University of Southern Queensland (USQ)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا شما در مورد تحصیل در استرالیا فکر می کنید؟ University of Southern Queensland (USQ) خود را در ارائه بهترین پشتیبانی ممکن است برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیلی و حرفه ای خود را. دانش آموزان USQ از کلاس های کوچک، فضاهای یادگیری مشترک و مجموعه ای از خدمات پشتیبانی برای افزایش تجربه تحصیلی شما بهره مند هستند. با دانشجویان بیش از 80 کشور و مدارک و برنامه های معتبر بین المللی، می توانید تحصیل در محوطه دانشگاه، خارجی یا آنلاین را مطالعه کنید.

دربارهی ما

دانشگاه جنوب کوئینزلند یک دانشگاه پویا است که برای ارائه مدارک و برنامه های کیفیت در یک محیط انعطاف پذیر و حمایت کننده ای اختصاص داده است. در بیش از 50 سال، USQ تبدیل به یک موسسه آموزشی و پژوهشی برجسته شده است، آموزش و پرورش در سراسر جهان از سه منطقه منطقه ای: Toowoomba، Springfield، و Ipswich. ما همچنین مرکز توزیع در Stanthorpe را داریم.
دانش آموزان ما توسط سخنرانانی که رهبران در رشته های خود هستند، آموزش می دهند، که، مانند برنامه های ما، با چهره مداوم در حال تغییر صنعت، به روز می شوند. ما افتخار می کنیم شماره 1 در کوئینزلند برای فارغ التحصیلان در تمام وقت (Survey Destinations، 2014-2016) باشد. صرف نظر از این که دانشجویان ما به صورت آنلاین یا در محوطه دانشگاه تحصیل می کنند، تمرکز ما این است که آنها را با پشتیبانی شخصی آماده کنیم.
هر دانش آموز دسترسی به افسران روابط دانشجویی USQ (SROs) را دارد که می توانند از طریق سفر یادگیری خود آنها را پشتیبانی کنند.

دوره های آموزشی

برنامه های ارائه شده در USQ با هدف آماده سازی آمادگی های صنعتی، فارغ التحصیلان بین المللی شناخته شده و واجد شرایط طراحی شده اند. در USQ، شما می توانید در دیپلم، دوره کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و سطح تحقیق تحصیل کنید. شما همچنین می توانید از دوره های تک دوره ای حرفه ای ما، برنامه های Pathway و دوره های زبان انگلیسی برای ارتقای حرفه ای خود بهره مند شوید.

تقریبا 28000 دانش آموز از سراسر استرالیا و در سراسر جهان برای مطالعه در USQ در زمینه های:

 • تجارت و بازرگانی
 • هنرهای خلاق و رسانه
 • تحصیلات
 • مهندسی و محیط زیست
 • بهداشت و جامعه
 • علوم انسانی و ارتباطات
 • فناوری اطلاعات
 • قانون و عدالت
 • علوم
 • پژوهش
 • برنامه زبان انگلیسی و Pathway
 • توسعه حرفه ای

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba دانشگاه اصلی دانشگاه است و به راحتی با امکانات متنوعی از امکانات متنوع برای نیازهای دانشجویی مجهز شده است. بزرگترین USQ در سه محوطه دانشگاه در مورد اندازه آن، USQ Toowoomba ارائه می دهد تجربه کامل در پردیس با مسکن کالج مسکونی و طیف گسترده ای از فعالیت های زندگی دانشجویی تکمیل برنامه دانشگاهی است.

USQ Toowoomba در یکی از بزرگترین شهرهای درون استرالیا واقع شده است، فقط یک ساعت و 40 دقیقه رانندگی در غرب بریزبن و نزدیک به فرودگاه Toowoomba Wellcamp.

USQ همچنان یک سرویس اتوبوس بین المللی شاتل روزانه بین USQ Toowoomba، USQ Springfield و USQ Ipswich ارائه می دهد، به دانشجویان گزینه های بیشتری و انعطاف پذیری برای حضور در کلاس ها را با توجه به نیازهای آنها ارائه می دهد.

USQ Springfield

USQ Springfield یک مدرسه تازه و مدرن است که در قلب یکی از مناطق پرجمعیت کوئینزلند واقع شده است.

USQ Springfield ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در یک محیط پر جنب و جوش فقط 25 دقیقه از Ipswich CBD، 45 دقیقه از شهر بریزبن و یک ساعت از ساحل طلا.

محوطه برای تولید و عملکرد دیجیتال برای دانشگاه، این محوطه شامل یک مرکز پخش تلویزیونی و رادیویی استاندارد صنعتی و فضاهای تمرینی، و همچنین اتاق های آموزشی مشترک، آزمایشگاه های جدید با نام تجاری جدید است.

شبیه ساز پرواز جهانی کلاس USQ اسپرینگفیلد اولین نوع خود در کوئینزلند است. شبیه ساز USQ یک جت جت باریک است، جایی که دانش آموزان هواپیمایی می توانند یک پرواز کامل را انجام دهند، هر دو سناریو منظم و غیر معمول در حالی که تکمیل چک و روش.

USQ Ipswich

دانشگاه ایپسویک USQ در یک سایت میراث در یکی از قدیمی ترین شهرهای استرالیا قرار دارد. ما از سال 2006 بخشی از ایپسویچ بوده ایم و به عنوان منطقه رشد می کنیم، ما تعهد خود را به منطقه گسترش می دهیم.

محوطه برگزاری USQ Ipswich در سراسر شهر و همچنین یک کتابخانه خیره کننده ای که دارای یک جنگل بارانی زنده است، در حال گردش است. این دانشگاه در فاصله 55 دقیقه از شهر بریزبن، ساعت یک و 15 دقیقه از ساحل طلا است و از طریق حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. خانه ای به دانشکده بهداشت و سلامت USQ، USQ Ipswich شامل امکانات آموزشی ویژه پزشکی و آزمایشگاه های پرستاری بالینی جدید، زمین های ورزشی، کافه و سالن ورزشی است.

آنلاین

با مطالعه آنلاین در USQ، از یک زندگی راحت تر است تا یک تحصیل در زندگیتان باشد. ما در موفقیت دانش آموزان متمرکز هستیم، بنابراین ما برای شما در شرایط حرفه ای تمرکز، به طور کامل معتبر به زندگی شلوغ خود را آسان تر است. در حقیقت، ما در مقطع کارشناسی فارغ التحصیلان دانشگاه کوئینزلند هستیم (Study Destinations Survey 2014-2016). شما می توانید بخشی نیمه وقت یا تمام وقت را مطالعه کنید یا بار تحصیل خود را به عنوان تغییرات زندگی برای شما تغییر دهید - کلاس درس شما به اندازه کامپیوتر شما نزدیک است.

دانشجویان ما که برای تحصیل آنلاین انتخاب می کنند بسیار بخشی از جوامع دانشگاهی ما هستند و بسیار خوش آمدید به ما در دانشگاه و همچنین استفاده از امکانات گسترده و خدمات پشتیبانی که ما باید ارائه دهیم.

دانش آموزان آنلاین می توانند به کلاس آنلاین انعطاف پذیر خود دسترسی پیدا کنند که به آنها اجازه می دهد تا هنگام تحصیل و حتی نحوه تحصیل آنها را انتخاب کنند. جای تعجب نیست که بیش از 75 درصد دانش آموزان ما در این حالت مطالعه می کنند.

حمایت دانشجویان بین المللی

 • جمع آوری فرودگاه رایگان و انتقال به محل اقامت شما برای دانشجویان تازه وارد
 • کالج های مسکونی و مسکن خارج از پردیس
 • کارگاه دانشجویی بین المللی در مراکز شغلی ایالات متحده آمریکا
 • رفاه دانشجویان، سلامت، مشاوره و رفاه
 • پشتیبانی از چندین ایمان و خدمات
 • رویدادهای و فعالیت های دانش آموزان منظم
 • منابع معلولیت

اطلاعات بیشتر در مورد خدمات USQ بین المللی را بیابید.

کجا ماندن؟

اگر قصد دارید در پردیس با USQ تحصیل کنید، تعدادی از گزینه های اقامت در دسترس برای هر بودجه وجود دارد - همه در مجاورت هر کدام از دانشگاه های USQ. اطلاعات بیشتر در مورد محل اقامت با USQ بیشتر بدانید.

آیا شما آماده هستید که در USQ درخواست کنید؟

درخواست برای مطالعه با USQ آسان است! اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند درخواست ما را بدست آورید و درخواست خود را آغاز کنید. به یاد داشته باشید، برای درخواست در USQ هزینه ای وجود ندارد

پژوهش

USQ متعهد به انجام تحقیقاتی است که نه تنها مربوط به تحصیل است، بلکه با صنعت و ذینفعان ما همکاری می کند و به نوآوری هایی که به جوامع، ملت و فراتر از آن کمک می کند، کمک می کند.

