New York Film Academy Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی فیلم نیویورک در سال 1992 توسط جری شرلوک، تهیه کننده جانباز تاسیس شد، که کلاسیک هایی مانند "شکار برای اکتبر سرخ" را تولید کرد. شرلوك كه از دوستانش خواست كودكان خود را به مدرسه فيلم فرستاد، اما اين قيمت ها را بسيار پرهزينه دانست، شركاك مدرسه اي را طراحي كرد كه نه تنها مقرون به صرفه بود، بلكه مهمتر از آن، بر اساس اصل يادگيري انجام شد.

با الهام از این ایده که برای یادگیری نحوه ساخت فیلم ها، باید در واقع فیلم ها را بسازیم، شرلوک و همکارانش یک برنامه آموزشی منحصر به فرد طراحی کرده اند. آکادمی تاکید بر تمرکز بر روی دانشجویان که در حقیقت خارج می شوند و فیلم های تیراندازی را به عنوان بخشی از دوره های آموزشی خود متمرکز می سازند، ترکیبی از دستورالعمل آموزش مدرسه سنتی با یک رویکرد جدید را در بر می گیرد. دانش آموزان فیلم های اصلی خود را می نویسند، تولید می کنند، مستقیم و ویرایش می کنند و در عین حال در خدمت خدمه در فیلم های همکلاسی های خود هستند تا تجربۀ وسیع را در اختیار داشته باشند.

این تعهد به یادگیری با انجام این کار مربوط به تمامی برنامه هایی است که آکادمی در حال حاضر ارائه می دهد، با دانشجویانی که با تجهیزات استاندارد صنعتی در کلاس های سطح بالا کار می کنند. در آکادمی، دانش آموزان می توانند از طیف گسترده ای از برنامه های بصری و هنرهای نمایشی که شامل فیلم سازی، بازیگری برای فیلم، انیمیشن 3D

آکادمی فیلم نیویورک برنامه درسی خود را گسترش می دهد و همچنین حضور جهانی آن، با پنج مجتمع دانشگاهی و بسیاری از برنامه های مقصد در سراسر جهان. دانشگاه نیویورک در نیویورک و ساحل طلا، استرالیا، دانش آموزان در برنامه های آموزشی و کارگاه های آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت غوطه ور هستند، در حالی که دانشگاه های لس آنجلس و ساحل جنوبی، میامی، همچنین دارای مدارک تحصیلی می باشند.

NYFA دانش آموزان را با ابزار و دانش، دانش آموزان را فراهم می کند و در واقع آنچه را که آنها در کلاس درس در دنیای واقعی می آموزند را اعمال می کند و تجربه ی آموزشی را بر خلاف دیگران می گذارد.

مکان ها

ساوت پورت

Address
Lawson Street,5
4215 ساوت پورت, کوئینزلند, استرالیا