توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شور و شوق، آماده سازی، عملکرد، و هدف - چهار ستون ما را به موفقیت کالج پرت از کسب و کار و فناوری (PCBT) یکی از هتل در سراسر کشور شناخته شده و ثبت شده است، مدیریت و کسب و کار ارائه دهندگان آموزش، واقع در قلب شهر پرت، سرمایه و در حال رشد سریع شهرستان غرب استرالیا.

دانشجویان بین المللی و استرالیا این فرصت را به آموزش و تجربه در یک هتل واقعی صنعت قرار دادن.

بزرگ کلاس های درس-IT مجهز دلپذیر و پر جنب و جوش در پردیس شرق پرت و همچنین رستوران پلاتین و دولت از هنر و امکانات مرکز تابع، 13 کیلومتر تا شمال پردیس اصلی در یکی از حوزه شلوغ از وستمینستر واقع اطمینان دانش آموزان به دست آوردن ارزشمند دانش و تجربه.

تاریخچه

در حال رشد سریع گردشگری و صنعت مهمان نوازی می تواند تقاضای خود را در سال 2008، هنگامی که PCBT به ارائه مهارت های لازم برای کارگران تاسیس شد راضی نیست. آموزش و upskilling نیروی کار است.

ثبت نام و اعتبارنامه

PCBT ارائه کالج چند فرهنگی دوره تحت شرایط چارچوب استرالیا (AQF)، یک CRICOS ارائه دهنده ثبت نام (کد 03051J) معتبر است، یک سازمان ثبت آموزشی (RTO 52،014) تحت اختیارات کیفیت مهارت های استرالیا (ASQA) بدن نظارتی، و همچنین به عنوان یک عضو فعال شورای استرالیا برای آموزش و پرورش خصوصی و آموزش (ACPET).

هنگامی که شما در کالج پرت از کسب و کار و فناوری ثبت نام شما نه تنها یک دولت استرالیا به رسمیت شناخته شده و ارائه دهنده آموزش ثبت نام شما بخشی از یک جامعه پویا است که به چالش خواهد کرد و شما را در تلاش خود برای تبدیل شدن به یک رهبر قوی تر می شوند بپیوندید. این کالج به ایجاد یک جامعه و در عین حال فراگیر متنوع است که همه اعضای تشویق می کند برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را از طریق یادگیری، تعهد و متعهد است.

ما یک جامعه مدرسه که همه افراد در آغوش و پیشبرد این چارچوب و اعتقاد پیش بینی. ما اعتقاد داریم که این ایده آل است در مرکز همه چیز است که ما انجام می دهیم.

در PCBT شما هرگز فقط یک نام در یک فهرست. به لطف کلاس های کوچک اطمینان هر دانش آموز توجه شخصی را دریافت و شرکت در یک پر جنب و جوش، فکر تحریک بحث های گروهی با همسالان و استادان.

دانش آموزان از رابطه قوی PCBT با جامعه کسب و کار محلی که اجازه می دهد تا آنها را برای ایجاد یک فرصت یادگیری تعاملی با تمرکز قوی در دست بهره مند شوند - بر تجربه در محیط کار واقعی است.

چشم انداز ما

به بیشتر ترجیح سازمان آموزش ثبت نام در پرت فراهم می کند که کیفیت آموزش فنی و حرفهای برای دانشجویان بین المللی و محلی

ماموریت ما

ارائه آموزش با کیفیت بالا در تجارت، مدیریت و مهمان نوازی برای دانشجویان بین المللی و محلی با توسعه مهارت های استخدام و دانش از طریق جلسات اتاق کلاس موثر، پیاده سازی صنعت قرار گرفتن در معرض و آگاهی از فعالیت ها و ارائه فرصت های کاریابی صنایع برای کارآموزان ما قادر به پاسخگویی به نیازهای صنعت و استاندارد.

برای PCBT مطالعه چرا خوش آمدید در PCBT تیم ما امکانات گالری رویدادها تبلیغات

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Perth College of Business and Technology

این صلاحیت نقش افرادی که مسئولیت های ارشد و یا مدیریتی منعکس می کند. آنها ممکن است کار دیگران نظارت و یا نقش های تخصصی که در آن آنها دیگران را نظارت نیست، بلکه ارائه رهبر ... [+]

