توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اولین مدرسه حقوق خصوصی اسرائیل در محوطه پر جنب و جوش کالج مدیریت، بزرگترین کالج خصوصی کشور، در شهر ریشون لو سون، 15 دقیقه جنوب تل آویو قرار دارد.

مدرسه خود را در یک برنامه درسی که ترکیبی از بالاترین استانداردهای علمی با اجزای عملی دوم را در هیچ یک از اسرائیل دارد، به خود جلب می کند. دانش آموزان آن در شرکت هایی نظیر Teva، El-Al، Ness technology و Deloitte و موسسات دولتی مانند Knesset (پارلمان اسرائیل) و Comptroller State شرکت می کنند.

فارغ التحصیلان ما شامل اعضای پارلمان، قضات، همکاران در شرکت های حقوقی با درجه بالا در اسرائیل و ایالات متحده هستند، مشاوران حقوقی بسیاری از شرکت های پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته و مقامات ارشد دولتی.

111877_444444444444444.png

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

COLMAN The Haim Striks School of Law

امروزه باید یک وکیل کسب و کار موفقیت آمیز، درک عمیق از بخش جهانی سلام فن آوری و ویژگی های منحصر به فرد آن بدست آورد. تقاضای دائمی در حال رشد برای وکلا وجود دارد که متخصصی ... [+]

مطالعه قانون سلامت در کشور راه اندازی

امروزه باید یک وکیل کسب و کار موفقیت آمیز، درک عمیق از بخش جهانی سلام فن آوری و ویژگی های منحصر به فرد آن بدست آورد. تقاضای دائمی در حال رشد برای وکلا وجود دارد که متخصصین حقوقی و همچنین مهارتهای حقوقی عملی که نیاز به تکنولوژی پیشرفته، تکنولوژی تمیز، AI (هوش مصنوعی) و صنایع مشابه دارند، تدریس می شود.

مدرسه تابستانی حقوق سلامت در دانشکده حقوق Striks به شما این امکان را می دهد که در مناسب ترین مکان - اسرائیل. اسرائیل اخیرا رتبه پنجمین کشور نوظهور جهان را با نام Bloomberg.com شناخته شده است که از سنگاپور، سوئد، آمریکا و ژاپن فراتر رفته است.... [-]

اسرائيل Rishon LeTsiyon
ژوئیه 2019
تمام وقت
2 weeks
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی