توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گرانادا

دانشگاه مرکز زبان مدرن، مرکز د Lenguas Modernas

مرکز زبان مدرن دانشگاه، مرکز د Lenguas Modernas، واقع در "granadino" منطقه مرکزی و به طور معمول از "Realejo"، را در کاخ های قدیمی سانتا کروز (قرن 16) که شده است به خصوص برای اهداف آموزشی ترمیم قرار دارد.

از آنجا که بازسازی در سال 1992 تکمیل شد، جدید سنترو د Lenguas Modernas ارائه می دهد نه تنها آن در حال حاضر مشهور دوره های زبان اسپانیایی برای خارجی ها (دوره مطالعات اسپانیایی (CEH)، زبان اسپانیایی و فرهنگ دوره (CLCE)، فشرده دوره های زبان اسپانیایی (CILE)، فشرده زبان اسپانیایی و فرهنگ دوره (CILYC)، اسپانیایی به عنوان دوره زبان خارجی (CELE) و اختیاری ژانویه دوره (CCE) )، اما همچنین انواع دوره های زبان مدرن (انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، کاتالان، عربی، ژاپنی، پرتغالی، روسی و سوئدی).

این ترکیبی از دو که مرکز چنین سرمایه گذاری اصلی است. در اینجا دانشجویان خارجی می تواند زندگی روزانه خود را با کسانی که از دانش آموزان اسپانیایی به اشتراک بگذارید، در نتیجه تحریک منافع متقابل در زبان ها و فرهنگ های مختلف خود را. این تماس از طریق یک سرویس تبادل زبان، که به دانش آموزان فرصت برای تمرین اسپانیایی خود را در خارج از کلاس درس، و با بازدیدکننده داشته است و فعالیت های فرهنگی تقویت شده است.

گرانادا

علاوه بر دوره های فوق، مرکز د Lenguas Modernas نیز دوره در آموزش اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، انگلیسی یا ایتالیایی به عنوان زبان خارجی، امتحانات برای کسانی که مایل به گواهی سطح خود را از اسپانیایی (DELE - دیپلم اسپانیایی به عنوان زبان خارجی - سازماندهی شده توسط موسسه سروانتس). آموزش کسب و کار اسپانیایی و دیگر انواع دوره های زبان برای مقاصد خاص، از جمله کسانی به ویژه در رابطه با موسسات علمی و حرفه ای مختلف طراحی شده نیز در دسترس هستند.

مرکز د Lenguas Modernas و دانشگاه د گرانادا انجام بهترین خود را به اقامت دانش آموزان به عنوان لذت بخش و سودمند که ممکن است از: تبادل زبان خدمات، خدمات اسکان و سازمان از فعالیت های فرهنگی و ورزشی فقط چند نمونه هستند.

در سمت دانشگاهی، کارکنان آموزش مجرب متخصص در آموزش زبان است و شامل اساتید دانشگاه گرانادا و استادان است. این مرکز به طور کامل با یک کتابخانه مجهز، تا به تاریخ ایدز صوتی و تصویری هر دو در کلاس های درس و آزمایشگاه زبان برای چند رسانه ای و فعالیت های صوتی و تصویری را راه اندازی. علاوه بر این، دانش آموزان دسترسی به پست الکترونیکی است.

با تعهد شرکت به بهبود مستمر همیشه در ذهن، مرکز انجام بررسی های خارجی دوره، که ارزیابی کارکنان آموزشی، مطالب از دوره های مختلف ارائه شده، و کیفیت مدیریت و زیرساخت های مرکز است.

بیانیه ماموریت CLM

مرکز د Lenguas Modernas اهداف اصلی انتشار زبان اسپانیایی و فرهنگ و ادغام در زندگی شهرستان از جامعه چند فرهنگی که بازدید لطف گرانادا به اعتماد آنها در نهاد ما قرار دهید. ما روز به روز کار به منظور بهبود کیفیت آموزش و خدمات ما ارائه می دهیم.

در بخش زبان خارجی، objetive اصلی CLM است که به ارائه آموزش با کیفیت بر اساس یک رویکرد ارتباطی و ابزار مناسب برای دانش آموزان ما برای به دست آوردن توانایی ارزشمند در جامعه امروز برای برقراری ارتباط در زبان دوم در کوتاه ترین زمان ممکن.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

اگر شما می خواهید به مطالعه اسپانیایی در گرانادا، فشرده دوره های زبان اسپانیایی (CILE) برای آن دسته از دانشجویان که مایل به شروع به یادگیری و یا بهبود اسپانیایی خود را در ... [+]

اگر شما می خواهید به مطالعه اسپانیایی در گرانادا، فشرده دوره های زبان اسپانیایی (CILE) برای آن دسته از دانشجویان که مایل به شروع به یادگیری و یا بهبود اسپانیایی خود را در طول اقامت کوتاه در کشور ما طراحی شده است. یک رویکرد اساسا ارتباطی در این دوره همراه با استفاده از اکثر تا به روز تکنولوژی صوتی و تصویری را به دنبال. متوسط ​​تعداد دانش آموزان در هر گروه 12 است.

فشرده دوره های زبان اسپانیایی (CILES) می از ژانویه تا دسامبر ارائه شده؛ روز قبل از هر دوره آغاز می شود، یک آزمون سطح معنی که هر کسی پس از رسیدن به CLM در آغاز یک دوره، می توانید یک CILE در سطح مربوط به خود را پیوستن به وجود دارد. برای دوره های که در نیمه راه آغاز شود و از ماه، ما فقط می توانیم سطوح است که در حال انجام است را تضمین و توصیه مبتدیان مطلق برای شروع در آغاز ماه. همچنین ممکن است به دنبال این دوره برای تعدادی از ماه با تضمین می کنند که یک گروه در هر A1 سطح به C1 وجود داشته باشد (CLM-1 مبتدی تا CLM-8 برتر)، تا زمانی که حداقل ده دانش آموزان در هر وجود دارد گروه.... [-]

اسپانیا Granada
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 - 4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

اگر شما می خواهید به مطالعه اسپانیایی در گرانادا، البته مطالعات اسپانیایی زبان در دانش آموزان و حرفه ای که مایل به دست آوردن دانش عمیق تری از زبان و فرهنگ اسپانیایی است. ... [+]

اگر چه به طور رسمی دو برنامه متفاوت اسپانیایی دوره مطالعات (CEH) و زبان اسپانیایی و فرهنگ دوره (CLCE) عمل به عنوان یکی زیرا آنها یک موضوع انتخاب اما یکی از سطح واقعی زبان اسپانیایی است. به عبارت دیگر، نیاز به ثبت نام در CEH است که و فرمان پیشرفته از زبان، در حالی که شما فقط نیاز به یک یادگیرنده متوسط ​​اسپانیایی در CLCE پذیرفته می شود.

اگر شما می خواهید به مطالعه اسپانیایی در گرانادا، در مطالعات اسپانیایی دوره در دانش آموزان و حرفه ای که مایل به دست آوردن دانش عمیق تری از زبان و فرهنگ اسپانیایی است. این درس ارائه می دهد طیف گسترده ای از موضوعات آموزش داده شده توسط متخصصان از دانشگاه گرانادا.... [-]

اسپانیا Granada
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

دانشگاه زبان های مرکز مدرن گرانادا (CLM) یکی از موسسات پیشرو در اسپانیا در زمینه یادگیری laguage است. این یکی از نوع تشکر از کارکنان متخصص و تخصصی آموزش آن است. با استفاد ... [+]

دانشگاه زبان های مرکز مدرن گرانادا (CLM) یکی از موسسات پیشرو در اسپانیا در زمینه یادگیری laguage است. این یکی از نوع تشکر از کارکنان متخصص و تخصصی آموزش آن است. با استفاده از یک روش ارتباطی، تاکید ویژه به تعامل در شرایط واقعی زندگی داده شده است.

زیبا قرن 16 کاخ سانتا کروز و هورتا د لس آنجلس عمارت: نصب و راه اندازی این مرکز واقع در منطقه Realejo قدیمی، از دو ساختمان اصلی تشکیل شده است. هر دو ترکیب زیبایی و گرمای ساختمان های تاریخی با تجهیزات فنی مدرن ترین. ... [-]

اسپانیا Granada
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Centro de Lenguas Modernas (Versión en Español)

HDL Centro de Lenguas Modernas (Universidad de Granada) - Educación