Sirromet Wines - Wine and Spirits Education Training

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

یکی از تم های بزرگ ادبی سفر شخصی از کشف و شادی که می توان از ریخته گری کردن قید مفهومی و در آغوش تجربه های جدید مشتق شده است. ما از شما دعوت به باز کردن به Sirromet. ما مفتخریم که بیش از 800 جایزه معتبر ملی و بین المللی شراب از باز کردن در سال 2000 جمع آوری شده است.

برای بسیاری از ما، اجازه دادن به یک شراب معنی باز کردن "اجازه می دهد آن را به نفس کشیدن و رها طعم اغلب پیچیده و عطر آن است. از آنجا که شراب با کیفیت بر روی مو آغاز خواهد شد، Sirromet ویژگی عطر و طعم و کیفیت از شراب ما به میوه استثنایی رشد در تاکستان گرانیت کمربند ما. با 100 هکتار زیر درخت مو، انگور Sirrromet را در ارتفاع بالا از شهرت منطقه گرانیت کمربند کوئینزلند واقع شده است.

واقع در زیبا کوه های پنبه ای، فقط یک درایو کوتاه از Brisbane و ساحل طلا، دولت Sirromet از امکانات مدرن ارائه غذا و شراب دوستداران تجربه کارخانه شراب سازی نهایی - ترکیب تولید، درب انبار ها، رستوران ها 5 ستاره، زنده با معماری منحصر به فرد و خیره کننده منظره. سفر به Sirromet وعده ماجراهای جدید، دوستی های جدید و اکتشافات جدید فوق العاده است.

هیچ چیز خسته کننده تر از در راه خود را گیر وجود دارد. اگر شما به تلاش چیزهای جدید باز می کنیم، Sirromet نمی خواهد نا امید. در واقع، آن لذت خواهد شد. و به این ترتیب خاطرات شما ایجاد زمانی که شما باز کردن با Sirromet.

تاریخ

در حالی که در سفر به ویکتوریا، کارآفرین کوئینزلند و تاجر، تری موریس یک مهمانی شام با برخی از دوستان او حضور داشتند. تری ذکر است که او شراب بزرگ از گرانیت کمربند کوئینزلند که دوستان ویکتوریا خود خندید و گفت سعی کرده بود "هیچ چیز مانند یک شراب بزرگ از کوئینزلند وجود دارد." این که جرقه تری مورد نیاز برای ایجاد چشم انداز خود را برای Sirromet بود.

تری تصمیم گرفت تا در گرانیت کمربند منطقه مشهور برای ترکیب منحصر به فرد خود را از خاک غنی، ارتفاع بالا و آب و هوای سرد زمین، ارائه محل مناسب برای رشد انگور. دستگاه چاپگر هر دو روش سنتی و تکنولوژی جدید، Sirromet تولید شراب با کیفیت نفیس به رسمیت شناخته شده در صحنه جهانی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

گواهی در شراب و روح آموزش و پرورش (WSET) سطح 1

Campus تمام وقت October 2018 استرالیا Mount Cotton

نیاز به حداقل 2-4weeks از مطالعه خود از WSET کتابچه قبل از نشستن 1 روز البته سخنرانی عرضه می شود. سطح 1 دوره شامل 6 شراب، سخنرانی ها، مطالعه بروشور و امتحانات و هر حمل و نقل به و از انگلستان است. [+]

گواهی در سطح WSET 1

شراب و روح آموزش و پرورش اعتماد (WSET) در سال 1969 تاسیس شد برای ارائه آموزش با کیفیت بالا و آموزش در شراب و ارواح. از آن زمان، WSET به بدن بین المللی قبل از هر چیز در زمینه شراب و ارواح آموزش رشد کرده است، با مجموعه ای از مدارک پی، پس از.

این یک نتیجه فوق العاده برای Sirromet آب گوجه فرنگی، و یک فرصت عالی برای یادگیری بیشتر در مورد شراب در یک راه بسیار خوبی سیستماتیک، طعم، انواع، کشور، آب و هوا آب و هوا و غیره است. البته ایده آل برای است.... [-]


گواهی در شراب و روح آموزش و پرورش (WSET) سطح 2

Campus تمام وقت November 2018 استرالیا Mount Cotton

نیاز به حداقل 2-3 ماه پس از مطالعه خود از WSET قبل از نشستن 3 روز البته سخنرانی کتاب عرضه می شود. سطح 2 دوره شامل 30 شراب از سراسر جهان، سخنرانی، کتاب مطالعه، امتحانات و هر حمل و نقل به و از انگلستان است. [+]

گواهی در سطح WSET 2

نیاز به حداقل 2-3 ماه پس از مطالعه خود از WSET قبل از نشستن 3 روز البته سخنرانی کتاب عرضه می شود. سطح 2 دوره شامل 30 شراب از سراسر جهان، سخنرانی، کتاب مطالعه، امتحانات و هر حمل و نقل به و از انگلستان است.

اگر شما و حداقل 7 نفر دیگر مایل به انجام L1 یا L2 البته، و شما نیاز زمان خود مطالعه اختصاص داده اند، ما می توانیم یک تاریخ خاص و البته برای گروه خود را ایجاد کنید، لطفا جزئیات زیر ارسال کنید. ما نیاز به یک حداقل 8 و حداکثر 15 نفر در هر دوره.... [-]