این صلاحیت نقش افرادی که از دانش و مهارت های تخصصی، همراه با تجربه در رهبری و مدیریت، سراسر طیف وسیعی از شرکت و صنعت زمینه منعکس می کند. افراد در این ابتکار و قضاوت استفاده سطح به برنامه ریزی و اجرای طیف وسیعی از توابع رهبری و مدیریت، با پاسخگویی برای نتایج شخصی و تیم در پارامترهای وسیع است. آنها با استفاده از مهارت های شناختی و ارتباطات برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و سنتز اطلاعات از انواع منابع و انتقال دانش خود به دیگران، و مهارت های خلاق و یا مفهومی برای بیان ایده ها و دیدگاه های و یا پاسخ به مشکلات پیچیده است.... [-]

استرالیا Perth
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Perth College of Business and Technology

این مدرک به افراد با عناوین شغلی مختلف از جمله مدیران، مشاوران برنامه و هماهنگ کننده برنامه اعمال می شود. ... [+]

این مدرک به افراد با عناوین شغلی مختلف از جمله مدیران، مشاوران برنامه و هماهنگ کننده برنامه اعمال می شود.

افراد در این نقش ممکن است تجربه قابل توجهی در طیف وسیعی از تنظیمات داشته باشد، اما به دنبال توسعه بیشتر مهارت های خود را در سراسر طیف گسترده ای از توابع کسب و کار.

در مقابل، آن را نیز ممکن است به کسانی که با تجربه کم و یا هیچ حرفه ای اعمال می شود، اما چه کسی دارای مهارت های کسب و کار صدا نظری و دانش است که آنها می خواهم برای توسعه به منظور ایجاد فرصت های آموزشی و اشتغال بیشتر است.... [-]

استرالیا Perth
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Perth College of Business and Technology

این صلاحیت نقش افراد کار به عنوان کارگردان بازاریابی، استراتژیست های بازاریابی و مدیران بازاریابی ملی، منطقه ای یا جهانی منعکس می کند. ... [+]

این صلاحیت نقش افراد کار به عنوان کارگردان بازاریابی، استراتژیست های بازاریابی و مدیران بازاریابی ملی، منطقه ای یا جهانی منعکس می کند. افراد در این موقعیت رهبری و جهت استراتژیک در فعالیت های بازاریابی یک سازمان است. آنها تجزیه و تحلیل، طراحی و اجرای احکام با استفاده از گسترده شایستگی های فنی، خلاق، مفهومی و مدیریتی است. پایگاه دانش خود را ممکن است بسیار تخصصی و یا گسترده در زمینه بازاریابی. این افراد اغلب برای نتایج گروه و عملکرد کلی عملکرد بازاریابی یک سازمان پاسخگو هستند.... [-]

استرالیا Perth
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Perth College of Business and Technology

این مدرک به کسانی که کار به عنوان مدیران و افسران پروژه مناسب است. ... [+]

این مدرک به کسانی که کار به عنوان مدیران و افسران پروژه مناسب است. در این نقش، افراد استفاده از مهارت های خوبی توسعه یافته و یک پایگاه دانش گسترده به درخواست راه حل برای یک محدوده تعریف شده از مشکلات غیر قابل پیش بینی و از انواع منابع تجزیه و تحلیل اطلاعات. آنها ممکن است رهبری و راهنمایی به دیگران با برخی از مسئولیت محدود برای خروجی از دیگران ارائه.

طول دوره

این دوره بیش از 26 هفته در 2 شرایط از جمله 5 هفته از تعطیلات تحویل داده است. کلاس ها به مدت 20 ساعت در هفته برنامه ریزی شده.... [-]

استرالیا Perth
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Perth College of Business and Technology

PCBT افتخار در تحویل با کیفیت بالا و ارزیابی برای دانش آموزان برای رسیدن به شایستگی به عنوان آشپز با III گواهی در پخت تجاری SIT30830. ... [+]

PCBT افتخار در تحویل با کیفیت بالا و ارزیابی برای دانش آموزان برای رسیدن به شایستگی به عنوان آشپز با III گواهی در پخت تجاری SIT 30،830. ما در حال ارائه شدن از بسته آموزشی تا دانش آموزان می توانید مطمئن باشید که آنها یکی از اولین به صنعت با مجموعه ای جدید از استاندارد قابلیت هستند.

این صلاحیت نقش آشپز تجاری که استفاده از طیف گسترده ای از مهارت های پخت منعکس می کند. آنها با استفاده از اختیار و قضاوت و دانش صدا از عملیات آشپزخانه. آنها با برخی از استقلال و تحت نظارت محدود کار می کنند و ممکن است به مشاوره عملیاتی ارائه و حمایت را به اعضای تیم.... [-]

استرالیا Perth
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی