Melbourne City College Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چند کلمه درباره ما

Melbourne City College Australia شماره یک برای دانشجویان داخلی و بین المللی است که به دنبال آموزش حرفه ای حرفه ای هستند. ما صرفا یک ارائه کننده آموزش نیستیم، اما از آموزش و پرورش موثر و عملی پرشور است. هدف ما ارائه آموزش های حرفه ای با کیفیت بالا، شخصی و دستی است.

در قلب شهر ملبورن واقع شده است، پردیس ما با امکانات بسیار زیادی برخوردار است که می تواند سفر راحت و لذت بخش را مطالعه کند. ما از آخرین تجهیزات و ابزارهای تکنولوژی برای افزایش تجربه یادگیری آموزشی استفاده می کنیم.

دانش آموزان ما همیشه از طریق برنامه «حمایت از دانش آموزان» منحصر به فرد و توانایی های خود از خدمات پشتیبانی پشتیبانی می کنند.

اگر در مورد ارتقاء مهارت های فعلی خود و یا توسعه مهارت های جدید مشتاق هستید، امروزه در یکی از دوره های حرفه ای ما در Melbourne City College Australia .

پیام به دانش آموزان

ما خوشحال هستیم که به همه دانش آموزانمان، هر دو جدید و مداوم، خوشامد میگوییم. ما همه متعهد به مأموریت اصلی ما هستیم و متمرکز هستیم: ارتقاء عمل آموزش و پرورش از طریق توسعه مهارت های مادام العمر.

ما اطمینان از موفقیت تحصیلی خودمان را داریم و به شما بهترین تجربه آموزشی را برای موفقیت مادام العمر شما ارائه می دهیم. ما منتظر تشویق شما در این سفر هیجان انگیز یادگیری و کشف با فرصت های جدید برای رشد علمی و حرفه ای برای شما حرفه ای.

دانش آموزان MCCA از طیف گسترده ای از زمینه ها و ملیت ها می آیند، که به شما فرصتی برای یادگیری از یکدیگر و در کنار توسعه مهارت های آموزشی و حرفه ای، ارتقاء مهارت های بین فردی و بین فرهنگی مناسب تر و موثر تر می دهد.

ما موافق هستیم که چالش ها دشوار است و متوجه می شویم که ممکن است شما نیز تحت تاثیر قرار گیرد. خدمات پشتیبانی دانشجویی ما همیشه برای کمک به شما در مورد سوالات، نگرانی ها یا مشکلات شما در دسترس است.

باز هم، ما از شما گرامی به شما خوش آمد می گوییم و منتظر ملاقات شما هستیم.

ماموریت ما

" Melbourne City College Australia قصد دارد تا از طریق ارائه بهترین تجربه یادگیری و توسعه مهارت های مادام العمر آموزش و پرورش را بهبود بخشد"

پردیس ما

محوطه دانشگاه ما در مرکز شهر CBD ملبورن واقع شده است و به عنوان یک مکان مدرن و پر جنب و جوش طراحی شده، مجهز به تمام امکانات و فن آوری های روز به روز برای تسهیل فرایندهای یادگیری و تدریس است.

دانش آموزان ما از دسترسی به اینترنت Wi-Fi رایگان، آزمایشگاه های کامپیوتری، کتابخانه، منطقه پاتوق دانشجویی، فضاهای تحصیلی باز و بسیاری موارد دیگر که کالج ما ارائه می دهد، بهره مند می شود. دانش آموزان ما همچنین می توانند از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی دانشجویی از جمله حمایت از مهارت های یادگیری / حمایت از سواد آموزی / مشاوره / مشاوره شغلی / فناوری اطلاعات بهره مند شوند.

با حمل و نقل عمومی ویکتوریا بسیار آسان است که ما به راحتی از طریق قطار، تراموا، به آن دسترسی پیدا کنیم

محوطه دانشگاه ما توسط بسیاری از جاذبه های بسیار جذاب مانند رودخانه یاررا، مرکز خرید اسپنسر، استادیوم Etihad، ورزشگاه Docklands، عرصه راد آرام، MCG، آکواریوم دریای زندگی ملبورن، موزه پلیس ویکتوریا، موزه مهاجرت، ملبورن هلیپاد، کروز تاج، کنفرانس ملبورن و نمایشگاه مرکز و بسیاری دیگر.

مکان ها

ملبورن