کلیدی برای فرهنگ تحقیقاتی ما در حال کار با صنعت برای درک مشکلات مربوط به بخش و همکاری در ایجاد ایده های جدید و فن آوری است که تاثیر واقعی بر سود منصفانه است. ما توانایی تحقیق و تخصص در زمینه های زیر را داریم:

 • کشاورزی و تجارت کشاورزی
 • فیزیک نجومی
 • میراث فرهنگی و باستان شناسی
 • زندگی دیجیتال
 • علوم محیطی
 • بهداشت و علوم رفتاری
 • علوم ریاضی و Hypersonic
 • مهندسی مواد و فن آوری مهندسی
 • جامعه منطقه ای و توسعه اقتصادی

ما برای کارهای ما در مواد و کامپوزیت های آینده، همکاری می کنیم، با همکاری شرکای صنعت بین المللی و سایر موسسات تحقیقاتی، برای تعیین راه حل های مناسب سازگار با محیط زیست برای برخی از بزرگترین کالاهای جهان، شناخته شده ایم.

USQ نیز به سرعت در حال ظهور به عنوان یک رهبر جهانی تحقیق در سیستم های کشاورزی و مدیریت چشم انداز روستایی پایدار با تحقیقات در زمینه علوم محیطی، علوم محاسباتی و ریاضی، علوم کشاورزی و مهندسی است. پروژه های تحقیقاتی بین المللی در آسیا کمک به بهبود آبیاری، تولید سبزیجات و تجارت قهوه در میان دیگران است.

محققان ما از سوپر مارکت ها به بقای سرطان منطقه ای در حال تلاش برای بهبود کیفیت زندگی برای همه از طریق تحقیقات بهداشتی ما هستند. پروژه ها شامل پرداختن به نیازهای منحصر به فرد جمعیت های منطقه ای و روستایی با تحقیقاتی در زمینه سیستم های بهداشتی، علمی و فناوری، دسترسی و مراقبت، زیرساخت و نوآوری هستند. محققان USQ نیز تحقیقات بالقوه برای غذاهای کاربردی را برای معکوس کردن چاقی و بیماری های التهابی مزمن در نظر می گیرند، که پایه ای برای نهایت ارائه مزایای سلامتی مطلوب برای کاهش خطرات ناشی از اختلالات زندگی مزمن است.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در USQ به طیف گسترده ای از امکانات دسترسی دارند و توسط محققان و شرکای ما حمایت می شوند تا محیط زیست پویا و پرطرفدار را تقویت کنند. برنامه نوآورانه تحصیلی USQ توسط پژوهش (HDR)، افق دانش آموزان را گسترش می دهد و آنها را برای چالش کشیدن حرفه ها در زمینه های انتخابی خود، برای افزایش مهارت های کاری و نوآوری خود، آماده می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دانشنامه های فارغ التحصیلی » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید گواهی های فارغ التحصیلی » بازدید کنید مقطع کاردانی » بازدید کنید Online DBA » بازدید کنید Online دکترا(PhD) » بازدید کنید Online گواهی های فارغ التحصیلی » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Online Courses » بازدید کنید Online کارشناسی » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Law حقوق شناسی » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه فارغ التحصیلی

دیپلم تحصیلات تکمیلی کسب و کار (gdbz)

Online Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 4  February 2019 استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

به دنبال گسترش فرصت های شغلی خود را و یا انجام مطالعه تخصصی کارشناسی ارشد در کسب و کار؟ با طیف گسترده ای از تخصص، و یا توانایی را به خیاط درجه را با توجه به منافع خود، دیپلم USQ از کسب و کار به شما این فرصت به چین منافع مطالعه خود را به مناطقی که بهترین پشتیبانی آرمان های حرفه ای کسب و کار خود را. [+]

گسترش مهارت های کسب و کار و دانش خود را

به دنبال گسترش فرصت های شغلی خود را و یا انجام مطالعه تخصصی کارشناسی ارشد در کسب و کار؟ با طیف گسترده ای از تخصص، و یا توانایی را به خیاط درجه را با توجه به منافع خود، دیپلم USQ از کسب و کار به شما این فرصت به چین منافع مطالعه خود را به مناطقی که بهترین پشتیبانی آرمان های حرفه ای کسب و کار خود را. فارغ التحصیل دیپلم انعطاف پذیری کسب و کار نیز شما فراهم می کند با این گزینه را انتخاب دو تخصص.... [-]


مقطع کاردانی

دانشکده مهندسی (مهندسی سیستم های کامپیوتری)

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

بخشی از آیندۀ با مدرک مهندسی سیستم های کامپیوتری (USQ) برای گسترش چشم اندازهای حرفه ای خود و فرصتی برای تبدیل شدن به مهندس مهندس باشید. مدرک کارشناسی مهندسی به شما آزادی انتخاب برای شروع کار در صنعت را به شما خواهد داد، یا یک مرحله پیاپی برای مطالعه بیشتر تعیین کنید. [+]

برنامه، طراحی و توسعه

بخشی از آیندۀ با مدرک مهندسی سیستم های کامپیوتری (USQ) برای گسترش چشم اندازهای حرفه ای خود و فرصتی برای تبدیل شدن به مهندس مهندس باشید. مدرک کارشناسی مهندسی به شما آزادی انتخاب برای شروع کار در صنعت را به شما خواهد داد، یا یک مرحله پیاپی برای مطالعه بیشتر تعیین کنید.

تجربه قبلی از طریق TAFE یا کار؟

قبلا دیپلم از طریق TAFE یا تجربه از طریق کار؟ سپس درجه خود را با اعتبار که قبلا به دست آورده اید پیگیری کنید.... [-]


دانشکده مهندسی (مهندسی معدن)

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

مدرک مهندسی USQ (معدن) به عنوان بخشی از پروژه ملی صنایع معدنی (MINAD) ایجاد شده توسط شورای مواد معدنی استرالیا (MCA) توسعه یافته است. این درجه به شما آزادی انتخاب برای شروع کار خود را می دهد و یا یک مرحله ای برای تحصیل بیشتر است. [+]

تبدیل شدن به بخشی از صنعت معدن

مدرک مهندسی USQ (معدن) به عنوان بخشی از پروژه ملی صنایع معدنی (MINAD) ایجاد شده توسط شورای مواد معدنی استرالیا (MCA) توسعه یافته است. این درجه به شما آزادی انتخاب برای شروع کار خود را می دهد و یا یک مرحله ای برای تحصیل بیشتر است.

شما برنامه ریزی، طراحی، آزمایش و بهره برداری از معادن باز و زیرزمینی را مطالعه خواهید کرد، بلکه این فرصت را برای دانش و مهارت های خود در کلاس و سایت های استخراج معادن خواهید داشت.... [-]


گواهی فارغ التحصیلی

Graduate Certificate of Education

Online Campus تمام وقت پاره وقت 6 - 24  February 2019 استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

[+]

همه دوره ها در هر حالت در هر ترم و یا سال در دسترس هستند. دانش آموزان توصیه برای بررسی دوره و حالت پیشنهاد لیست برای هر ترم / سال. [-]

گواهی تحصیلات تکمیلی (برنامه درسی و آموزش و پرورش)

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

گواهینامه تحصیلات تکمیلی USQ (برنامه درسی و آموزش و پرورش) ایده آل برای رهبران آموزشی موجود و مشتاق است که می خواهند دانش خود را از برنامه های درسی و عملیات آموزشی در محیط های آموزشی معاصر افزایش دهند. [+]

تقویت مهارت های مدیریت آموزشی خود را

گواهینامه تحصیلات تکمیلی USQ (برنامه درسی و آموزش و پرورش) ایده آل برای رهبران آموزشی موجود و مشتاق است که می خواهند دانش خود را از برنامه های درسی و عملیات آموزشی در محیط های آموزشی معاصر افزایش دهند.

تحصیلات عالی

پس از اتمام گواهی تحصیلات تکمیلی (برنامه درسی و آموزش و پرورش) با حداقل GPA از 4.0، شما می توانید از اعتبار خود را از مطالعات خود را دریافت و به تکمیل استاد آموزش (برنامه درسی و رهبری آموزشی).... [-]


گواهی تحصیلات تکمیلی (توسعه حرفه ای)

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

گواهینامه تحصیلات تکمیلی USQ (توسعه حرفه ای) ایده آل است اگر شما در تدریس، مشاوره، آموزش، کار و یا نقش اجتماعی توسعه کار کنید و از برنامه ریزی حرفه ای و توسعه دانش آموزان، مشتریان و سازمان ها حمایت کنید. این گواهی فارغ التحصیل برای تمرینکنندگان جدید و با تجربه است که به دنبال مسائل تصویر بزرگ در توسعه حرفه ای، از جمله سیاست، اشتغال و یادگیری هستند. [+]

تخصص خود را گسترش دهید

گواهینامه تحصیلات تکمیلی USQ (توسعه حرفه ای) ایده آل است اگر شما در تدریس، مشاوره، آموزش، کار و یا نقش اجتماعی توسعه کار کنید و از برنامه ریزی حرفه ای و توسعه دانش آموزان، مشتریان و سازمان ها حمایت کنید. این گواهی فارغ التحصیل برای تمرینکنندگان جدید و با تجربه است که به دنبال مسائل تصویر بزرگ در توسعه حرفه ای، از جمله سیاست، اشتغال و یادگیری هستند.

انعطاف پذیری مطالعه... [-]


گواهی تحصیلات تکمیلی (مشاوره در زمینه های آموزشی)

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

آیا مایل هستید که حرفه تدریس خود را در زمینه راهنمایی و مشاوره به عنوان افسر راهنمایی، مشاور یا مشاور مدرسه گسترش دهید؟ گواهی فارغ التحصیل آموزش (مشاوره در زمینه های آموزشی) به شما کمک خواهد کرد تا این انتقال را انجام دهید. [+]

تغییر در زندگی دیگران

آیا مایل هستید که حرفه تدریس خود را در زمینه راهنمایی و مشاوره به عنوان افسر راهنمایی، مشاور یا مشاور مدرسه گسترش دهید؟ گواهی فارغ التحصیل آموزش (مشاوره در زمینه های آموزشی) به شما کمک خواهد کرد تا این انتقال را انجام دهید.

ایجاد مهارت های مشاوره ای ابتدایی و درک مسائل کلیدی که دانشجویان با آن روبرو می شوند و نحوه برخورد متخصصان آموزش و پرورش امروزه با آنها. این تخصص شما را به نظریه های کلیدی و روش های مشاوره در زمینه های آموزشی معرفی می کند. شما این فرصت را دارید تا دوره ای را در ارتقاء سلامت روانی و مداخله یا پاسخ به سوءاستفاده و غفلت کودک مورد بررسی قرار دهید.... [-]


گواهی فارغ التحصیل از آموزش (بزرگسالان، حرفه ای و یادگیری در محل کار)

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

یادگیری زمانی متوقف نمی شود که ما مدرسه را ترک کنیم. در حال حاضر، بخش ذاتی محیط کار معاصر است. تقاضای روزافزونی برای مربیان وجود دارد که قادر به طراحی، پیاده سازی و ارائه طیف وسیعی از فرصت های یادگیری برای بزرگسالان در محل کار و جامعه گسترده تر هستند. [+]

کاوش فرصت های آموزشی

یادگیری زمانی متوقف نمی شود که ما مدرسه را ترک کنیم. در حال حاضر بخش ذاتی محیط کار معاصر است. تقاضای روزافزونی برای مربیان وجود دارد که قادر به طراحی، پیاده سازی و ارائه طیف وسیعی از فرصت های یادگیری برای بزرگسالان در محل کار و جامعه گسترده تر هستند.

گواهی تحصیل فارغ التحصیل USQ (بزرگسالان، حرفه ای و یادگیری در محل کار) فرصتی را برای شما برای مطالعه یادگیری آسان فراهم می کند. طراحی شده برای شیر در محیط کاری شما، با یادگیری مناسب و مفید، این درجه شما را قادر می سازد تا یک پروژه مبتنی بر کار را برای ارزیابی کامل کنید.... [-]


گواهی فارغ التحصیل از مطالعات حرفه ای

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

گواهی فارغ التحصیلان حرفه ای به طور خاص برای حرفه ای ها برای توسعه مهارت های خود و کسب مدرک کارشناسی ارشد در حالی که حفظ موقعیت فعلی اشتغال خود را. [+]

سطح بالایی از تخصص خود را نشان دهید

گواهی فارغ التحصیلان حرفه ای به طور خاص برای حرفه ای ها برای توسعه مهارت های خود و کسب مدرک کارشناسی ارشد در حالی که حفظ موقعیت فعلی اشتغال خود را.

شما قادر خواهید بود مطالعات خود را با پروژه ها و تحقیقات خود در زمینه حرفه ای خود ترکیب کرده و منافع خود را برای شما و محل کار خود به ارمغان بیاورید. مطالعات حرفه ای یک روش مدرن برای باز شدن فرصت های تحصیلی و حرفه ای برای حرفه ای های شلوغ است.... [-]


گواهی فارغ التحصیل از کسب و کار (gcbu)

Online Campus تمام وقت پاره وقت 6 - 24  February 2019 استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online + {تعداد} بیشتر

این که آیا شما کسب و کار قبل از مطالعه کرده اند، دارند مربوطه تجربه کار حرفه ای بدون مطالعه، و یا یک منطقه مربوط به سازمان ملل متحد را مطالعه کرده اند، گواهی تحصیلات تکمیلی USQ از کسب و کار می تواند چشم انداز شغلی خود را با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد گسترش دهد. [+]

پیشرفت در محل کار خود را با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

این که آیا شما کسب و کار قبل از مطالعه کرده اند، دارند مربوطه تجربه کار حرفه ای بدون مطالعه، و یا یک منطقه مربوط به سازمان ملل متحد را مطالعه کرده اند، گواهی تحصیلات تکمیلی USQ از کسب و کار می تواند چشم انداز شغلی خود را با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد گسترش دهد.

شما می توانید انتخاب کنید به مطالعه:

تخصص مدیریت کسب و کار که در آن شما چهار دوره کسب و کار اصلی از کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را انتخاب نمایید. اگر شما مایل به در و مطالعه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی شما باید این تخصص را انتخاب نمایید. تخصص عمومی که در آن شما قادر به انتخاب هر چهار کسب و کار و تجارت دوره های کارشناسی ارشد، و یا از منطقه مورد مطالعه با تایید دانشگاه، به فرد مدرک خود را به نیازهای شما. مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. تخصص نام که در آن شما می توانید انتخاب کنید به تخصص در یک منطقه، از جمله: تجارت محصولات کشاورزی (در سال 2017 در دسترس نیست) بزرگ داده و تجسم مدیریت تجارت رهبری کسب و کار (قابل دسترس از semsester 2، 2017) مدیریت بحران بازاریابی دیجیتال تجزیه و تحلیل ترافیک (قابل دسترس از ترم 2، 2017) دگرگونی های دیجیتال اورژانس و ارتباطات فاجعه (قابل دسترس از ترم 2، 2017) رهبری شرکت FINANCE مدیریت کسب... [-]

گواهی کارشناسی ارشد

گواهی تحصیلات تکمیلی (زبانشناسی کاربردی)

Online Campus تمام وقت پاره وقت November 2018 استرالیا Toowoomba Australia Online + {تعداد} بیشتر

گواهی تحصیل فارغ التحصیل USQ در مورد آموزش (زبان شناسی کاربردی) ایده آل است اگر شما با زبان دوم سخنرانان زبان و جوامع خود، یا در زمینه گفتار درمانی و آسیب شناسی، بهداشت همدلی، روانشناسی و یا آموزش در تنظیمات مختلف که نیاز به مهارت در مدیریت ارتباطات و تعامل متقابل فرهنگی [+]

دانش خود را در زبانشناسی کاربردی افزایش دهید

گواهی تحصیل فارغ التحصیل USQ در مورد آموزش (زبان شناسی کاربردی) ایده آل است اگر شما با زبان دوم سخنرانان زبان و جوامع خود، یا در زمینه گفتار درمانی و آسیب شناسی، بهداشت همدلی، روانشناسی و یا آموزش در تنظیمات مختلف که نیاز به مهارت در مدیریت ارتباطات و تعامل متقابل فرهنگی

این دوره چهار دوره ای، شما را قادر می سازد تا دانش و مهارت های خود را به عنوان تسهیل کننده یادگیری در زمینه زبان دوم تقویت کنید و به انتقاد از مسائل مرتبط با زبان اشاره کنید.... [-]


ویدئو ها

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

تماس

University of Southern Queensland

آدرس USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, استرالیا
وب سایت http://www.usq.edu.au/international
تلفن +61 74631 5543

آدرس USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, استرالیا

آدرس USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, استرالیا

آدرس Australia Online, استرالیا
تلفن undefined