Mercury Colleges

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما را لذت بزرگ در شما خوش آمد به عطارد کالج ها در سیدنی، استرالیا.

عطارد کالج کرده است تا دانشجویان استقبال بیش از 50 سال بوده است. این کالج دارای سابقه ای طولانی در استرالیا، و در طول سال شهرت دلخواهی برای آموزش با کیفیت خود به دست آورده است.

در عطارد کالج، ما به دنبال به نفع منافع از دانش آموزان ما از طریق تبادل آموزشی و فرهنگی در یک محیط یادگیری تمایز.

ماموریت

"عطارد کالج ارائه و تجاوز همه الزامات مورد نیاز برای تحویل از آموزش با کیفیت. ما با ارائه دانش آموزان ما با مهارت های لازم مورد نیاز در بازار کار می شود. ما در خط مقدم از آموزش با کیفیت باقی می ماند و ارائه سطح بالایی از آموزش و پرورش، آموزش و تسهیلات "

معلمان واجد شرایط ما

دانش آموزان جیوه کالج می توانید از معلمان واجد شرایط، مشتاق و دوستانه ما بهره مند شوند. معلمان در کمک به دانش آموزان با نیازهای زبان فردی خود را، و رسیدن به اهداف خود در یادگیری زبان انگلیسی هدف.

کلاس های ما

با دانش آموزانی که از انواع ملیت آمده، کلاس های ما یک محیط یادگیری و دل انگیز برای دانش آموزان به تعامل و ارتباط برقرار کردن را به راحتی و مولد به طوری که آنها می توانید مهارت های زبان انگلیسی خود را سریع تر بهبود بخشد.

امکانات ما

در عطارد دوره کالج طراحی شده برای ارائه آموزش های ویژه برای موفقیت شغلی در یک محیط یادگیری حرفه ای است که هر دو به چالش کشیدن و ایجاد انگیزه. امکانات عمومی برای دانش آموزان عبارتند از کامپیوتر و دسترسی به اینترنت رایگان، اینترنت بیسیم رایگان، مراقبت و مشاوره، کمک با اقامت، و مناطق ناهار.

مکان ما

عطارد دانشکده ها است که در قلب سیدنی شهر نزدیک به جاذبه های مهم سیدنی، مانند خانه اپرا، پل بندرگاه، سیدنی سلطنتی گیاهی باغ، ملکه ویکتوریا ساختمان، و بسیاری دیگر واقع شده است. پردیس به راحتی حمل و نقل عمومی در دسترس است. این یک موقعیت عالی برای دانش آموزانی که می خواهند به تجربه زندگی شهرستان در سیدنی است.

مکان ها

سیدنی

Address
Level 1 & 2 Anzac House, 245 Castlereagh St.
NSW 2000 سیدنی, ولز جنوبی جدید, استرالیا