Campus FP

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه کسی هستیم

CampusFP بزرگترین برنامه آموزشی در دوره های آموزش عالی و متوسطه را با بیش از 20 درجه در 7 مرکز مختلف ارائه می دهد که در قیمت های مناسب برای تمام بودجه ها هستند، زیرا مهم است که شما باشید.

CampusFP متولد شده با یک حرفه شفاف اجتماعی به منظور آموزش حرفه ای و متقاعد کردن آن به همه ساکنان جامعه مادرید، به روش عملی و با تاکید بر اهمیت دانش، متولد شده است.

کسب مهارت های مبتنی بر مهارت های حرفه ای و تحصیلی یک شرط آموزشی امن است که در CampusFP ما به عنوان "Formación360"، مفهومی نوآورانه ای که ما را قادر به تجسم یک مدل آموزشی متمایز، نتیجه ترکیبی از سیستم های آموزشی ملی و بین المللی و که ما موفق به گسترش پیش بینی حرفه ای و آکادمی فارغ التحصیلان ما شد.

چطور همه اینها را انجام می دهیم؟ با استفاده از مرجع نظام آموزش اسپانیایی آموزش های حرفه ای تحت مدیریت و ارزیابی حرفه ای سیستم آموزش برای اشتغال، ما با تقسیم بندی مدارک تحصیلی آموزش عالی بریتانیا از طریق مجوز های مختلف (مقامات رسمی مدارک تحصیلی و برنامه درسی انگلستان) )

به این ترتیب CampusFP با طلاق موجود بین آموزش های علمی و حرفه ای به پایان می رسد. به این معنا و پس از یک تجربه طولانی در جستجوی راه حل های عملی و واقعی، ما فلسفه خودمان و یک آموزش انحصاری را که سه فرمت یادگیری را ادغام می کند، توسعه دادیم:

  • آموزش حرفه ای مجاز (دوره های آموزشی دوره متوسطه و عالی). آموزش حرفه ای دانشگاه
  • آموزش برای اشتغال (گواهینامه حرفه ای). پنجره شما به جهان کار است.
  • آموزش حرفه ای با توجه به سیستم آموزشی بریتانیا (دیپلم سطح حرفه ای سطح 4 و 5 (بریتانیا) گذرنامه بین المللی کار.

ما دوست داریم درباره CampusFP به عنوان یک مرکز بزرگ کوچک صحبت کنیم، چون ما از جامعه مادرید به عنوان یک محوطه بزرگ استفاده می کنیم و از طریق مراکز ما به مقادیری که کارفرمایان از نظر جغرافیایی به کارفرمایان توصیه می کنند، به شهرداری هایی که به خوبی مرتبط هستند و دسترسی آنها برای دانش آموزان سریع و آسان هستند، برای سال تحصیلی 2016-2017 ما 7 مرکز در جامعه مادرید، بیش از 40 درجه حرفه ای و بیش از 250 گواهینامه حرفه ای داریم.

همیشه از لحاظ ذهنی ما از اشتیاق به اشتغال و فرصت های شغلی کمترین میزان آکادمیک در کل جامعه مادرید است، در حالیکه یک دانشجوی مقطع فوق لیسانس در یک مرکز عمومی به طور متوسط ​​6000 یورو در جامعه مادرید هزینه می کند، CampusFP درجه های خود را ارائه می دهد دوره های عالی در زمینه های تصویر و صدا و آموزش بهداشت برای 4990 یورو در سال تحصیلی و 4،490 یورو برای سایر مدارک تحصیلی و مدارک متوسط ​​برای 3990 یورو در سال. همه اینها با سازگاری نوعی بورس تحصیلی CAM برای دوره های آموزش عالی است که بین سالهای اول و دوم و همچنین بورس تحصیلی MECD بین 2300 تا 3500 دلار هزینه می شود.

آخرین، اما نه کم است، ما حمایت از جشنواره Music Aula - Berklee، یک جشنواره موسیقی برای جوانان بین 13 و 22 ساله است که در سال جاری و به لطف CampusFP شامل یک مدل جدید از DJ است. با ارائه رسمی در انجمن مادرید از عنوان جدید آموزش حرفه ای "تکنسین در فیلم، دیسک جویکی و صدا" و گواهی حرفه ای سطح 2 "انیمیشن موسیقی در زنده و مستقیم.

مکان ها

مادرید

CampusFP

Address
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا
تلفن
+34 911 83 31 22