Barcelona Flight School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مدرسه پرواز بارسلون، ما در تلاش برای ارائه به دانشجویان خود را با بهترین کیفیت ممکن آموزش، از این خواهد شد، تفاوت بین موفقیت و شکست بعد در زندگی حرفه ای خود را. خطوط هوایی همیشه برای متقاضیان بهترین آموزش دیده نگاه کنید، و تست خواهد شد و ارزش دانش و پرواز استانداردهای واقعی آنها، قبل از commiting به یک استخدام جدید.

به همین دلیل است که ما را آموزش و پرورش و آموزش شما را بسیار جدی، و آماده شدن شما را نه تنها به تصویب امتحانات خود را و بررسی پرواز، اما به شما اجازه می دستیابی به سطح تعالی به اندازه کافی بالا مطمئن شوید که شما باید حداکثر فرصت که آن را به استفاده از می آید برای یک کار خط.

آموزشی ما برنامه های آموزشی ما تحت آژانس اروپایی حمل و نقل هوایی ایمنی (EASA) قسمت-FCL مقررات تایید شده، و طراحی شده برای کمک خلبان دانش آموز ما برای رسیدن به اهداف آموزشی مورد نیاز و تجربه پرواز در حداقل بازه زمانی مورد نیاز است، در حالی که حداکثر فرصت های شغلی خود را با خطوط هوایی.

مدرسه پرواز بارسلونا توسط نماینده EASA اسپانیایی تایید شده، ها Agencia Estatal د Seguridad Aérea (AESA)، به عنوان یک سازمان آموزش حمل و نقل هوایی (ATO) با تعداد E-ATO-037.

منابع ما

مدرسه پرواز بارسلون است که تا بحال بزرگترین اپراتور در سابادل فرودگاه، کسب و کار طبیعی بارسلونا و فرودگاه حمل و نقل هوایی عمومی، و به طور کامل به اجرا در لا Cerdanya را فرودگاه، مدیریت و به طور موثر ارائه خدمات فرودگاه برای پایه آکادمی بلکه به تعداد زیادی از هواپیماهای گذرا که آمده برای لذت بردن از چشم انداز باور نکردنی و مناظر از محل و منطقه خود.

با یک ناوگان بزرگ تر از 40 فروند، بسیاری از آنها مجهز به کاکپیت شیشه ای دیجیتال، و خود تعمیر و نگهداری و تعمیر فروشگاه ما، آموزش های خود را به عهده ما اطمینان. ما مربیان حرفه ای و بسیار با تجربه نظری و پرواز همیشه به شما کمک خواهد حرکت رو به جلو در طرح آموزش خود را.

مدرسه پرواز بارسلونا نیز بخشی از بارسلونا حمل و نقل هوایی مرکز که در آن ممکن است برای شرکت در فعالیت های دیگر حمل و نقل هوایی مانند آکروباتیک پرواز، هواپیمای بی موتوری پرواز و Ultraligths، است.

مکان ما لذت بردن از زندگی در بارسلونا، یکی از بهترین شهرستانها از جهان، در حالی که شما یاد بگیرند. کار سخت برای به دست آوردن آینده کاری خود را به عنوان یک خلبان معنا نیست که شما می توانید یک استراحت به لذت بردن از سواحل و یا تئاتر در شهرستان پایتخت پر جنب و جوش از کاتالونیا. در واقع، هیچ شهرستان دیگری در جهان می تواند مانند یک ترکیبی از شرایط پرواز و راحتی برای دانش آموز ارائه می دهیم:

آب و هوا عالی - شما روز بیشتر پرواز حمل و نقل خوب و ارتباطات - برای دانشجویان بین المللی بین المللی، نگرش جهانی - شما در خانه احساس فرهنگ زیبا، عینک و سلیقه در غذا - را به یک استراحت بالا کیفیت متوسط ​​زندگی - تمرکز بر روی آموزش خود را

تاریخ ما مدرسه پرواز بارسلونا، آموزش خلبانی پیشگام در اسپانیا، ارائه آموزش هوانوردی از 1.953. از آنجا که همان آغاز، مدرسه ما بیش از 4.000 خلبانان آموزش داده است و در همه زمان ترویج همه نوع از دوره های حمل و نقل هوایی، که آیا آنها برای آموزش خلبانی AB ابتدا به ساکن و یا برای عود و مهارت های آموزش فعال است.

ما در حال حاضر توسط EASA به عنوان یک ATO (سازمان آموزش حمل و نقل هوایی) با تعداد E-ATO-037 شناخته شده است. از آنجا که 2011 سپتامبر 15 آکادمی هواپیمایی ما توسط EASA به عنوان یک سازمان آموزش برای هر دو مدولار و یکپارچه هواپیمایی حمل و نقل خلبان ATPL (A) دوره شناخته شده است. از آنجا که 2011 ژوئیه 14 ما مجاز به آموزش خلبانان آینده به سمت مدولار خلبان تجاری CPL مجوز (A) از آنجا که 2010 اوت 13 ما مجاز به انتقال آموزش خدمه کابین. از آنجا که 2009 دسامبر 10 ما نیز TRTO-H (سازمان آموزش نوع رتبه) به تایید متقاضیان نسبت به مدل رابینسون هلیکوپتر R22 و R44 رتبه های نوع هستند. از آنجا که 2009 آوریل 14 ما به عنوان یک مدرسه پرواز و مرکز پرواز برای Ultralights مجاز شده است. از آنجا که 2001 نوامبر 7، ما نیز توسط EASA به عنوان یک (سازمان آموزش پرواز) FTO با تعداد E-FTO-020 مجاز به انتقال مدرسه زمین و آموزش پرواز به نامزدهای آموزش به سمت PPL (A) مجوز و دوره های مدولار به رسمیت شناخته شده است به دست آوردن ابزار رتبه IR (A) و Multiengine رتبه ME (A)، با توجه به JAR-FCL 1.055 مقررات. از آنجا که 1999 فوریه 20 ما به عنوان یک مدرسه پرواز و مرکز پرواز برای گلایدر در پایگاه ما در فرودگاه لا سردانیا گواهینامه شده است. از آنجا که نوامبر 10، 1.953 ما با عنوان یک مرکز آموزشی برای هواپیما خلبان خصوصی (PPL-A) آموزش، خلبان خصوصی (PPL-H) آموزش و آموزش چتربازی خلبان گواهی.

هیچ مدرسه دیگری در اسپانیا تجربه همان آموزش خلبانان آینده از مدرسه پرواز بارسلونا. این واقعیت، زوج با آب و هوا استثنایی و ناوگان هواپیما و مربی تیم عالی، باعث می شود مدرسه ما انتخاب طبیعی برای دانش آموز جدی است.

مکان ها

بارسلونا

Euro Flight Support S.L.

Address
Barcelona Flight School,
Aeroport de Sabadell,
Sabadell

08290 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا
تلفن
+34 935 32 38 58