Oranim Academic College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج Oranim آموزش و پرورش

دربارهی ما

کالج Oranim آموزش و پرورش بزرگترین و برجسته کالج دانشگاهی آموزش و پرورش در شمال اسرائیل است، غذا به هزاران نفر از دانش آموزان ثبت نام در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش، آموزش دوره های صدور گواهینامه، و آموزش حرفه ای پیشرفته. بسیاری از فارغ التحصیلان ما مطالعات خود را از طریق دنبال درجه پیشرفته و آموزش ادامه، هم در اسرائیل و خارج از کشور. فارغ التحصیلان Oranim در تقاضا در تمام زمینه های مربوط به آموزش هستند - در مدارس دولتی و خصوصی، موسسات آموزشی متنوع، دولت های محلی و منطقه ای، وزارتخانه، جنبش های جوانان، غیرانتفاعی، هنر، علوم، و صنعت. دهها هزار نفر از فارغ التحصیلان Oranim در آموزش و پرورش در اسرائیل درگیر شده است.

این کالج 20 دقیقه شرق حیفا واقع شده است و پس از درختان کاج که در محل رشد را نام برد. کالج Oranim به برتری علمی، مشارکت اجتماعی، و ترویج آموزش عالی متعهد است. Oranim دارای یک طیف گسترده ای از برنامه ها و درجه، و همچنین به عنوان یک بدن دانش آموز متنوع، با دانش آموزان یهودی و عرب در تمام سنین، اقوام، مذاهب، و پس زمینه های اجتماعی و اقتصادی.

کالج Oranim آموزش و پرورش

ما که هستیم

تاریخچه و سوابق

کالج Oranim دارای سابقه برجسته ای از دستاورد در زمینه های آموزش و پرورش معلم و توسعه حرفه ای، پوشا از شصت سال گذشته. از اولین روز و آغاز نسبتا کم آن Oranim توسعه داده است و به طور مداوم حفظ شهرت ملی به عنوان یکی از نهادهای آموزشی پیشرو در کشور است.

رهبری در آموزش

در سال 1938، در پیش دولت اسرائیل، معلم پیشگام و محیط زیست یهوشوا مارگولین پیش بینی تأسیس شعبه شمال سمینار کیبوتص برای آموزش، در محوطه دانشگاه روستایی نزدیک به صدها kibbutzim. سایت او را انتخاب Tivon در جلیل پایین بر روی تپه با شکوه پوشش داده شده با درختان کاج که مشرف به کوه کرمل بود وسیعی در شمال شرقی حیفا،. در سال 1951، سمینار Oranim رسما تاسیس شد و در میان موسسات آموزش برای اولین بار در اسرائیل بود. هدف آن آموزش مربیان مدارس مهد کودک، پیش دبستانی، مدارس ابتدایی، کار جوانان، و کار با مهاجران جدید. در 40 سال اول، Oranim بخشی از جنبش کیبوتص و بسیاری از کارکنان که در مدارس تدریس کیبوتص تحصیل کرده بود.

در اواسط دهه 1990، Oranim ساخته شده انتقال نمایشی، هنگامی که آن را به طور رسمی به عنوان یک کالج دانشگاهی آموزش و پرورش توسط شورای اسرائیل معتبر آموزش عالی شد. که درهای خود را به دانش آموزان از تمام جنبه های زندگی را باز کرد، چشم انداز و اهداف خود را گسترش داد برنامه های مدرک و گواهی تازه تاسیس، و آهنگ های جدید در برنامه های موجود توسعه یافته است. از آن زمان، کالج کمک کرده است حرفه ای در زمینه آموزش و پرورش و ارائه می دهد آموزش علمی و حرفه ای برای 5000 در خدمت و معلمان آینده هر سال است.

Oranim امروز

در سال های اخیر، علاقه به کالج رشد کرده است، به عنوان بزرگسالان جوان آموزش و پرورش به عنوان حرفه خود انتخاب کنید و ارزش کسب یک مدرک دانشگاهی و دریافت آموزش های حرفه ای را ببینید. برنامه های منحصر به فرد و آهنگ های آموزشی تخصصی است که تشخیص Oranim از کالج ها تدریس، و از همه نهادهای دانشگاهی دیگر وجود دارد. این کالج دانش آموزان از یک منطقه جغرافیایی گسترده ای را جذب؛ با گسترش ترانس اسرائیل بزرگراه، دانشگاه دسترس بیشتر را به استادان و دانشجویان از مرکز کشور، از جمله بیت المقدس و تل آویو شهری و جنوبی است. امروز، کالج علمی Oranim آموزش و پرورش کالج پیشرو آموزش و پرورش در شمال اسرائیل است، غذا به هزاران نفر از دانش آموزان ثبت نام در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، آموزش دوره های صدور گواهینامه، و آموزش حرفه ای پیشرفته. بسیاری از فارغ التحصیلان ما مطالعات خود را از طریق دنبال درجه پیشرفته و آموزش ادامه، هم در اسرائیل و خارج از کشور.

ماموریت Oranim است

ماموریت Oranim است برای ترویج برتری در آموزش و پرورش، با آموزش بهترین معلمان، مشاوران، و رهبران آموزشی برای محیط های آموزشی رسمی و غیر رسمی. فارغ التحصیلان ما در دبیرستان ها، مدارس ابتدایی، کودکستان، مدارس شبانه روزی و تنظیمات انجمن رسمی آموزش، کمک به آموزش جوانان برای تبدیل شدن به افراد مسئول و سازنده است. هدف ما این است به منظور آموزش معلمان به خارج کردن پتانسیل کامل از هر دانش آموز و کمک به آنها فعال تر و مشتاق تبدیل، زبان آموزان قوی تر. ما در تلاش برای آماده سازی فارغ التحصیلان ما برای همیشه در حال تغییر، جهان چند فرهنگی، با آموزش ارزش های زندگی با هم، تحمل و احترام به اندیشه ها و باورهای گوناگون است.

کالج Oranim آموزش و پرورش

بیانیه چشم انداز

استاد Yaarah نوار در، رئیس جمهور

روح Oranim

کالج علمی Oranim آموزش در منزل برای افرادی که آموزش و پرورش را به عنوان ماموریت خود است. این جامعه از متفکران و پزشکان که مجدانه در زمینه آموزش و پرورش کار است، ساختمان اسرائیل را به عنوان یک جامعه عادلانه، عدالت خواه، و فقط - در روح اعلامیه استقلال اسرائیل. تاسیس (1951) بر روی تپه سبز در شمال، Oranim یک رهبر تغییر اجتماعی است.

یک موسسه آموزش عالی، کالج Oranim مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد اعطا به مربیان در طیف گسترده ای از رشته ها و رشته ها، از علوم انسانی و اجتماعی به علوم فیزیکی و طبیعی است. تجربه Oranim یکی از مطالعه خواستار و نظم و انضباط است. این کالج دارای شهرت برای تخصص در زمینه آموزش و پرورش، برای توانایی پاسخ به آنچه که در این زمینه اتفاق می افتد، و برای اصرار دارد که عمل نظریه اطلاع. Oranim معتقد است که در آموزش فراگیر و پذیرای تنوع، خلاقیت، و مسئولیت.

حس ماموریت

ماموریت Oranim است برای شکل دادن به جامعه اسرائیل و به منظور بهبود کیفیت زندگی در اسرائیل با آموزش مربیان که رهبران در جوامع خود هستند. Oranim ارائه می دهد مربیان هدایت و حمایت از طریق یک شبکه گسترده ای از ارتباط بین جوامع است. Oranim تلاش به عنوان یک مرکز ملی و بین المللی دانش، پرس و جو، و بحث، در حال توسعه ایده های آموزشی ابتکاری و روش خدمت می کنند. از طریق گفتگو و روابط متقابل در حال انجام، Oranim به دنبال تقویت حس ارتباط بین فرهنگ های گوناگون در اسرائیل، و بین اسرائیل و جهان یهودی، و همچنین جهان در بزرگ.

اهداف

  1. برنامه ها و آموزش: در حال توسعه آموزش خلاقانه و روش ها و مهارت یادگیری. به روز رسانی برنامه های تربیت معلم بر اساس همکاری بین رشته های مختلف؛ تشویق خلاقیت، کنجکاوی و یادگیری مستقل؛ یکپارچه سازی دانش، احساسات، و ارزش ها.
  2. دانشکده: دانشکده تغذیه با کیفیت بالا، هر دو حرفه ای و آکادمیک، برجسته در برتری خود فکری، تفکر انتقادی، و عمل اجتماعی؛ تشویق فرهنگ پژوهش؛ و ترویج روابط بین المللی و همکاری.
  3. دانش آموزان: تنظیم استانداردهای بالا و معیارهای روشنی برای پیشبرد و ارزیابی دانش آموزان؛ ایجاد یک جامعه حمایت و محیط استقبال.
  4. مطالعات پیشرفته: ترویج آموزش مداوم برای معلمان در سراسر زندگی حرفه ای خود؛ توسعه برنامه برای دانشجویان بین المللی در آموزش و پرورش، جامعه اسرائیل، و فرهنگ یهودی.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

از خطر به طریق آموزش انعطاف پذیری

Campus تمام وقت 2 - 4  July 2019 اسرائيل Haifa

خطر و جهندگی از طریق آموزش و پرورش برنامه تابستان تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین المللی و محلی ارائه شده توسط کالج علمی Oranim آموزش و پرورش، اسرائیل است. انجام شده در انگلیسی، این برنامه یک همکاری بین المللی Schooland دانشکده تحصیلات تکمیلی است. [+]

درباره برنامه

خطر و جهندگی از طریق آموزش و پرورش برنامه تابستان تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین المللی و محلی ارائه شده توسط کالج علمی Oranim آموزش و پرورش، اسرائیل است. انجام شده در انگلیسی، برنامه با همکاری مدرسه بین المللی و دانشکده تحصیلات تکمیلی است.

مربیان عوامل اجتماعی کلیدی در ترویج انعطاف پذیری برای کودکان و جوانان در معرض خطر هستند. این برنامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد و تخصص برای دانش آموزان و حرفه ای در زمینه های خطر و ترویج انعطاف پذیری از طریق آموزش فراهم می کند. دانش آموزان درک و تخصص در طیف گسترده ای از خطرات و فرآیندهای انعطاف پذیری در کنار کسب ابزار مداخله و تکنیکهای آموزشی طراحی شده برای فعال انعطاف پذیری در حال ظهور دریافت خواهید کرد. ... [-]


ویدئو ها

Oranim College of Education

HT