و گروهی کار کنید و همچنین در فعالیت های کل کلاس شرکت کنید.... [-]

استرالیا ملبورن
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی