ALICANTE – ELE USAL

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پلایا

آلیکانته میزبان یکی از اسپانیایی زبان از دانشگاه سالامانکا (ELE USAL)، قدیمی ترین دانشگاه در اسپانیا و یک رهبر جهانی در آموزش و تست اسپانیایی به عنوان زبان خارجی.

آلیکانته، در سراسر جهان به عنوان شناخته شده "لا millor terreta دل MON" (به معنای واقعی کلمه، بهترین مکان بر روی زمین) شهرستان پویا و باز واقع در به اصطلاح "کوستا بلانکا"، در جنوب شرق اسپانیا است. با جمعیت تقریبا 400000 نفر جمعیت، از شهرستان به محل مناسب برای یادگیری زبان اسپانیایی و تجربه خود را در فرهنگ اسپانیایی است. شما در عشق با روز ما طولانی آفتابی، سواحل زیبا، صحنه خوردن هیجان انگیز ما، شب زنده داری های افسانه ای ما و سقوط خواهد کرد، بیشتر از همه، با مردم استقبال ما و تفریح ​​گسترده و پیشنهاد فرهنگی.

اسیب

ELE USAL آلیکانته در قلب این شهرستان، فقط چند دقیقه از ساحل، شهر قدیمی و خرید و اوقات فراغت منطقه. مدرسه ما ارائه طیف گسترده ای از دوره برای کسانی که علاقه مند به یادگیری، بهبود و رسما تایید دانش خود را از زبان اسپانیایی است.

با تضمین تعالی از دانشگاه سالامانکا، شما هم اکنون می توانید در آلیکانته، یک شهرستان پر جنب و جوش، استقبال و چند فرهنگی پر از تاریخ توسط دریای مدیترانه را مطالعه کنند. ما مشتاقانه منتظر ملاقات شما هستیم!

ELE USAL آلیکانته مرکز آزمون برای BULATS و SIELE، همکاری مرکز موسسه سروانتس و مرکز آموزش بنیاد سه جانبه است.

عمومی

مکان ها

آلیکانته

Address
Rambla Méndez Núñez, 37 Entreplanta
03002 آلیکانته, جامعه والنسی, اسپانیا