Perth College of Business and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شور و شوق، آماده سازی، عملکرد، و هدف - چهار ستون ما را به موفقیت کالج پرت از کسب و کار و فناوری (PCBT) یکی از هتل در سراسر کشور شناخته شده و ثبت شده است، مدیریت و کسب و کار ارائه دهندگان آموزش، واقع در قلب شهر پرت، سرمایه و در حال رشد سریع شهرستان غرب استرالیا.

دانشجویان بین المللی و استرالیا این فرصت را به آموزش و تجربه در یک هتل واقعی صنعت قرار دادن.

بزرگ کلاس های درس-IT مجهز دلپذیر و پر جنب و جوش در پردیس شرق پرت و همچنین رستوران پلاتین و دولت از هنر و امکانات مرکز تابع، 13 کیلومتر تا شمال پردیس اصلی در یکی از حوزه شلوغ از وستمینستر واقع اطمینان دانش آموزان به دست آوردن ارزشمند دانش و تجربه.

تاریخچه

در حال رشد سریع گردشگری و صنعت مهمان نوازی می تواند تقاضای خود را در سال 2008، هنگامی که PCBT به ارائه مهارت های لازم برای کارگران تاسیس شد راضی نیست. آموزش و upskilling نیروی کار است.

ثبت نام و اعتبارنامه

PCBT ارائه کالج چند فرهنگی دوره تحت شرایط چارچوب استرالیا (AQF)، یک CRICOS ارائه دهنده ثبت نام (کد 03051J) معتبر است، یک سازمان ثبت آموزشی (RTO 52،014) تحت اختیارات کیفیت مهارت های استرالیا (ASQA) بدن نظارتی، و همچنین به عنوان یک عضو فعال شورای استرالیا برای آموزش و پرورش خصوصی و آموزش (ACPET).

هنگامی که شما در کالج پرت از کسب و کار و فناوری ثبت نام شما نه تنها یک دولت استرالیا به رسمیت شناخته شده و ارائه دهنده آموزش ثبت نام شما بخشی از یک جامعه پویا است که به چالش خواهد کرد و شما را در تلاش خود برای تبدیل شدن به یک رهبر قوی تر می شوند بپیوندید. این کالج به ایجاد یک جامعه و در عین حال فراگیر متنوع است که همه اعضای تشویق می کند برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را از طریق یادگیری، تعهد و متعهد است.

ما یک جامعه مدرسه که همه افراد در آغوش و پیشبرد این چارچوب و اعتقاد پیش بینی. ما اعتقاد داریم که این ایده آل است در مرکز همه چیز است که ما انجام می دهیم.

در PCBT شما هرگز فقط یک نام در یک فهرست. به لطف کلاس های کوچک اطمینان هر دانش آموز توجه شخصی را دریافت و شرکت در یک پر جنب و جوش، فکر تحریک بحث های گروهی با همسالان و استادان.

دانش آموزان از رابطه قوی PCBT با جامعه کسب و کار محلی که اجازه می دهد تا آنها را برای ایجاد یک فرصت یادگیری تعاملی با تمرکز قوی در دست بهره مند شوند - بر تجربه در محیط کار واقعی است.

چشم انداز ما

به بیشتر ترجیح سازمان آموزش ثبت نام در پرت فراهم می کند که کیفیت آموزش فنی و حرفهای برای دانشجویان بین المللی و محلی

ماموریت ما

ارائه آموزش با کیفیت بالا در تجارت، مدیریت و مهمان نوازی برای دانشجویان بین المللی و محلی با توسعه مهارت های استخدام و دانش از طریق جلسات اتاق کلاس موثر، پیاده سازی صنعت قرار گرفتن در معرض و آگاهی از فعالیت ها و ارائه فرصت های کاریابی صنایع برای کارآموزان ما قادر به پاسخگویی به نیازهای صنعت و استاندارد.

برای PCBT مطالعه چرا خوش آمدید در PCBT تیم ما امکانات گالری رویدادها تبلیغات

مکان ها

پرت

Address
110 Brown Street, East Perth
6004 پرت, استرالیای غربی, استرالیا