The Eagle Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از زمان آغاز فعالیت خود در سال 2003، آکادمی عقاب استرالیا بهترین انتخاب برای دانشجویان استرالیایی و بین المللی است که به دنبال یک آکادمی کامل ورزشی، تناسب اندام و تفریحی با گزینه های فراوان هستند. آکادمی عقاب دائما بهبود می یابد و پیشنهادات دوره خود را تغییر می دهد تا دانش آموزان خود را دقیقا همان چیزی که می خواهند. ما در حال حاضر دوره های انگلیسی و تجاری داریم!

آکادمی عقاب دارای مدارک و دوره های آموزشی در زمینه کسب و کار، زبان انگلیسی، تفریحی در فضای باز، ورزش و تفریح ​​و تناسب اندام است تا دوره های مفید خود را برای کسانی که به دنبال استخدام در باشگاه های ورزشی، ورزشگاه ها، گردشگری، مهمان نوازی و دیگر زمینه های کسب و کار هستند، افزایش دهند. ما در خدمت دوستانه مشهور ما قرار می دهیم و آسان است که ببینیم چرا بیش از 500 دانشجو از هر قاره در سال گذشته تحصیل کرده اند.

هدف ما ارائه یک کیفیت عالی آموزش و مربیگری، در محیط با کیفیت بالا، با قیمت مناسب، برای دادن دانش آموزان ما به منافع مشخص نسبت به دیگران است.

ما با سایر آکادمی های ورزشی برتر و مرکز برای ارائه برنامه های ما (زیر را ببینید) کار می کنیم. با استفاده از این آکادمی های متخصص، همه رهبران در ورزش های انتخابی خود، به تعدادی از بهترین مربیان واجد شرایط و بهترین امکانات در استرالیا دسترسی می یابید.

این که آیا دانش آموزان علاقه مند به ورزش عمومی و یا دانش تفریحی مانند تغذیه، و یا مدیریت ورزش هستند؛ دوره های آموزشی در تناسب اندام، گشت و گذار یا سایر فعالیت های آبزی؛ یک حرفه در کسب و کار؛ یا برای بهبود مهارت های خود در زبان اسپانیایی و انگلیسی؛ ما می توانیم نیازهای خود را تامین کنیم.

ما اکنون داریم دانشگاهی در Fortitude Valley، Carina، Broadbeach و Coolangatta!

ما می خواهیم از شما به آکادمی خوش آمدید و اعتماد کنیم که دوره انتخاب شده شما چیزی است که شما امیدوار بودید، که ورزش، تناسب اندام، کسب و کار، تفریحی و یا توانایی انگلیسی شما بهبود می یابد و مهمتر از همه اینکه شما از زمان خود با ما لذت می برید. لطفا در صورت تمایل به ما اطلاع دهید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Diplomas » از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

دیپلم کسب و کار

Campus تمام وقت زمان ثبت نام باز است استرالیا Southport Brisbane Coolangatta + {تعداد} بیشتر

[+]

این صلاحیت نیز به نیازهای افراد با تجربه های حرفه ای کم و یا هیچ مناسب، اما چه کسی دارای مهارت های کسب و کار صدا نظری و دانش است که آنها می خواهم برای توسعه به منظور ایجاد فرصت های آموزشی و اشتغال بیشتر است.

با توجه به امکانات موجود و امکانات مورد استفاده شما، خواهید دید که هیچ رقیبی نمیتواند قیمت ما را برای ارزش مطابقت دهد. اگر موافق نباشید، پیشنهادات رقیب ما را به صورت کتبی ارائه دهید، و ما احساس اعتماد به نفس می کنیم که می توانیم آن را برای شما ضرب کنیم. ... [-]


دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Advanced Diploma of Leadership and Management

Campus تمام وقت 18  زمان ثبت نام باز است استرالیا Southport Brisbane Coolangatta + {تعداد} بیشتر

[+]

اگر موافق نباشید، پیشنهادات رقیب ما را به صورت کتبی ارائه دهید، و ما احساس اعتماد به نفس می کنیم که می توانیم آن را برای شما ضرب کنیم.

پیش نیازهایی: دانش آموزان می توانند برای شناخت تحصیل قبلی یا اعتبار مستقیم درخواست دهند. این ممکن است دوره آموزشی را کاهش دهد.

دانش آموزان باید تمام 12 واحد زیر را برای کسب مدرک تحصیلی مطالعه کنند.

[-]

دوره های آموزشی

ELICOS Intensive Spoken and Written English Course (Beginner – Advanced)

Campus تمام وقت 12  زمان ثبت نام باز است استرالیا Southport Brisbane + {تعداد} بیشتر

[+]

دانش آموزان ویزا باید آگاه باشند که نمایندگان می توانند از طرف ما برای استخدام دانش آموزان عمل کنند. این عوامل در وب سایت ما ذکر شده است.

سطح

[-]

گواهی

گواهی III در تناسب اندام

Online Campus پاره وقت 12  زمان ثبت نام باز است استرالیا Southport Brisbane + {تعداد} بیشتر

این مدرک مهارت ها و دانش برای یک فرد به صالح در طیف وسیعی از فعالیت ها و عملکرد نیاز به کار مستقل در یک محدوده تعریف شده از موقعیت و فعالیت آموزش ورزش فراهم می کند. [+]

این مدرک مهارت ها و دانش برای یک فرد به صالح در طیف وسیعی از فعالیت ها و عملکرد نیاز به کار مستقل در یک محدوده تعریف شده از موقعیت و فعالیت آموزش ورزش فراهم می کند. نتایج کوهنوردی عبارتند از: ارائه تمرینات ورزشی برای گروه ها، تیم ها یا برنامه های ورزشی. کار ممکن است در مکان هایی مانند سالن های ورزشی، امکانات تناسب اندام، استخر ها، امکانات اجتماعی یا محیط های فضای باز انجام شود.

دوره دوره: 12 ماه (52 هفته، شامل 40 هفته تحصیل و 12 هفته تعطیل).... [-]


گواهی iii در کسب و کار

Online Campus پاره وقت زمان ثبت نام باز است استرالیا Southport Brisbane Coolangatta + {تعداد} بیشتر

این واجد شرایط، نقش های مختلف افراد در بخش های صنعت مختلف را نشان می دهد که طیف وسیعی از صلاحیت ها را با استفاده از اختیار، قضاوت و دانش نظری مرتبط مورد استفاده قرار می دهند. آنها ممکن است مشاوره فنی و پشتیبانی به یک تیم ارائه می کنند. [+]

این واجد شرایط، نقش های مختلف افراد در بخش های صنعت مختلف را نشان می دهد که طیف وسیعی از صلاحیت ها را با استفاده از اختیار، قضاوت و دانش نظری مرتبط مورد استفاده قرار می دهند. آنها ممکن است مشاوره فنی و پشتیبانی به یک تیم ارائه می کنند. مشتریان کلیدی برای این مدرک، زبان آموزان داخلی و بین المللی هستند که مایل به کار مشاوره خدمات مشتری، اپراتور ورود اطلاعات، کارمند عمومی، افسر اداری یا افسر پردازش کلمه هستند.... [-]


ویدئو ها

Carina Campus

Fortitude Valley Campus

Southport Campus

تماس

آدرس 56 Nerang St.
4215 Southport, Queensland, استرالیا

آدرس 360 St Pauls Terrace
4006 Brisbane, Queensland, استرالیا

آدرس 70 Griffith Street
4225 Coolangatta, Queensland, استرالیا

آدرس 56 Zahel Street
4152 Brisbane, Queensland, استرالیا