Academia de Mercados

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا Academia de Mercados ؟

Academia de Mercados از تجربیات تجارهای آموزشی در طول سالها برای OSTC، چند ملیتی پروپ-تجارت، متخصص در سرمایه گذاری سرمایه خود در بازارهای مختلف در سراسر جهان است.

Academia de Mercados قصد دارد از طریق سیستم خود، هر کسی که به بازارهای مالی و تجارت علاقه مند است، بدون فرمول جادویی، بر اساس تجربه جامع خود در بخش آموزش ببیند.

"ما معامله گران داریم که معامله گران فرم"

استادان ما معامله گران حرفه ای هستند که تجربه خود را در بازار در محصولات و استراتژی های مختلف متحد کرده اند و علاقه خود را به کسانی که می خواهند یاد بگیرند، ارائه می کنند و برنامه های آموزشی کامل را به شما ارائه می دهند تا بتوانید موفقیت تجاری را نیز داشته باشید.

فلسفه ما چیست؟

در طول سال ها، ما سیستم آموزش خود را برای استخدام دانش آموزان تازه واجد شرایط برای OSTC توسعه داده ایم. ما از طریق "آزمایشگاه های تجاری" ما، آموزش، نظری و عملی، در طیف گسترده ای از بازارهای بین المللی ارائه می کنیم.

علاوه بر جنبه های فنی، آموزش ما اساسا شامل مدیریت ریسک و روانشناسی تجارت می شود.

"ما به عنوان معامله گران، ما شما را تشکیل می دهند"

چرا Academia de Mercados متفاوت است؟

ADM آکادمی دیگر نیست در مدل ما اهمیت روانشناسی تجارت و مدیریت ریسک را به عنوان پایه های موفقیت معامله گران ما اهمیت می دهیم، زیرا یادگیری به عنوان یادگیری برای مدیریت و زیان های احتمالی مهم است.

نامه ای از مقدمه ما اعتماد است که توسط یک گروه تجاری بین المللی برای تشکیل معامله گران خود ایجاد شده است.

ما آموزش هایی را ارائه می دهیم که در آن دانش آموز دارای امنیت یادگیری است و به همین دلیل ما در گروه های کوچک با کلاس های عمدۀ عملی و شخصی قرار می گیریم و تضمین بازگشت به حضور در هر دوره را ارائه می دهیم، اگر فکر می کنید لازم است.

به یاد داشته باشید که شما می توانید در هر دوره ای که در آن شما به عنوان چندین بار ثبت نام کرده اید را بدون هیچ هزینه ثبت نام کنید.

* موضوع در دسترس بودن

"تعهد ما این است که شما در ریتم خود تحصیل کرده اید"

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

حرفه ای تجاری (سطح 1)

Online Campus تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است اسپانیا Madrid Seville Spain Online + {تعداد} بیشتر

در این دوره شما یاد خواهید گرفت که به طور کامل عمل کنید. با توجه به مفاهیم اولیه، سطح دانش و استفاده از ابزارهای معاملاتی به دست می آید که به انجام عملیات روزانه با محصولات مختلف امکان می دهد. [+]

معرفی

در این دوره شما یاد خواهید گرفت که به طور کامل عمل کنید. با توجه به مفاهیم اولیه، سطح دانش و استفاده از ابزارهای معاملاتی به دست می آید که به انجام عملیات روزانه با محصولات مختلف امکان می دهد.

در طول دوره شما به یک پلت فرم تجاری شخصی که با آن می توانید در زمان واقعی در بازار تجاری خود با معامله گران حرفه ای ارتباط برقرار کنید، دسترسی خواهید داشت.

هدف

هدف از این دوره ارائه یک آموزش حرفه ای و عملی در عملیات، اصطلاحات خاص، تجزیه و تحلیل فنی، استفاده از نرم افزار تجاری و روانشناسی تجارت، همه با تمرکز بر بازارهای آینده و فارکس است.... [-]


حرفه ای تجاری با گزینه ها (سطح 1)

Campus پاره وقت 10  زمان ثبت نام باز است اسپانیا Madrid Seville + {تعداد} بیشتر

در این دوره شما یاد خواهید گرفت که در بازار گزینه ها به طور کامل عمل کنید. با توجه به مفاهیم اولیه، سطح دانش و استفاده از گزینه های مالی به دست می آید که به ارزیابی امکاناتی که این محصولات در مدیریت اوراق بهادار و عملیات معاملاتی ارائه می دهد، به ارمغان می آورد. [+]

معرفی

در این دوره شما یاد خواهید گرفت که در بازار گزینه ها به طور کامل عمل کنید. با توجه به مفاهیم اولیه، سطح دانش و استفاده از گزینه های مالی به دست می آید که به ارزیابی امکاناتی که این محصولات در مدیریت اوراق بهادار و عملیات معاملاتی ارائه می دهد، به ارمغان می آورد.

در طول دوره شما به یک پلت فرم تجاری شخصی که با آن می توانید در زمان واقعی در بازار تجاری خود با معامله گران حرفه ای ارتباط برقرار کنید، دسترسی خواهید داشت.... [-]


حرفه ای در تجزیه و تحلیل فنی و چارتیست (سطح 1)

Online Campus تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است اسپانیا Madrid Spain Online + {تعداد} بیشتر

در این دوره شما می توانید به سطح حرفه ای در تفسیر و استفاده از تجزیه و تحلیل فنی و Chartist رسیدن به. در طی همین مدت شما می توانید به یک پلت فرم معاملاتی شخصی دسترسی داشته باشید که می توانید در زمان واقعی در بازار تجاری خود با معامله گران حرفه ای ارتباط برقرار کنید. [+]

معرفی

در این دوره شما می توانید به سطح حرفه ای در تفسیر و استفاده از تجزیه و تحلیل فنی و Chartist رسیدن به. در طی همین مدت شما می توانید به یک پلت فرم معاملاتی شخصی دسترسی داشته باشید که می توانید در زمان واقعی در بازار تجاری خود با معامله گران حرفه ای ارتباط برقرار کنید .

هدف

هدف از این دوره، کسب دانش گسترده در مورد عملکرد تجزیه و تحلیل فنی و Chartist، نظریه ها، استراتژی های آن، تجزیه و تحلیل روند، ارقام تغییر یا تداوم و شاخص های اصلی است. همه همراه با تمرینات عملی در زمان واقعی در امکانات تجاری ما.... [-]