Melbourne Language Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شما یکی از هزاران دانش آموز از بسیاری از کشورها هستید که به آنجا می آیند MLC به عنوان اولین گام در سفر آموزشی خود را. این است که آیا انگلیسی عمومی, دانشگاه آماده سازی OR آمادگی دبیرستان, MLC در اینجا برای شما، ارائه خدمات و مشاوره حرفه ای دانشجویان، هر دو دانشگاهی و شخصی است.

MLCخدمات دانشجویان به هیچ وجه برای کمک به ورود به کشور جدید شما نیستند. به عنوان یک توریست یا یک دانشجوی تعطیلات کار، شما فرهنگ غنی را تجربه خواهید کرد ملبورن باید به شما پیشنهاد دهد ما برنامه عمومی انگلیسی به شما اطمینان می دهد که شما نیاز دارید که بتوانید در زبان جدید خود عمل کنید و توانایی کار و شایستگی را در اختیارتان قرار دهید. به عنوان یک MLC دانشجو، شما از تحصیل لذت خواهید برد ملبورن به دلایل بسیاری، از جمله این واقعیت است که در MLC ما متخصصین آموزش بین المللی و درک متقابل فرهنگی هستیم. انتخاب شما از مطالعه مهم تر است و مأموریت ما برای کمک به شما در هر راه ممکن است برای دستیابی به نتایجی که می خواهید.

اگر به تحصیلات آکادمیک علاقه مند هستید، ما هر دو را به شما پیشنهاد می کنیم انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی و برنامه های آمادگی آیلتس، که شما را برای مطالعه دانشگاه آماده خواهد کرد. اگر شما یک متخصص بهداشت حرفه ای بین المللی هستید، ما انگلیسی برای برنامه حرفه ای بهداشت (آماده سازی OET) برای تو است! اگر شما یک دانش آموز دبیرستان هستید، ما شما را در ما آماده خواهیم کرد برنامه آمادگی دبیرستان گام بعدی خود را با اعتماد به نفس آغاز کنید، دانستن داشتن مهارت هایی لازم برای دستیابی به موفقیت. MLC دارای تجربه 30 ساله با نزدیک شدن به شبکه های خصوصی، مستقل و مدارس دولتی است. ما به شدت از 400،000 دانشجوی آمادگی دبیرستان که از تحصیلات دانشگاهی خود با ما شروع کرده اند افتخار می کنیم.

مکان ها

ملبورن

Address
Melbourne City Campus,
168 Exhibition Street

3000 ملبورن, ویکتوریا, استرالیا

باکس هیل

Address
Box Hill Campus,
693 Station Street

3128 باکس هیل, ویکتوریا, استرالیا