توضیحات رسمی را مطالعه کنید

باز کردن درب به آینده ای روشن

شروع یک حرفه ای دانشگاه در ماربلا، انتقال به ایالات متحده آمریکا و به دست آوردن مدرک از دانشگاه معتبر آمریکایی است.

مزایای استفاده از سیستم دانشگاه آمریکایی

شروع یک حرفه ای دانشگاه در ماربلا، انتقال به ایالات متحده آمریکا و به دست آوردن مدرک از دانشگاه معتبر آمریکا

حضور دو سال از مدرک خود را در اسپانیا و پایان در ایالات متحده آمریکا مدرک از یک دانشگاه آمریکایی

از 25 سال تجربه و بیش از 12،000 دانش آموزان تایید موفقیت برنامه های ما است.

موفقیت این سیستم دانشگاه آمریکایی

مدرک از یک دانشگاه آمریکایی یک راه عالی برای به دست آوردن دسترسی به محل کار است. همچنین این فرصت به دست آوردن ویزای کار در ایالات متحده آمریکا، به فارغ التحصیلان دانشگاه امکان مقدماتی برای ویزای کار در ایالات متحده را افزایش می دهد.

انعطاف پذیری و سیالیت

سیستم دانشگاه ایالات متحده آمریکا است که به خوبی برای انعطاف پذیری آن در بسیاری از جنبه شناخته شده است. یکی از نکات مهم این است که اجازه می دهد تا دانش آموزان به تکمیل 2 سال اول از مطالعات قبل از نیاز به اعلام عمده آنها. این سیستم، شناخته شده به عنوان 2 + 2، یک عنصر دانشگاهی متمایز است چرا که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شروع دو سال اول دوره های آموزش عمومی به زمان برای تصمیم گیری های حرفه ای خود را. کالج آمریکایی در اسپانیا به شرح زیر است همان مدل: دانش آموزان دو سال اول خود را از مطالعات انجام شده در ماربلا آغاز خواهد شد، و انتقال به شمال امریکا جایی که آنها در زمینه هایی که تخصص تمرکز خواهد کرد و به دست آوردن درجه. این فرایند دارای یک مزیت اضافه شده به دلیل آن کمک می کند تا دانش آموزان به تدریج به زبان آمریکایی، سبک یادگیری، و فرهنگ وفق دهند، اما با یک فشار مالی پایین تر در خانواده.

اعتبار مدرک آمریکا

کالج آمریکایی در اسپانیا (ACS) اولین دانشگاه در آمریکای شمالی در اندلس است. واقع در شهر ماربلا (مالاگا)، کالج آمریکایی در اسپانیا ارائه می دهد یک برنامه آموزشی بر اساس سیستم دانشگاه های آمریکا. دانش آموزان می توانند در اسپانیا با تکمیل دوره های آموزش عمومی مورد نیاز خود را توسط همه دانشگاه های ایالات متحده آغاز دو سال اول خود از مطالعات است. پس از اتمام این دو سال، از دانش آموزان به دانشگاه آمریکای شمالی (ایالات متحده آمریکا یا هر دانشگاه دیگر در اروپا ارائه می دهد که نظام دانشگاهی آمریکای شمالی) در آن آنها می توانند مدرک خود را کامل منتقل شده: BA (لیسانس هنر)، BBA (لیسانس مدیریت بازرگانی) و یا کارشناسی (لیسانس علوم).

  • بیش از 12،000 دانشجوی سابق که از تقریبا 40 ملیت های مختلف در برنامه های ما قابل اعتماد است.

در سیستم آمریکایی شمالی، دانش آموزان نیاز به تکمیل یک سری از دوره های آموزش عمومی در طول دو سال اول تحصیلات خود را در طیف گسترده ای از رشته ها، قبل از آنها در حل و فصل به مدرک دانشگاهی قطعی خود را. طرح مطالعه ایالات متحده آمریکا در یک سیستم مدولار شناخته شده به عنوان اعتبارات بر اساس، و دانش آموزان از طریق یک سیستم ارزیابی "ارزیابی مستمر،" که آنها را اجازه می دهد تا بدانند که چه عملکرد تحصیلی خود است در تمام زمانها.

پس از اتمام دو سال اول (یا چهار ترم) و اعتبارات مربوط به خود را، دانش آموزان قادر به انتقال به یک دانشگاه آمریکایی از جایی که آنها مدرک خود را کامل خواهد بود. این را به عنوان شناخته شده برنامه انتقال دانشگاهیا 2 + 2.

قدر و منزلت داشتن در یک دانشگاه آمریکایی مورد مطالعه به منظور دسترسی به بازار بین المللی کار و امکانات اخذ ویزا کار بیشتر در ایالات متحده آمریکا، مزایا که به طور فزاینده در میان دانشجویان خارجی افزایش تا کنون روز است. ایالات متحده آمریکا را اشغال نقطه بالا به عنوان مقصد انتخاب برای دانشجویان و دانشگاه های آمریکا به عنوان بهترین بودن در جهان است.

کالج آمریکایی در اسپانیا تسهیل دسترسی به سیستم دانشگاه های آمریکا و مراکز اهداف خود EN ارائه به دانش آموزان خود آموزش و پرورش از بالاترین سطح در یک محیط است که تفکر انتقادی به عنوان یک رکن اساسی پایه و اساس آن ترویج می کند.

پردیس ماربلا

امکانات از کالج آمریکایی در اسپانیا در واقع ماربلا (مالاگا) در منطقه مسکونی از سیرا بلانکا، در قلب میلا د اورو از کاستا دل سل. ماربلا برای بودن یکی از زیبا ترین مقصد جهان وطنی در اروپا شناخته شده است. این است که در بانک ها از دریای مدیترانه واقع شده و پشت کردن در امتداد کوه ها، که تضمین می کند که ساکنان یک ثبات آب و هوا در طول سال لذت ببرید. این است که کمتر از یک ساعت به دور از ایستگاه قطار و از فرودگاه مالاگا، فراهم می کند که ساکنان با دسترسی به اکثر کشورهای اروپایی واقع شده است.

دانشگاه ما دارای کلاس های درس مجهز به آخرین پیشرفت های فن آوری، و برای طراحی گروه های کوچک تر، اجازه می دهد یک تجربه آموزش شخصی و نظارت مستمر برای دانش آموزان توسط دانشکده.

هدف اصلی ACS است به دانش آموزان خود را با آماده سازی بهترین علمی، فکری و اجتماعی به طوری که آنها می توانند خود را به سیستم دانشگاه های آمریکا و با این کار به دست آوردن درجه مورد نظر خود را در اختیار دارد. این به نوبه خود اجازه خواهد داد که آنها را به توسعه یک زندگی کامل به عنوان اعضای شایسته و متعهد به جامعه جهانی است.

مسکن

کالج آمریکایی در اسپانیا کمک می کند تا دانش آموزان خود و خانواده های آنها به ترتیب گزینه های مسکن مختلف، به ویژه برای کسانی که ساکنان کاستا دل سل است. بخش دولت و خدمات کمک های دانشجویی از دانشگاه ما می توانید در جستجو کمک و اجاره آپارتمان، اجاره خانه از خانواده ها در منطقه، و یا اقامت در هتل در منطقه است.

ورزش و فعالیت

با تشکر از توافق بین ACS و مانولو سانتانا راکت باشگاه، دانش آموزان می توانند تمرین و بازی انواع فعالیت های ورزشی مختلف، از جمله: تنیس، راکت بال، تناسب اندام، شنا، و هنرهای رزمی. باشگاه، که بنیانگذار مانولو سانتانا، ویمبلدون سابق، ایالات متحده باز، و قهرمان رولان گاروس است، دارای 6 زمین تنیس، راکت بال 4 دادگاه، مرکز تناسب اندام، سالن تربیت بدنی، عرصه هوازی، یک استخر و یک رستوران / کافه.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

The American College in Spain

مطالعات اجتماعی، علوم، نوشتن و خواندن، دستور زبان، و ریاضیات: GED (عمومی و توسعه آموزش) یک آزمون زبان دبیرستان که با 5 زمینه های دانش دانش آموز را ارزیابی می کند. ... [+]

برنامه GED - عمومی و توسعه آموزش

نام GED (عمومی و توسعه آموزش) یک آزمون زبان دبیرستان که با 5 زمینه های دانش دانش آموز را ارزیابی می کند: مطالعات اجتماعی، علوم، نوشتن و خواندن، دستور زبان، و ریاضیات. این یک سری از 5 آزمون است که یک بار تصویب شامل نشان می دهد که دانش آموز لازم ملاقات الزامات تحصیلات دبیرستانی در ایالات متحده آمریکا. پس از تکمیل، دانشجو یک دیپلم GED دریافت خواهید کرد.

نام GED یک گزینه جالب و بسیار توصیه برای کسانی که دانش آموزانی که در سطح مطالعات ثانویه خود را تکمیل نکرده اند و می خواهید دسترسی به یک دانشگاه آمریکایی به منظور به دست آوردن است مدرک دانشگاهی.... [-]

اسپانیا ماربلا آمریکا دیوی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
16 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American College in Spain

کالج آمریکایی در اسپانیا یک قرارداد همکاری با بابی لنون، ​​جایی که او به عنوان مدیر برنامه فوتبال عمل رسیده است. ... [+]

برنامه فوتبال

کالج آمریکایی در اسپانیا تا یک قرارداد همکاری با بابی لنون، ​​جایی که او به عنوان مدیر برنامه فوتبال عمل رسیده است. در سال 1993، لنون ریچموند کیکرز، یک USL حرفه ای بخش 2 باشگاه، جایی که او به عنوان رئیس جمهور و مربی در خدمت تاسیس شد. در سال 1995 کیکرز اولین تیم آمریکایی را به نفع خود "دو" بود، برنده هر دو جام ایالات متحده باز و مسابقات قهرمانی ملی PDL.

در سال 1997، بابی لنون فروخته ریچموند کیکرز و ایجاد ویرجینیا زن، اولین برنامه کالج دبستان تا به حال مسکونی در ایالات متحده است. ویرجینیا کیکرز در Harrisonburg، ویرجینیا، که در آن دانشجویان ورزشکار مدرسه در بلو ریج کالج حضور حالی که بازی بازی های ارشد لیگ در شهر نیویورک و منطقه واشنگتن دی سی واقع شده است. لنون برنامه به پالم بیچ، فلوریدا در سال 1999 نقل مکان کرد و به پالم بیچ Pumas در تغییر نام دادند.... [-]

اسپانیا ماربلا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American College in Spain

مایکل کمپبل به یک قهرمان و طول عمر عضو عمده ای از تور اروپا است. در سن 7 سالگی، او شروع به بازی گلف در زمین گلف Patea در نیوزیلند، در سال 1988، کمپبل نشان نیوزیلند در مسا ... [+]

برنامه گلف مایکل کمپبل

2005 آمریکا باز قهرمان

مایکل کمپبل به یک قهرمان و طول عمر عضو عمده ای از تور اروپا است. در سن 7 سالگی، او شروع به بازی گلف در زمین گلف Patea در نیوزیلند، در سال 1988، کمپبل نشان نیوزیلند در مسابقات مختلف آماتور بین المللی، از جمله پیروزی این تیم در سال 1992 آیزنهاور جایزه. او همچنین نیو ساوت ولز آماتور و آماتور استرالیا قبل از تبدیل حرفه ای در سال 1993 به دست آورد. در سال 1995 او آلفرد دانهیل کارشناسی ارشد، و جانی واکر کلاسیک در سال 1999 به دست آورد.... [-]

اسپانیا ماربلا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American College in Spain

با بیش از 85 سال تجربه، UNHS یک متخصص در ارائه با کیفیت بالا آموزش دبیرستان به دانش آموزان و مدارس در سراسر جهان است. UNHS های پیشرفته و وزارت نبراسکا آموزش و پرورش معتبر ... [+]

برنامه دانشگاه نبراسکا دبیرستان

دانشجویان بین المللی می توانید دیپلم آمریکا از به رسمیت شناخته شده کسب درآمد، کاملا معتبر دبیرستان ایالات متحده

کالج آمریکایی در اسپانیا ارائه می دهد دانشگاه نبراسکا برنامه دبیرستان، به موجب آن دانش آموزان می توانند 2 سال گذشته خود را از دبیرستان در یک محیط آنلاین / در محل کامل است.

درباره UNHS

با بیش از 85 سال تجربه، UNHS یک متخصص در ارائه با کیفیت بالا آموزش دبیرستان به دانش آموزان و مدارس در سراسر جهان است.... [-]

اسپانیا ماربلا آمریکا دیوی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

مقطع کاردانی

The American College in Spain

. ... [+]

.

[-]
اسپانیا ماربلا آمریکا دیوی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American College in Spain

برنامه انتقال دانشگاه توسط کالج آمریکایی در اسپانیا ارائه شده اجازه می دهد تا دانش آموزان به در نظر گرفتن یک بخش بزرگی از دوره های اساسی مورد نیاز برای مدرک لیسانس شده تو ... [+]

فوق دیپلم ارتباطات (انتقال) برنامه انتقال دانشگاه (2 + 2)

برنامه انتقال دانشگاه توسط کالج آمریکایی در اسپانیا ارائه شده اجازه می دهد تا دانش آموزان به در نظر گرفتن یک بخش بزرگی از دوره های اساسی مورد نیاز برای مدرک لیسانس شده توسط دانشگاه های ایالات متحده آغاز دو سال اول خود را از مطالعات انجام شده در مرکز دانشگاه ماربلا ما است.

هنگامی که این دو سال اول در اسپانیا تکمیل شده است، دانش آموزان اعتبارات خود را به یک دانشگاه در ایالات متحده آمریکا که در آن آنها خواهد دو سال گذشته خود را از مطالعات پایان و کسب مدرک کارشناسی انتقال.... [-]

اسپانیا ماربلا آمریکا دیوی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American College in Spain

برنامه انتقال دانشگاه توسط کالج آمریکایی در اسپانیا ارائه شده اجازه می دهد تا دانش آموزان به در نظر گرفتن یک بخش بزرگی از دوره های اساسی مورد نیاز برای مدرک لیسانس شده تو ... [+]

فوق دیپلم کسب و کار (انتقال) برنامه انتقال دانشگاه (2 + 2)

برنامه انتقال دانشگاه توسط کالج آمریکایی در اسپانیا ارائه شده اجازه می دهد تا دانش آموزان به در نظر گرفتن یک بخش بزرگی از دوره های اساسی مورد نیاز برای مدرک لیسانس شده توسط دانشگاه های ایالات متحده آغاز دو سال اول خود را از مطالعات انجام شده در مرکز دانشگاه ماربلا ما است.

هنگامی که این دو سال اول در اسپانیا تکمیل شده است، دانش آموزان اعتبارات خود را به یک دانشگاه در ایالات متحده آمریکا که در آن آنها خواهد دو سال گذشته خود را از مطالعات پایان و کسب مدرک کارشناسی انتقال.... [-]

اسپانیا ماربلا آمریکا دیوی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The American College in Spain