Autonomous University of Madrid - Summer School of Economics and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universidad Autónoma de Madrid مدرسه اقتصاد و تجارت تابستانی (SSEB) یک فرصت منحصر به فرد برای گسترش افق شما در یکی از زیباترین و زیباترین شهرهای جهان است، در حالی که در یک دانشگاه برتر است.

ما از شما دعوت میکنیم تا در این سفر زندگی در حال تغییر برای رسیدن به یک دیدگاه جدید در مطالعات خود، ایجاد دوستان جدید از سراسر جهان، غرق در یک فرهنگ متفاوت و کشف چیزی جدید در مورد خودتان! پیوستن به یک برنامه آموزشی 4 هفته ای منحصر به فرد که برخی از دوره های با کیفیت بالا UAM را ارائه می دهد، همه توسط اساتید برجسته و محققان دانشکده اقتصاد و مطالعات کسب و کار UAM تدریس می شود.

دانشکده اقتصاد و تجارت تابستان اهداف دانش آموزان بین المللی و داخلی را به دنبال غنی سازی دانشگاهی در مدیریت سیاست های محیط زیست عمومی، مالیات بر محیط زیست، اقتصاد تغییرات اقلیمی، مدیریت بازاریابی جهانی و دیگر رشته های پیشرفته اقتصادی می داند.

Universidad Autónoma de Madrid (UAM) یکی از دانشگاه های برتر جهان است. QS Top 50 زیر 50 رتبه بندی که برجسته ترین دانشگاه های جهان زیر 50 سال را برجسته می کند، UAM را به عنوان # 1 در اسپانیا، # 3 در اروپا و # 10 در جهان رتبه بندی می کند.

درباره UAM

UAM رهبر دانشگاه اسپانیا در تحقیقات است. کمپانی UAM که با شورای پژوهشی ملی اسپانیا (CSIC) همراه بود، توسط وزارت آموزش و پرورش اسپانیا به عنوان پردیس بین المللی تعریف شد.

UAM ارتباطات قوی با شهرداری ها، موسسات، شرکت ها و سازمان های غیردولتی برقرار می کند و از طریق مرکز فعالیت های کارآفرینی فعالانه از کارآفرینی حمایت می کند.

مکان ها

مادرید

Address
C/ Francisco Tomás y Valiente, 5 · Universidad Autónoma de Madrid
28049 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا